Новак
Нови Оригинални за Lenovo ThinkPad P50S T560 LCD Шарки, Лево и Десно на Екранот Вратило Оска

Нови Оригинални за Lenovo ThinkPad P50S T560 LCD Шарки, Лево и Десно на Екранот Вратило Оска

Достапност: Залиха
DEN 1440.00

Се враќа& Гаранција : Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 5 дена откако вашата уплата е завршен. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.Објектот може да се водат за исчезнати, со оригинално пакување. Пакет Вклучуваат 1 buc како фото
Состојба : Една сосема нова, неискористениот објект со апсолутно никакви знаци на истрошеност. Ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреса. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Производот е прегледано, исчистени, и се коригира за полн работен ред и е во одлична состојба. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Обично, ние брод вашиот пакет на вашата адреса, ве Молиме да ги доставите вашата целосна адреса вклучувајќи целосно име и презиме и телефон за контакт број за објектот да биде доставена до вас успешно. Ние нудиме на 3-месечно одржување. Сите не-продавачот грешка враќање за наплата ќе биде подложен на 10% ре-порибување цена, купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.

Параметрите на стоката

Примена:
Лаптоп
Бренд Име:
Леново
Компонента Тип:
Екран Оска
Број На Модел На:
T550 W550S T560 P50S T570 P51S
Компатибилен Бренд:
Леново

Подобро ви се допаѓа

• Состојба Оригинална • Бренд • Модел LP154 WX4 • Големина 15.4" • Резолуција WXGA (1280 x 800) • LCD заднинско Освет

100% Оригинални Лаптоп со Екран 14.0" B140 XW03 V 0 LP140 WH2 B140 XW02 LTN140 AT20 Целосно Тест

Ние ќе испраќање на вашите нарачки побрзо откако ќе добиете потврда на уплатата од Aliexpress.За било која пр

W e ќе го прават нашите најдобри за решавање на било какви проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на

Купувачот Истакна : Ова е само одговара за LCD КАБЕЛ Код број : D13 B LCD КАБЕЛАко вашиот модел LCD Кабел Код бро

ЗАБЕЛЕШКА : Пред да се нареди , во случај на било грешка & проблеми во нашиот бизнис , ве молиме mail нас како

Alipay е perferred и безбедност2 Ако не го прифатиме тоа,ве молиме не го нарачате.Превозот време на следните пон

Ние ќе брод објектот преку препорачана Воздухопловната во 2 работни дена по уплатата избришани.Превозо

Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови Па

ЛАПТОП со LCD ЕКРАН ЗА BOEHYDIS HB140 WX1300 14.0" WXGA HD Резолуција : 1366*768Состојба : новаОдделение : A+LED Конектор : Долнио

Благодарение толку многу за вашата understandin Големина 15 Ве молиме проверете Податоци конектор (14pin, 20pin, 30pin(

Состојба : НоваКомпатибилен модел : За SONY VAIO SVF14217 SCW SVF1431 AYC SVF142 A29 T SVF143 A1 ST серија лаптопПлаќање и испорака

Ве молиме проверете Податоци конектор (14pin, 20pin, 30pin(S M L) ,40pin(S,M,L), 50pin 60pin ) и позиција4.Повратни информацииДа

(Освен некои земји и APO / FPO) 2 Ние само брод да се потврди цел адреси Ние ќе ги пратите пратката и да се врат

Лаптоп со LCD резолуција не треба да beupgraded или омаловажувани Ние не успеваат кога ќе се разгледа за да се

Вашето мислење е многу важна за нас Ако имате било какви прашања, ве молиме проверете со вашиот локален

Ве молиме проверете ја физичката резолуција пиксели на LCD екранот.Ве молиме не заборавајте да одат на по

Ве молиме проверете парцела изглед внимателно кога ќе ја прими и потврди доколку постои појава кршење Н

Scroll