Новак
20PCS/МНОГУ SB2045LCT ДО 220 / P40NF03L ДО 220 / 42754D TLE42754D ДА-252 / FQP30N06L ДА-220

20PCS/МНОГУ SB2045LCT ДО 220 / P40NF03L ДО 220 / 42754D TLE42754D ДА-252 / FQP30N06L ДА-220

Достапност: Залиха
DEN 392.00
DEN 412.80


Производ линкови за четири модели, соодветно,
Секој модел за испраќање на 20 КОМПЈУТЕРИ.
Треба да изберете на кој може директно да го купите,
Ние ќе се организираме за да испратите веднаш.

Параметрите на стоката

Приклучок Тип:
SB2045LCT, P40NF03L, 42754D TLE42754D, FQP30N06L
Бренд Име:
CazenOveyi
Број На Модел На:
US
Употреба:
Стандард
Излез Тип На:
Стандард
врска:
Стандард
Излезниот Напон:
Стандард

Подобро ви се допаѓа

Функција 100% Сосема нов и висок квалитет на Светлина и удобен, лесно да се носат околу Безбедна и чиста ,О

Влез : 100—240 V 50—60 Hz 3 Порт големина : 5.Купувачите можат да имаат Потреба од плати Превозот надомест За исп

1 mm приклучок совет како LCD / LED / ТВ Звук Кутија, Led Лента / Безжичен Рутер,АДСЛ Мачки, ЦЕНТАР, Прекинувачи,

Производ линкови на пет модели соодветноСекој модел за испраќање на 20 КОМПЈУТЕРИ.Треба да изберете на к

Производ линкови за четири модели, соодветно,Секој модел за испраќање на 20 КОМПЈУТЕРИ.Треба да изберете

Ако објектот Неисправни после 3 Месец,Купувачи уште можете да ги испратите назад,Ние ќе контактирајте с

Ако не можете да добиете на нашата mail по 48 часа,ве молиме проверете ја вашата спам или контактирајте со н

Опис : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет на Сите висока фреквенција ниска отпорност electrolytic кондензатори сп

Производ линкови за четири модели, соодветно,Секој модел за испраќање на 20 КОМПЈУТЕРИ.Треба да изберете

Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба Ве молиме им

AC24 V пак DC12 V3 A камера адаптер трансформатор модулОпис : Модул Својства : неизолирани buck модул (ДОЛАР) Испр

Производ линкови за четири модели, соодветно,Секој модел за испраќање на 20 КОМПЈУТЕРИ.Треба да изберете

"Секој спор / Директни негативни повратни информации" пред да контакт значи "Купувачот лошо" !! И не се до

The default DC 5.6 V LPE6 ЛПE6 Батеријата Планината Лулка Носителот Адаптер Плоча со DC 5 Ние можеме да брод предмети

КАПА Префрлување НИ 50 V 220 UF Димензии 10*16 мм NIPPONCHEMIЕДИН КЕНТАКИ Висока фреквенција низок отпор нови и ориг

Производ линкови за четири модели, соодветно,Секој модел за испраќање на 20 КОМПЈУТЕРИ.Треба да изберете

Феритни Славина за да се Подобри Безбедноста и Квалитетот 100% Компатибилен Гарантира 24 месеци гаранција

КАПА Префрлување НИ 50 V 100 UF Size 8*11.5 mm NIPPONCHEMIЕДИН КЕНТАКИ Висока фреквенција низок отпор нови и оригинални

КАПА Префрлување НИ 16 V 330 UF Size 8*11 mm NIPPONCHEMIЕДИН КЕНТАКИ Висока фреквенција низок отпор нови и оригиналниН

Ние можеме да брод предмети од Холандија Пост, Шведска Пост или други превозот метод кога ќе изберете "б

Производ линкови за четири модели, соодветно,Секој модел за испраќање на 20 КОМПЈУТЕРИ.Треба да изберете

60 W AC да 15 V DC 4ААдаптер за Напојување DC5 НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!Превозот цена е мечка од двете продавачот и купува

Функција : ги Штити вашите леќи на камерата од гребнатини, прашина и вода поздравниот Ергономски дизајн

Scroll