Новак
Те Сакам До Месечината И Назад Перница Покрие Памук, Лен Прекрасна Свадба Оркестарот Перница Покрие Home Office Автомобил Троседот Перница Случај

Те Сакам До Месечината И Назад Перница Покрие Памук, Лен Прекрасна Свадба Оркестарот Перница Покрие Home Office Автомобил Троседот

Достапност: Залиха
DEN 170.00
DEN 239.52

Финалето, ние ќе го произведува после ваша потврда. EMS Обично трае околу 10-15 работни дена.Овие промени се купувачот одговорност.Време на испорака : a.Кога ќе го поставите цел,PLS изберете превозот метод. Како да се Прилагоди Милениче Име На Pillowcase? Прво, pls изберете ткаенина боја или Дизајн ви се допаѓа Втора, Трета, ние ќе ја испрати на изгледот за да го u проверка по плаќањето. Вие треба да бидете сигурни дека предметите се врати во нивната оригинална услови.) 50 cm x 50 cm/20" x 20"(appr. Кина пост воздух пошта Обично трае околу 25-60 работни дена.Обично ние ќе ја испрати на објекти надвор со 3-7 дена. Финалето, ние ќе го произведува после ваша потврда. Материјал : Памук, Лен Печатени : На Prodcut ќе биде малку поинаква со Слика по Печатени, Печатени со една страна , задната страна е Природата боја. Epacket Обично трае околу 15-20 работни дена.Бојата може да имаат различни како разлика екранот,ве молиме да се разбере. ние веруваме дека сè може да се реши со комуникација. Ако не сте добиле стоките по истекот на 30 дена,ве молиме контактирајте со нас за ситуацијата, ние ќе ви одговори што е можно поскоро. БЕЛЕШКИ : Поради временските услови и сопствени грешки разлика, време на Испорака не може да се гарантира 100% , ве Молиме љубезно ве молиме да се разбере. Ние не сме одговорни за било каква увоз Доход. Големина : 45 cm x 45 cm/18" x 18"(appr. Напомена : 1. Како да се Прилагоди со Вашата Слика на Pillowcase ? Прв, Втор, pls ни остави порака или да испратите слики по Порака. Добредојдовте на нашиот магазин:
>Ние сме професионални персоналните фабрика, најдобра цена,најдобар квалитет,
побрзо превозот.PLS проверете иако превозот и пакување детали внимателно.Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта е Бесплатен Превозот. Пакет се вклучени : 1 Buc Перница капак(Не Вклучуваат перница внатрешна).

Параметрите на стоката

Големина:
500mm*500mm, 450mm*450mm
Шема:
Печатени
Употреба:
Седиште,Автомобил,Чаир,Украсни
Број На Модел На:
love1
is_customized:
Yes
Техника:
Ткаени
Материјал:
Полиестер / Памук
Шаблон Тип:
Геометриски
Обликот:
Плоштад
Стил:
Моден
Перница Покрие Име:
Дома Троседот Седиште Кревет Декоративни
Перница случај Големина:
18 Инчен x 18 Инчи, 20 Инчи x 20 Инчи,
Декоративни Перници Употреба:
Дома;Божиќ;Хотел;Свадба;Автомобил;Роденден
Мека Фрли Перница Опфаќа И Ткаенини:
50% Памук 50 % Лен
прилагодено печатење перница:
печатени, од една страна,
испорака:
слободни
Моделот Перница Случај:
Љубов
Фрли Перница Боја:
Црна,Црвена,Бела,Сина,Портокалова,Жолта,Сива
боја:
Бела;Црна;Портокал;Жолта;Зелена;Сина;Црвено;Розова
Стил:
Morden;Fashion

Подобро ви се допаѓа

Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас...

Опис : Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Памук, ПолиестерГолемина : прибл 1616 инчи,1818 инчи,1919 инчи,2020 инчи

За Големина И Боја : 1.Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков

45x 45см Материјал : Памук, лен мешавина Боја : Како слики show Note : 1 Бараме дека ќе контактирајте со нас ведна

Ние сме производител, и за двете продажба и wholesales За wholesales, ве молиме проверете ја цената со мене пред да

Answer : ___________________________ Note : 1 Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас Ако не се задоволни нашите p

Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.Ако имате било какви прашања или ви се пот

) Пакет се вклучени : 1 Buc Перница капак(Не Вклучуваат перница внатрешна) Тема : Сосема нов и висок квалите

НЕ се вклучени вметнување перница!!! Ако сте трговија на големо со клиентите,што сакате да ја купите мног

Напомена : 1 Кина пост воздух пошта Обично трае околу 1530 работни дена.Кина Пост Регистрирани Воздух Пошт

Wholesales Перница Покрие Гроздобер Зелени Листови на Растенијата Флорални Перница Покрие Дома Декоративни

За да ги заштитите вашите интереси ,вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress,и нема д

Опис : Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Памук, Лен и ПолиестерГолемина : прибл 17.5x17.5 (45x45 CM) (ве молиме ов

Опис : Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Памук, ПолиестерГолемина : прибл 1616 инчи,1818 инчи,1919 инчи,2020 инчи

Креативни Писмо Коњ Бивол Печати Перница Покрива Кратки Зборови Нордиските Дома Троседот Столче Декор

Wholesales Теал Сина Перница Покрие Апстракт Акварел Печатени Памук, Лен Перница Покрие Перница Случај Дома

com како што се Visa, кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери

Почитувани клиенти, ако сакате повеќе на нашите производи сакате трговија на големо ве молиме контакти

Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта е Бесплатен Превозот Уживајте во вашата шопинг време и да имаат доб

Опис : Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Памук, ПолиестерГолемина : прибл 1616 инчи,1818 инчи,1919 инчи,2020 инчи

7inch (43cmx43cm)·Облик : Плоштад·Затворање : Скриен патент·Пакет се вклучуваат : 1 парче на перница поклопец (пе

Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомес

За Големина И Боја : 1.Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков

Опис : Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Памук, Лен и ПолиестерГолемина : прибл 17.5x17.5 (45x45 CM) (ве молиме ов

Опис : Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Памук, ПолиестерГолемина : прибл 1616 инчи,1818 инчи,1919 инчи,2020 инчи

Scroll