Новак
Дејвид додатоци 38mm organza Чипка Намали Везени Чипка Лента За Шиење Свадба Декорација DIY Додатоци 20yards,20Yc2191

Дејвид додатоци 38mm organza Чипка Намали Везени Чипка Лента За Шиење Свадба Декорација DIY Додатоци 20yards,20Yc2191

Достапност: Залиха
DEN 187.68

recommendstart recommendend Препорачува :
ЗА СОПСТВЕНИ ДИЗАЈНИ :
ние може да направи сопствени цел за панделка,смола,ткаенина,капи,стара цвет итн .. ниски moq и најдобра цена, ако цел moq за вашите сопствени дизајни, тоа ќе биде ексклузивен,повеќе детали, pls контактирајте со нас. ЗА ПРЕВОЗОТ ЦЕНА :
нашата цена е бесплатен превозот за кина пост или бавно пост ,ако цел големи или над определен износ, ние ќе се обидеме потрудиме да брод од страна на побрзо пост,како epacket ,e-емс или dhl express.. според вашата земја и со сопствени проблем.ако сакате да брод од страна на dhl за мали цел, pls контактирајте со нас за дополнителни превозот цена,благодарение
ЗА НАДВОР ОД АКЦИИТЕ :
ако нешто надвор од акциите во вашата нарачка,ние ќе refound или брод со вашата следна цел, не грижете се молам! како премногу акции ,тешко да управуваат со него точно 100% ,pls се разбере,но ние се обидуваме да се направи најдобро и секогаш,ви благодариме
Квалитет : сите материјали кои се користат се квалификувани за извоз во Европа и САД пазар, постојаност на боја е до 4 ниво. Азо слободни .
Нашата цена е разумна и конкурентна со супериорен квалитет
Боја : погледнете како слика
Употреба : се направи косата лакови,ги красат мини топ капи,декорација девојки фустани,свадба слави украси, фестивал партија декорација,итн.
Мин.Цел износ (мешани предмети се прифатливи)
Ве молиме имајте во предвид дека лента бои може да се разликува малку поради монитори.
Како што се припаѓа рачно изработени производи индустрија ,па откако ќе го добив вашиот пакет , било проблем pls контактирајте со нас на прво место .
[1055444001] [1055444002] [1055444003] [1055444004] [1055444005] [1055444006] [1055444007] [1055444008] [1055444009] [1055444010]

Параметрите на стоката

Тип На Производ:
Чипка
Број На Модел На:
Други
Декорација:
Чипка
Материјал:
organza
Техника:
Извезена
Функција:
Еко-Пријателски
Бренд Име:
Дејвид додатоци
Ширина:
width
Ткаенина Тип:
Чипка
Шема:
Други
Место на Потекло:
Кина(Копно)

Подобро ви се допаѓа

ЗА ПРОИЗВОДИТЕВРВЕН КВАЛИТЕТ МОЖЕ ДА СЕ НАЈДАТ НА СВЕТСКИОТ ПАЗАР! Abosolutely прекрасна чипка ткаенина и со

СИТЕ LACES И ГО СКРАТУВА СЕ НАМАЛИ СО РАЦЕ, ВЕ МОЛАМ, РАЗБЕРЕТЕ ЕДНАШ ТОА Е SHORTED ВО ДОЛЖИНА Па ние не поддржа

Ширина : 17cmЗа розова линија делови, може да се промени друга боја Повеќе детали, добредојдени да се збору

дворот дворТоа е долг 30cm СредувањеFushia / Црна е 33cm Долго

♥ Добредојдовте на нашиот магазин ♥ Стил : Лента Димензии (ширина) : 47mm Боја : Исто како на сликата подолу

Добредојдовте на ourshop уживаат во шопинг!Misaya 1 Y Слој 2 Цвеќиња Чипка Ткаенина Со Имитација Бисер рачно изр

1 Piece : 5 метриКонтактното Пакување : 5 дворови / polybag,15 метри / пакетМинимална цел количество : 5yards за акции,1

Функција : Чипка Намали .Големина : 7cm .Количина : 10 Yards.Потекло : произведено во Кина .Имаме и други слични

Функција : Чипка Закрпи Appliques .Големина : 13*17cm.Количина : 2 парчиња.Потекло : произведено во Кина .дворИмаме

ширина : 6 см должина : 30 ДВОРВе молиме да ни кажете на вашиот избор на боја ,сериски број, по купување...

ПОВЕЌЕ ИЗБОР ДОСТАПНИ ЗА ВАС име на Производ : sequin Чипка намали Боја : како на сликата покажува Ширина : 3.8

Добредојдовте во посета на мојот продавница5 дворови / парче5yards=4.572 мете рШирина : 1.4 метри долго : 4.57 мет

Ако имате било какви прашања и мислам дека нашиот производ и услуга не вреди ПЕТ ЅВЕЗДИ да стапка, ве мол

Должина : 3yardsШирок : 150cm(59")На чипка е 3yards во континуиран парче.Ако купувате 2 многу .ќе добиете две парчиња

дворИме на производ : Печ (да се Шие на) Производ во Боја : како што е прикажано Производ Пакување : 10pieces /

За да се избегне доцнење, ве молиме бидете сигурни да ни дадете точни, прецизни и детални превозот адрес

Ние ќе се обидеме потрудиме slove тоа.Ако цел погрешен точка или не ви се допаѓа производот ,пријави се при

(3) : Плаќање треба да се заврши во рок од 7 дена, ако имаат некои тешко, ве молиме известете ме.(2) : Ако ви тр

Состојба : 100 % нов и висок квалитетМатеријал : Микро ВлакнаБоја : Бела OffМодел : ФлоралниШирина : Прибл...

Scroll