Новак
Бесплатен Превозот Розова Peony Цвет Целосна Керамички Топката Заклучување Пастирски Модерен Стил

Бесплатен Превозот Розова Peony Цвет Целосна Керамички Топката Заклучување Пастирски Модерен Стил

Достапност: Залиха
DEN 1465.44


[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа

Параметрите на стоката

боја:
Заклучување на tongue70mm, Заклучување на tongue60mm
Број На Модел На:
56
Бренд Име:
ZIYUE
Големина:
65
Заклучување Тип:
заклучување на вратата
Отворање ветер:
општ вид
latch тип:
Вертикален Јазик
Заврши Боја:
светла Хром
Панел Материјал:
Керамика
центар за растојание:
72mm
Заклучување на маргина:
45mm
Функционална употреба:
заклучување на вратата
Портата дебелина:
35-45mm
Кодот за јадрото материјал:
Бакар
Latch Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Подобро ви се допаѓа

Карактеристики : Алуминиум легура, површината electrogalvanizing легури, не капка да сликам, издржливи Кабел рас

Детето Безбедно Лизгачки Патио Заклучување Врата Гром Прозорец Алуминиум Легура Security кодот за Безбедн

5pcs 7.5 mm Месинг D Shackle Затворач Прстен за Keyring Копче Торбичка Појас Јамка Fastener Клип

Во исто време, ние се придржуваат до принципот на "успех со висок квалитет и одлична услуга на сите клиен

Конечната боја ве молиме погледнете ги нашите актуелни стоки Ве молиме НЕ го отвори спорот во рок од 59 д

MS7301 Метал на Авионот за Заклучување на Копчињата со 117mm Должина за Шкафот Кабинет Заклучување на Вратат

Плаќање & Испорака & Гаранција & По продажба на услуги1) плаќање : Само се чувствуваат сигурни да се плаќаа

Текст teh право да поставите лозинка (Ако не се смени,ве Молиме да ја користите стандардната лозинка), пот

MS3012 Камери Брава со L Облик се Справи со Одговара 16mm Дебелина Вратата на Кабинетот Фиока поштенско Санда

100% Сосема Нов Таква убава хардвер дизајн! Топ класичен!! Сите наши хардвер е направен од чисто месинг со

^^Име : LHX Хардвер Две Парчиња Внатрешни работи Заклучување на Вратата Стакло на Прозорецот од не ' Рѓосув

ИспоракаНие ќе ги испрати вашите нарачки во 15 дена (во зависност од вашата цел е количество) по уплатата.

Тоа ќе биде од 7 до 25 дена да испорача Вистински транзит време варира и тогаш ја или рефундирање на каква

Ние ќе ви обезбедиме услуга како најдобро што можеме, ве Молиме контактирајте со нас преку "Мои Пораки" и

Ако имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас веднаш, пред да замине ни какви било негат

Забелешка : 1, ве Молиме не дозволувајте им на децата да го допрам, да не му се наштети; 2, ве Молиме да не се

Scroll