Новак
крило гадост tak Нови Пристигнување Мода Асиметрија Кристал Студ Обетки Ананас За Жените Изјава Bijoux Тренди Партија Накит

крило гадост tak Нови Пристигнување Мода Асиметрија Кристал Студ Обетки Ананас За Жените Изјава Bijoux Тренди Партија Накит

Достапност: Залиха
DEN 228.00
DEN 239.52


Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас. Ние зависи од нашите клиенти задоволство да се успее.
4-Со одличен занает.
3-Ние сме нови стилови секој месец дизајниран надвор.
2-Со одличен занает.Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас!
2.
Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ние негува секој клиент. Секој објект со opp пакување.
Добредојдовте во мојата продавница,Ние сме фабрика директни продажби.Па ве молиме контактирајте со нас во секое време.Можете да не контактирате преку оставајќи ни порака на Aliexpress Trade Manager или e-mail за нас!
3. Спецификација : Ако имате посебни инструкции за својата цел како што dropshipping инструкции и подарок цел, ве молиме контактирајте со нас и ние сме среќни да ви помогнат! Ако имате било какви други прашања во врска со било кој од нашите производи, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.
Ви благодариме за разбирањето!
4.
Сакате да имате среќен шопинг!
Производ функција :
Ние сме имитација на накит производителот и трговија на големо
1-материјалот може да бидат различни легури.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации. Постојат многу извонредни продукти во мојата продавница,ве молиме да Користите категории за да видите повеќе. Враќање клиенти се даде поголема попусти, како и прилично подароци на
благодарност. Ако сте задоволни со предмети и нашите услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ја напушти
ни позитивни повратни информации со 5 ѕвезди , ние со задоволство ќе го стори истото за вас.
Wing Yuk Tak Нови Пристигнување Мода Асиметрија Кристал Студ Обетки Ананас За Жените Изјава Bijoux Тренди Партија Накит
Снабдувач Ветување Пакет : Сите накит ќе биде внимателно
спакувани и испратени до вас во безбедна состојба.

Параметрите на стоката

Главниот Камен Боја:
Жолта и Зелена
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
HDE20170705109
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
крило гадост tak
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Пакет:
секој објект со opp вреќа
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба, Други
Место на Потекло:
Qingdao, Во Кина (Копно)
shippment:
Бесплатен превозот
2017 нови обетки доаѓаат:
обетки за жени
excog itation:
обетки трговија на големо
ptan:
обетки прстени

Подобро ви се допаѓа

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Големина : 7mm*10мм Тежина : околу 3g Метал тип : Sliver Материјал : Sliver Позлатен & ААА Циркони ПРОИ

ROXI Шарени Кристал Студ Обетки Жените Накит Симпатична Слон Студ Обетки Животинско Brinco се Зголеми Златн

Пред целние ќе испрати нов дизајн за вас2.Испраќање на нарачката до насУслугата ние снабдување : 1.Ако ва

СОВЕТИ : 1.Цел Слободни Кина Пост Ordinaary Мал Пакет Плус 2.Цел > 5 Слободни Aliexpress Стандард Превозот или Кина П

На earing игла е сребро 925ПакетНакит ќе дојде со подарок кутијаПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ ЗА ЕВАЛУАЦИЈА1.Ако не ст

2017 Нови Сребрена Боја Големи Обетки за Жените Празен Триаголник Нерѓосувачки Челик Студ Обетки Накит bij

Испрати нашата produciton Нема да ни ,како X001кажи ни како да го промените тоа ,или можете да го испратите ваши

Цена мандат : ФОБ QingdaoПостојат 4 причини за вас да се избере нас : 1.Ние треба 2030 дена за да се заврши продук

Ќе го добиете она што го плаќаат.Вреди секој денар од неа .Ние не се натпреваруваме со слични производи п

ТОПЛА ПРОДАЖБА > Модни Производи > ПрепорачувамНие секогаш обезбедување на вистинската слика на стоки!в

Бренд : LUKENI Материјал : бакар алуминиумски + ААА циркон Носи Повод : секојдневниот носат / office / shopping / г

Злато Боја Долго Лили Бел Цвет Обетки За Дами Earings Мода Накит Кубни Циркони Уво Студ Партија Свадба Дода

СОВЕТИ : 1.Цел Слободни Кина Пост Ordinaary Мал Пакет Плус 2.Цел > 5 Слободни Aliexpress Стандард Превозот или Кина П

316 L не ' Рѓосувачки челикникогаш не / дамка / ги кородираат / рѓа / оксидираат или пак црна !!Needn не за од

Симулирани Бисер Обетки Двојно Страна Вертикална Виси Уво Накит Додатоци За Wemon Свадба Подарок Објект И

Scroll