Новак
50pcs мешани Природни Дрвени птица облик шема Scrapbooking Carft Наутички DIY Дома рачно изработени Декорација нема дупка 31x33mm MT1566

50pcs мешани Природни Дрвени птица облик шема Scrapbooking Carft Наутички DIY Дома рачно изработени Декорација нема дупка 31x33mm

Достапност: Залиха
DEN 132.00
DEN 138.72


Answer : ___________________________ Note :
2.Ако вашата цел .Ние ќе го испрати од Кина Пост Обичен Мал Пакет( Без следење на број )
3.Ако не се согласувате ,ве молиме размислете повторно пред цел. Ви благодариме за разбирањето!
4.Ако имате било какви проблеми,ве Молиме контактирајте со нас.
.
Производ Детали
50pcs мешани Природни Дрвени птица облик шема Scrapbooking Carft Наутички DIY Дома рачно изработени Декорација нема дупка 31x33mm MT1566
Материјал
Дрвени
Големина
Прибл : 31x33mm
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја
природно дрво занает
Количина
Ќе добиете 50 на овој објект во листата цена
Дел Бр.
MT1566
Имајте на ум.
Тие би можеле да бидат пораби или залепени. Одговара Накит, Облека, чевли, кеси, Свадба/партија/фестивал повод или Scrapbooking одлуки или други рачно изработени занаетчиски
Пакување Детали
Превозот

Параметрите на стоката

Стил:
Европа
Материјал:
Дрво
Тема:
Животните
Бренд Име:
Tnukk
Употреба:
Scrapbooking одлуки или други рачно изработени занаетчиски
промет на големо и промет на мало со:
трговија на големо и на мало
Состојба:
Бренд Нови Најпопуларните бои
Објектот Форма:
птица-брилијантен-форма
квалитет:
Врвот
is_customized:
Yes
боја:
природно дрво занает
Големина:
31x33mm
Материјал:
Дрво

Подобро ви се допаѓа

Нордиските Сон Големи Позитивни Слоган Дрво Ѕид Hangings Креативни Писма Ѕид Decal Нордиските Стил Дете Соба

До 2015 Нова мода накит Топла multicolor Dreamcatcher Правец на Chimes Индиски Стил Пердув Pendant Сон Catcher ПодарокСон Catcher

Индискиот Девојка Сон Catcher Поставите Highend Dreamcatcher Свадба Виси Оркестарот Украс Подарок Ѕид Декорација 2 Б

20pcs / поставите Сосема Нов Велосипед Умре Сечење Иверица Образец DIY Занаетчиски Ракотворби Дрво Занаети

Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации

Нашата цел е задоволството на клиентите!7 Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адрес

Материјали : ДрвоБоја : Боја како сликаКоличина : 100 компјутери / многуОколу Големина : за 15x20mmКонверзија :

Со цел да бидете сигурни дека нема да плати за секој увоз доход,па ние ќе се пријават помалку како 'Дар' 1..

Пластични Сон Catcher Виси Украси,2017 мода, Цврст, ги Продаваат од Страна на PCПроизводи ДеталиNO : 170927073627Тежин

Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени ИЛИ, можете да изберете да им

Одбор големина : 400mm 120mm x Дискови големина се дијаметар 30мм Посебни Датум Одбор Calenders Родендени, Годишниц

Нова Мода Подарок Индија DreamcatcherПравец На Chimes & Виси Pendant Сон Catcher RegaloПревозотНие ќе брод објектот во рок

Исто така, ние ќе го прават истото за што ПОБРЗО.Се враќа : 1) Ние гарантираме за сета стока што се продава.

Не1)времето За испорака е не вклучувајќи го Времето на објект за производство.2)Понекогаш меѓународни ис

Посебен Национален Стил Handcrafts Dongba Скрипта Виси Декорација Кратуна Трева Тапан 14 Ѕвона Правец на Свири 88

Scroll