Новак
DIY кармин во собата, кармин lipbalm цевка случај сад алуминиум легура се пополни мувла хартија подароци кутија за пакување етикета налепница шпатула

DIY кармин во собата, кармин lipbalm цевка случај сад алуминиум легура се пополни мувла хартија подароци кутија за пакување етикета

Достапност: Залиха
DEN 371.00
DEN 390.24


Answer : ___________________________ NOTE : Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел број. ние ќе потврди превозот цена според ажурирање го оценувате!
Превозот Опции :
Превозот Начин :
1) Ако сте одбрале Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус. Истурете Кармин во калап, стави настрана и 30 минути во редовните температура, ако се стави во фрижидер за ладење 20 минути е доволно, по кармин како солидна, а потоа нежно отстранување на калап се покријат за да се обезбеди дека кармин во дното мувла без извлекувајќи со капак, завртка купот на кармин случај до врвот, вметнете во исполнет кармин мувла јамско-притиснете цврсто до дното на мувла потоа се повлече straightly. Ве молиме да земете мека крпа избришете го мувла и внатре слот, ако простор за долго време, ве молиме да ги размачкаме Бела Парафинско Масло или Силиконското Масло во од страна на слотот. Доколку купувачот се добие погрешен објектот, ве молиме да ни го покаже слика како доказ. Ако користите на мувла прв пат или по подолго време на чување, тоа е подобро тоа да се откаже од првите 2-3 серии на пополнети материјал.DIY кармин во собата, кармин lipbalm цевка случај сад алуминиум легура се пополни мувла хартија подароци кутија за пакување етикета налепница шпатула
Големина на кармин и мувла внатрешна пополнување првенство : 12. ако не сте сосема сигурни во врска со вашиот кармин првенство големина. понекогаш тоа може да биде дури и повеќе. Само ни покаже на видео бидејќи првпат ќе ја отворите кутијата, ни покаже на квантитетот што се брои.но, ова превозот начин само песна пакетот кога пакетот е од нашата компанија за "Од авион".

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
is_customized:
Yes
Пополнување мувла и кармин :
12.1 внатрешна првенство големина
Црниот кармин цевка количина :
50
црна хартија кутија:
50
етикета налепница:
50
Црвено шпатула количина:
5

Подобро ви се допаѓа

Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет!Без лепило е потребно, едноставно место помеѓу вашиот го

30 G 30 ML Мраз Стаклена Тегла Со Бела Акрилна Капа, Козметички Лосион Шише Пакување, за Нега на Кожата Крем

Добредојдовте на нашата продавница!Сите предмети се со добар квалитет и најдобра цена.сите фабрика дир

Pls бидете сигурни дека ќе не предвид за бесплатен превозот ние ќе брод на стоките од страна на посоодвет

(1 mm = 0.039 инч, 1 инч = 25.4 mm)Шише Капацитет : 80ml20 Pcs / Многу Пакет : 20pcs шишиња и 20 компјутери Плута Боја : ЈасноМа

Се истакна : kinldy контактирајте со нас ако вашето сакате да знаете повеќе за деталите информации, ние ќе в

1, Точка : парфем примерок шишенцето, парфем шише, стакло шишенцето, стаклено шише 2ml, тест шише 2ml2, Матери

Обично,Ние ќе напишете пониска вредност и марк "подарок" или "пример" за да ви помогне да се избегне данок

10 ML 30pcs / многу Празни DIY Маскара Цевка, Пластична Црно Око Крем Пакување Сад, Врвот Одделение Празни 10ml Ма

1 Пар Силикони Навлажнувачки Гел Пета Чорапи Чевли Пета Заштитник Разбиена Ублажување На Леснотија Пет

Добредојдовте на нашата продавница!Сите предмети се со добар квалитет и најдобра цена.сите фабрика дир

Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Кога ќе го видите вашиот платен за превозот, ние ќе го организира брод

Точка бр : CJPD20 B2МАТЕРИЈАЛ : гласачко местоГОЛЕМИНА : 20 G / 20ml од страна на мери со вода, ако содржат страна л

Добредојдовте на нашата продавница!Сите предмети се со добар квалитет и најдобра цена.сите фабрика дир

Спецификација : 1 Име : 30ml Кобалт зелен плоштад dropper шише,30cc плоштадот стакло dropper шише 2 Капацитет : 30ml,30cc,1o

5 G 5 ML Крем Тегла, Алуминиум Може Со Конкавна Капа Круг Козметика за Нега на Кожата Крем Мал Примерок Тегл

100 G 100 ML Бела Мраз Крем Jar, Со Црно Бела Транспарентна Капа Козметички Крем Пакување, Пластичен Сад,Беспла

50мл црно стаклено шише со dropper, висок квалитет dropper стаклено шише, pipette шише, козметички пакување садНа за

50МЛ Пластични шишиња вертикален рамо спреј шише пумпа шише парфем шише пакување шише шише домашно миле

Здраво,драг пријател : Многу ви благодариме за пребарување нашата продавница.Ние имаме многу видови на

Scroll