Новак
Арома Том'sline ABL-3 Бас Граничник Мини Гитара Ефект на Возилото Аналоген Ефект Точно се Заобиколат

Арома Том'sline ABL-3 Бас Граничник Мини Гитара Ефект на Возилото Аналоген Ефект Точно се Заобиколат

Достапност: Залиха
DEN 1919.52

Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Точно заобиколат дизајн, минимизирање на тонот на косата и да добиете повеќе контрола на вашиот возилото. Ви благодариме. Вашата цел адресата мора да одговара на вашиот Превозот адреса. 3 прилагодливи копчиња : Напад, Волумен и Прагот. Издржливи приклучоци и нога switch.9 оз Пакет Листа : 1 * Гитара Ефект на Возилото 2 * селотејп 1 * Упатство (на англиски јазик & Кинески) 1 * Hardcover Кутија
1.
Почитувани купувачот, ви Благодариме за шопинг во нашата Any Fly Музичката продавница, пред да го купат, ние ќе ви дадат ВЕТУВАЊЕ за заштита на вашите Права и Интереси 1. Напојува со 9 V AC адаптер (не е вклучен). Нашата цел е задоволството на клиентите!
1. Ако треба да купат повеќе добра, но цената не е многу добар или не најдете во нашата продавница, ве молиме контактирајте со нас. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.7 оз Пакет големина : 12. Ние ќе се потрудиме да дознаете
најдобро решение за вас. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Мал во големина, се вклопуваат во раката на возрасни, или само да се стави во џеб. Откако ние испорака на пакетот и осигурете се дека не ја добиете вашата пакети, ние ќе ви ги даде сите наплата. Ако ви се допаѓа, и се задоволни со нашата служба, ве молиме љубезно да потрае неколку минути за да ни остави позитивни повратни информации,
во меѓувреме, позитивни повратни информации ќе бидат дадени за вас, премногу. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да контактирате со нас
веднаш пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.

Параметрите на стоката

Тип:
Ефекти
Број На Модел На:
ABL-3
Бренд Име:
АРОМА
Телото:
алуминиум домување
Модел:
бас граничник
Тип:
бас граничник

Подобро ви се допаѓа

send Isv Module Wrap9663 Спецификации : Бренд : KOKKOМодел : FRB2Главен Материјал : Алуминиум легураТекст Отпорност : 1 M Oh

Добар бучава порта треба да биде таму за да го исклучите звукот далеку потпевнувам, подсвиркват, и бучав

Гаранција : 1 ИЛИ, можете да изберете да имате замена.Ние ќе се направи сите наши напори да го реши пробле

Опис : Коска мост седло и орев во собата за акустична гитара.Направен од природни коска, коска е многу до

2) Постапката за враќање на стоката како што е следново Step1) Контакт Преку Alibaba Повеќе можности за плаќање

Време На Испорака : Повеќето ЕУ и САД земји пристигне 2035 дена од Воздухопловната додека некои земји ќе п

DHLза 47 дена Кина Пост / Хонг Конг Постза 1550 работни дена Политика на Враќање 1) ве Молиме Имајте во предвид

Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состо

ШЕФ на оперативниот СИСТЕМ2 Over Drive / Нарушување Ефекти на Возилото Карактеристики : Ниво на, Тон, Вози, и Б

100% како на сликата прикажани 100% Сосема нов, не се користи За било какви 4 навртки теле мост и е 10.5 mm string пр

ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ 2.com / feedback_suppliers Нарачки ќе бидат обработени во рамките на 2460 часа на исплата потврди,

Ве молиме да се обрне многу внимание на овој термин пред да ја купите Ве молиме проверете со вашиот земј

Нова Индустриска сила за Јачина на звук / Изразување на Возилото!За 14 години, познатиот ШЕФ ФВ300 служел к

Ние ќе ви одговори безодлагање Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на празникотсезона

Yibuy 2 парчиња Печурки Главата Гитара Рака Копчиња ЦрнаГитара Рака Копчиња Печурки Рака ИгличкиОбјектот

Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија ,купувачот ќе бидат одговорни за таквата ште

Scroll