Новак
SSOP28 TSSOP28 да DIP28 Програмирање Штекер Теренот 0.65 mm IC Тело Ширина 4.4 mm 173mil OTS-28-0.65-01 Флеш Тест Приклучок Адаптер

SSOP28 TSSOP28 да DIP28 Програмирање Штекер Теренот 0.65 mm IC Тело Ширина 4.4 mm 173mil OTS-28-0.65-01 Флеш Тест Приклучок Адаптер

Достапност: Залиха
DEN 479.00
DEN 479.04


.
Функција :
* 100% сосема нов и висок Квалитет и duarable
* Тестирани пред превозот
* Лесен за употреба
* * * Техничка помош и datasheet се достапни ако треба .
* ние сме на оригиналниот производител и добредојде некој да биде нашата дистрибуција агенти
* Професионална производителот во сите видови на IC чип тестирање приклучоци и адаптери.
Повеќе Количини со ПОНИСКА ЦЕНА!
* Повеќе видови на приклучоци и адаптери за e MMC , e MCP , СОП , SSOP , TSSOP , QFP , QFN , BGA , SOT , MSOP , DFN и да ги прилагодите на дизајн , за кориснички приклучок и повеќе информации за производот детали , ве молиме да бидат слободни да контакт .
Спецификација и Димензија :
* Тип : Тест & Програмирање Приклучок ( со пхб )
* Пакет : TSSOP28 , SSOP28
* Pin Стр чеша : 0.65 mm
* Pin Грофот : 28 иглички
* Применливи IC тело ширина : 4.4 mm ( 173mil )
ANDK Thoery живот : 20,000 пати(Механички) HMILU Thoery живот : 5,000 пати(Механички) ANDK Температурата на работа : -55~+175
Пакетот Вклучува :
* SSOP28(28)-0.65 адаптер 1 парче
ANDK Thoery живот : 20,000 пати(Механички) ANDK Температурата на работа : -55~+175
HMILU Thoery живот : 5,000 пати(Механички)

Параметрите на стоката

боја:
HMILU, ANDK
Број На Модел На:
546265
Тип:
Тест & Програмирање Приклучок ( со пхб )
Пакет:
TSSOP28 , SSOP28
Pin Теренот:
0.65 mm
Pin Count:
28 иглички
Применливи IC тело ширина:
4.4 mm ( 173mil )
Структура:
Отворете Врвот
контакти:
Beryllium Бакарни Легури
контактирајте со позлата:
18g По pin (Нормално)
ANDK Thoery живот:
20,000 пати(Механички)
HMILU Thoery живот:
5,000 пати(Механички)

Подобро ви се допаѓа

100pcs РКА Машки Конектор Злато Позлатен Аудио Терминал Панел Монтажа на Шасија, Аудио Приклучок Приклучо

Ве молиме проверете со вашиот земјата царинскатаканцеларија за да се утврди она што овие дополнителни

6pins Авијација plug XS126 Дијаметар 12mm, микро конектор,кружни конектор Приклучок за Приклучок

Бесплатен превозот 3 Pair=6 Pcs GX16 GX169 9 P 9 Pin 16mm Машки&Женски Жица Панел Конектор приклучок Кружни Авијација К

ПАКУВАЊЕ ЗА 1000 PCS Микро USB AB тип socket женски USB 2.0 приклучок 5pin директни plugin TYPE1 : ИСКРИВАТ УСТАТА TYPE2 : РАМНИ

Подготовка на Време : ние треба 35 дена да се подготви ред според нашите numberoнаредби секој ден.Ако не се за

5pcs / многу ,слободни лемење 10мм 4pin L форма PCB Одбор Конектор за 5050 RGB LED Лента L Форма RGB LED КонекторLed лента 505

5pins Авијација plug XS125 Дијаметар 12mm, микро конектор,кружни конектор Приклучок за Приклучок

Ако не го добиете вашиот парцела во 30days Предмети може да биде вратена за размена ако било ниту еден чове

Ве молиме контактирајте со нас со TRADEMANGGER пред да замине никакви негативни повратни информации или отво

DIY Месинг никел позлатен+PA 4mm банана приклучок superposition 4mm брз Приклучок / штекер CATIII 600 V / MAX 32 A

4pins Авијација plug XS124 Дијаметар 12mm, микро конектор,кружни конектор Приклучок за Приклучок

Секој увоз на Даноците не се вклучени во превозот надомест, купувачи се одговорни за царинските давачки

САД $ 18.75 / многу многу многу многу многу многу многу многу10pcs Класици DIY заварени тип 4mm банана приклучок,

Ако сакате да ја размена на неисправни или неточни испраќаат стока,ве молиме контактирајте со нас whinin 5

1 PC Нови RPSMA Машки Plug Право Агол (женски pin) Switch SMB Женски Десен Агол Конектор RG178 коаксијален Кабел 15 CM 6" Ад

Scroll