Новак
3.7 V литиум полимер батерија 403040 MP34 Bluetooth слушалки мали снимач на звук 600mAh Батерија Li-ion Ќелија

3.7 V литиум полимер батерија 403040 MP34 Bluetooth слушалки мали снимач на звук 600mAh Батерија Li-ion Ќелија

Достапност: Залиха
DEN 604.00
DEN 816.00

Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци , и купувачи се одговорни за царински давачки.Добредојдовте На Нашата Продавница, Ако треба стр закуп цел,ви Благодариме! Совети : Здраво,пријател,ве молиме имајте во предвид,Ако умот не се купат,се надевам, ќе може да се разбере,ви Благодариме! 1. Ве молиме да направите исплата побрзо , тогаш може да се организира испорака за вас побрзо.2 V Капацитет : 600m Ah (производ полн со вистинска моќ) Тежина : 8g Батеријата големина : 4. Вградената заштита коло PCM за да се спречи над полнење или над извршувањето.75 V, со над задолжен, со текот на испуштање, краток спој заштита одбор. Ако имате било какви прашања ве молиме оставете порака до нас Ние ќе ви одговориме околу 1-2 работен ден .

Параметрите на стоката

Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
Употреба:
MP3 / MP4 Плеер
Број На Модел На:
полимер батерија
Тип:
Стандардна Батерија
Бренд Име:
yorwats
Функција:
Батерија
Напон:
3.7V
Состојба:
100% нови
Количина:
1pcs
Место на Потекло:
Кина
Заштита:
pcb
Услуга:
Продавница гаранција

Подобро ви се допаѓа

Карактеристики : 1> 100% сосема нов 2> Висок квалитет и висок капацитет! 3> вградената заштита коло PCM за да се

Tectra 2 парчиња NB13 L NB13 L NB 13 L Liion Батерија за Canon Power Shot G5 X, Г7 X, Г7 X Mark II, G9 X, SX720 ХС Дигитална Камера NB13 L 3.7 V / 1250m A

2 V се normal Battery Големина и Капацитет е грешка range But ние може да се најде соодветен за вас.6*32*92 МмК батеријат

Не фрли батериите во оган или грејач, или се обиде да ја размонтираат, батерии може да изгори или да прои

Здраво, ние сме сите батерии имаат обичај големина,ако треба да се прилагодите на големината на вашата б

1 PCS / многу 100% оригинални нови er17330v PLC3.6 V батеријата A6 BAT САЛАДИН батеријата Спецификација : Номинална на

Најниска цена во сите aliexpressРусија и САД топла24 КОМПЈУТЕРИ сетБатерија тип : НуМЗГолемина : AAAНапон : 1.2 VК

is_customized : ДаКарактеристики : 1> 100% сосема нов 2> Висок квалитет и висок капацитет! 3> вградената заштита кол

Здраво, ние сме сите батерии имаат обичај големина,ако треба да се прилагодите на големината на вашата б

2 парчиња 1500m Ah ЛПE17 LPE17 Камера Батерии За Canon EOS М3 М5 750 D 760 D T6i T6s 8000 D Бакнеж X8i Батеријата Главната Тема : * Пр

Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуг

Ако имате било какви специфични барање, ве молиме контактирајте со нас пред превозот Негативни повратн

7 V Номинален капацитет : 800m Ah , 1 C празнење Полнење на струјата : стандард задолжен : 0.2 V се normal Battery Големин

Здраво, ние сме сите батерии имаат обичај големина,ако треба да се прилагодите на големината на вашата б

Answer : ___________________________ Note : ние обединета испрати Сингапур поштенски пратки или Шведска,Затоа што сега Кин

Нови пристигнувањенајниска цена во сите aliexpress20 КОМПЈУТЕРИ СЕТ100% Сосема Нов и Висок квалитетНапон : 1.2 Vг

1 Pcs 1000m Ah NB11 L Батеријата NB 11 L NB11 L Батерии За Canon A2600 A3500 A4000 IS IXХС Главната Тема : * Премиум Литиум јонска кле

Бренд Нови ПристигнувањеТопла продаде во Русија и САД9 Пакети сетКомпатибилен : со Повторно & Повторно :

Ние ќе ви испратиме замена по добивањето на неисправни еден Се Враќа & Гаранција 1 Ако не сте ги задоволи

НОВИ 5 КОМПЈУТЕРИ СЕТ Капацитет : 1800 m Ah Хемија : НуМЗ (Никел Метал Hydride) На сликите кои се прикажани не се в

Scroll