Новак
Достав 3959 Отпечаток+ Лицето признавање Време на снимањето Присуство машина Мултифункционален временска машина превозот бесплатно

Достав 3959 Отпечаток+ Лицето признавање Време на снимањето Присуство машина Мултифункционален временска машина превозот бесплатно

Достапност: Залиха
DEN 11904.00


Бренд : Достав
Модел : 3959
Име : Отпечаток+Лицето признавање Присуство машина
Признавање функција : Лицето признавање+Отпечаток+Лозинка
Лицето капацитет : 300 лица
Прст капацитет : 3000 прсти
Евиденција капацитет : 200000 евиденција
Дисплеј : 2.8"TFT боја
Големина : 115x195x90mm
Тежина : околу 1.17 kg
Камера : Висока резолуција инфраред двојно камера
Comunitations : USB флеш диск

Параметрите на стоката

Тип:
Биометриски Време На Снимањето
Бренд Име:
Достав
Приклучок Тип:
Приклучете НИ се
Тип:
Мултифункционален
Број На Модел На:
3959

Подобро ви се допаѓа

Време на Снимањето Присуство Z800 отпечаток присуство панч картичка за checkво машина картичкасистем 2.8инч

V90 отпечаток присуство панч картичка машина за отпечатоци да се работи за отпечатоци машина знакмашина

Face Recognitionотпечаток време присуство машина F491 F Лицето Признавање МрежаДалечински Мобилни Smart WIFI облак п

OP600 C Брзо расте 4inch Екран во Боја со Висока Крајот fringerprint време присуство машина HDекранот за да се избегн

Scroll