Новак
Taiertime ДО Кутија 3D печатач Х-оска на времето Појас за ДО Кутија 3D печатач резервни делови

Taiertime ДО Кутија 3D печатач Х-оска на времето Појас за ДО Кутија 3D печатач резервни делови

Достапност: Залиха
DEN 775.00
DEN 815.52

X aixs времето појас за ДО Кутија 3 D печатач

Параметрите на стоката

Бренд Име:
SWMAKER
Тип На Објект:
Појас
Број На Модел На:
Сонувач

Подобро ви се допаѓа

Пакет листата : 4pcs возачот модули со топлина тонеLV8729 возачот модул со 128 поделби е добар избор за Nema stepper

Има M7 прислушувани (навој) и вдлабнати дупка за барел и млазницатаИма М4 drilled и прислушувани дупки за thermoc

И Нејзините време на испорака не е стабилна, не се ретки случаите дека времето за испорака е за 45 дена, па

Превозот и ракувањето со обвиненија не се враќа.Ако производи имаат каков било дефект или да се одложи,

За надвор НАС адреса, стандардната превозот превозникот е Хонг Конг Пост или Кина Пост Воздух Mail, Генера

Алуминиум Грејач Блок За Rep Rap Makerbot 3 D Печатач Екструдер Топла Крајот Со Завртка Опис : Димензии : 20*20*10мм П

Услуги на клиентите, Ние сме тука да ви помогне со вашиот производ прашања, цел статус и се враќа.Повратн

Па се чувствуваат слободни да контакт Ако имате проблем или прашање во врска со вашата трансакција, ве м

Опис : Материјал : Нерѓосувачки ЧеликФиламент влезот : 3.0 mmМлазницата : 0.3 mm, 0.4 mm, 0.5 mmнавој дијаметар : m6Ако

10pcs Т Слот LФорма 2020 Алуминиумски Профил за Внатрешни работи Агол Конектор Заеднички Заградата за 2020 Алу

Заштитен со нерѓосувачки челик обвивка, нивните вати густина може да достигне 25 W / cm2 и нивните оператив

1, Tr8*8(2mm теренот) доведе завртка.2,NEMA17 / 23 stepper моторот е од неискористениот машина,толку малку се мали греб

Мостови жица во основа се однесува на спроведување на жица кои се утврдува за електрични врска меѓу две

Монтажа заградата за Rep Rap Prusa i3 бланширан во алуминиум Користење на сите 4 навртки за безбедно монтирање

Карактеристики : V ритам Запечатени Топката ЛежиштаОвој објект е обичните прецизност, адаптација на нис

3 DSWAY 50pcs / многу 5cm 4pin Скокач Жици, Кабли МММF Женски Женски Breadboard Du Pont Кабли за DIY Електронски Стартер Коле

Работен Напон : 1030 DCИзлез на Владата : NPN трижицаИзлезна Струја : 300m AМатеријал : ПВЦПакет листата : 1 PCS

100pcs Т Слот LФорма 2020 Алуминиумски Профил за Внатрешни работи Агол Конектор Заеднички Заградата за 2020 Ал

Одлично за 3 D печатач и CNC БП Висок вртежен момент, висока ефикасност Прецизно изработени целосно металн

Материјал : 304 stailness Челик Доведе Завртка Навој Дијаметар : 8 MM Теренот : 2 MM Води На Тема : 8 MM Големина : TR8 X8

Име На Производ : Openbuilds Заклучување ЈакаМатеријал : високо квалитетен нерѓосувачки челик материјал8мм :

3 D Печатач Млазницата се Меша Големини 0.2 мм / 0.3 mm / 0.4 mm Екструдер Печати ја Главата За 1.75 MM MK8 Makerbot Опис : М

Ве МОЛИМЕ НЕ ни остава 1, 2, 3 или 4ѕвезда Детални Продавачот Рејтингот затоа што тие се еднакви на негатив

Материјал : не ' Рѓосувачки Челик; Внатрешен Дијаметар : 3.2 mm Апликација : Само за E3 D V5 или V6 3мм Филамент ре

Ве молиме исто така, да ни оставите порака, за која млазницата големина за кои филамент големина ти треб

Само 5Детален Продавачот Рејтингот се добредојдени.Ако не сте задоволни со вашето купување,за било која

Материјал : Алуминиум composit (Меламнин) (не алуминиум)Дебелина : 6mm

Плаќањето мора да се примени во рок од 5 дена по аукции заврши.Но само кажете ни, ние ќе се потрудиме да го

Scroll