Новак
Едноставни, Креативни Пастирски DIY Растенијата Pendant Светлина Бар Ресторан Спалната соба Железо Pendant Светлина

Едноставни, Креативни Пастирски DIY Растенијата Pendant Светлина Бар Ресторан Спалната соба Железо Pendant Светлина

Достапност: Залиха
DEN 2354.00
DEN 2616.00


Големина : како што photoes Ставка опис : Pendant Светла (не вклучувајќи сијалица)
Долго : 120cm Кабелот+Таванот се Зголеми[кол : 10cm*H : 2.2cm]
Материјал : Железо,стакло,цврсто дрво
Боја : Бела,Црна
Светилки Носителот : 1pcs * E27
Извор на светлина : Не се вклучуваат на сијалицата
Напон : 120 V / 220 V-240 V
Апликацијата места : Седи соба/Спалната соба/Хотел/Рекреација област/Club/Бар/Кафе соба
Answer : ___________________________ Note : брод надвор не се вклучуваат на растенијата и почвата.

Параметрите на стоката

Боја На Каросеријата:
Модел Црна, Модел Бела, Б Модел Црна, Б Модел Бела, В Модел Црна, C Модел Бела
Тип На Објект:
Pendant Светла
сертификација:
УЛ,CE,CCC
Заврши:
Железо
Техника:
Насликани
Гаранција:
2 години
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Стакло,Железо,Дрво
Инсталација Тип:
кабелот pendant
База Тип:
E27
Место:
Студија,Салон,Господар Спална соба,други спални соби
Извор На Светлина:
LED Светилки
Абажур Боја:
Бела,Црна
Примена:
Трпезарија
Е Светилки Вклучени:
No
Стил:
Модерна
Напон:
90-260V
Бренд Име:
ZHTES
Број На Модел На:
ДД-035
Осветлување Област:
5-10square метри
Е dimmable:
No
Материјал:
Метал
Број на извори на светлина:
1
Тип На Прекинувач:
Никој

Подобро ви се допаѓа

Опис На ПроизводотТип На Производ : Pendant СветилкиМатеријал : метал, стаклоСтил : ТифаниИзвор На Светлина

НАПОМЕНА : D20 x H80 cm 1 светлинаD25 x H80 cm 1 светлинаD25 x H120 cm 1 светлинаD35 x H120 cm 4 светлаD35 x H150 cm 4 светлаD45 x H150 cm 5 св

Модерната K9 Кристалните Лустери Пирамида Дизајн Дома Осветлување Дневна Соба LED Кристал Светилка Креат

Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас Сите вратен

Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Да драги мои клиентите.Опис : (1) големина :

Бебе Опис : светилка големина : W = 110 CM H = 38 CM D = 45СМ Сенка Материјал : обоено стакло извор на Светлина : 25 W за

Бебе Опис : 15 cm потоне Тифани лустерот лустерот лустерот бар Jane Eyre Боја едноставен, концизен стил, мекит

Информации За ПроизводотТехнички ДеталиОбјектот Тежина од 3 КИЛОГРАМИПроизвод Димензии КАКО сликаРед

Тип : Модерна прстен pendant светлинаПримена : Бар, дневна соба, трпезаријаМатеријал : Алуминиумски +Акрилик

Чувајте запаливиматеријали далеку од запали сијалица Сите стоки само ќе биде предаден на превозот адре

Ако објектот е неисправна на 1 месец, ние ќе рамо ЕДЕН НАЧИН товарни и праќаш замена по добивањето враќа..

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пр

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пр

11,Pls се разбере За безбедна и сигурна инсталација, ве молиме да се осигурате дека електрична кутија на ко

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пр

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пр

НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ANEXPIRED ГАРАНЦИЈА Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријаве

Ние само брод да се потврди цел адреси.2)Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката

Scroll