Новак
Бренд Нови Патка Лов Командант Патка Берач Повик Mallard Патка Повик

Бренд Нови Патка Лов Командант Патка Берач Повик Mallard Патка Повик

Достапност: Залиха
DEN 408.00
DEN 479.52

Предмети ќе пристигне во 7-25 работни дена(За сад ќе биде испорачуван Брзо e Packet која трае 7-13 работни дена ).
Политика на враќање : Состојба на продажбата на плаќање треба да бидат примени во рок од 3 дена од крајот на аукција. Затоа, ве молиме двојно проверете ја вашата локална царинска политика внимателно пред да ги купите. Поради некои ISP СПАМ филтер прилагодувања, вие може да не бидете во можност да го добивате нашиот e-mail одговори; ако имате проблеми со примање на нашите пораки, можеби ќе треба да користите друга сметка за е-пошта за да контактирате со нас.
Царина е обврска и одговорност на граѓанинот во вашата земја, така што купувачот треба да бидат одговорни за било каква вредност и сопствени должност направени. Сите не-плати понудувач ќе бидат пријавени.1 Ние се грижиме за нашите ценети клиенти и разберат грижите и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на прашањето.
Работно Време :
Наша Должност е Време Кина Време САД(pacific time) на проектот Крајот Започнете со Крајот понеделник AM 9 : 00 ЧАСОТ 18 : 00 ЧАСОТ недела 17 : 00 часот од понеделник СУМ 2 : ОО вторник СУМ во 9 : 00 ЧАСОТ 18 : 00 ЧАСОТ понеделник 17 : 00 вторник СУМ 2 : ОО среда AM 9 : 00 ЧАСОТ 18 : 00 ЧАСОТ вторник 17 : 00 среда СУМ 2 : ОО четврток AM 9 : 00 ЧАСОТ 18 : 00 ЧАСОТ среда 17 : 00 четврток СУМ 2 : ОО петок СУМ во 9 : 00 ЧАСОТ 18 : 00 ЧАСОТ четврток 17 : 00 петок СУМ 2 : ОО сабота Надвор од Должност петок сабота недела од Должност сабота недела
Во текот на должност време ,ние може да ви даде брз да одговори. Производи со квалитет проблем во 30 дена може да се врати и да се замени. ·Доколку сте незадоволни со точка од која било причина во рок од 3 дена од денот на објектот приемот, можете да го вратите за враќање на средствата(ќе се одземе shippng). Однапред ви благодариме за вашето трпение! Контактирајте со нас пред да остават негативен, ние ќе се најде решение за да се исполнат вашите барања и подобрување на задоволство.

Параметрите на стоката

Бренд Име:
YEEHAA
Со Backrest или Не:
No
Со Стигнале Нога или Не:
No
Род Материјал:
Други
Род Должина:
1.8 m
Позиција:
Океански Брод Риболов
Риболов Прачка Категорија:
Мраз Риболов Прачка
Број На Модел На:
2017
Материјал:
Нови

Подобро ви се допаѓа

Крапот Риболов осветлени Свингери Риболов Закачалки 4 Бои SW20Опис : Пластични главата и нерѓосувачки чел

Maximumcatch Buoyant ЕВА Пена Летаат Риболов КутијаГолемина на : 5.7*3.7*1.14 инчБоја : Зелена & БелоИзработени од buoyant,

76pcs / кутија Доведе Sinker Круг Сплит Шут Риболов Acesorios Доведе Откажат од Тежина Sinker Црна Риба Колекции Pesca Р

Maximumcatch 25 Pcs Дупчиња Волфрам Монистра Летаат Врзување Монистра Волфрам 2.4 MM / 2.8 MM / 3.2 MM Летаат Врзување Мат

Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 60 дена по плаќањето, ве молиме контактирајте со нас Ќе има 7 ден

Опис : Една страна шлиц пена А.На една страна со прегради за чекање повеќе други терминални се справи со10

MNFT 2 парчиња Дрвени Earthworm Црв Мамка за Чување Кутија Maggot Црв Риболов во Живо Мамка Дрвени Кутии 3 Големини

Бесплатен превозот 3 Бои LED крап риболов сексуално развратен човек SW19Опис : 50cm должина2.5 mm DC приклучок за

6 PCS / Многу 3.5 g 1 / 8 ОЗ Врвот на Волфрам Куршум Sinker Тежина Taxas Екипаж Бас Риболов Додаток Брзо Тоне Доведе Sin

Водоотпорен Пластични 16 Прегради Риболов Намамат Мамка За Справување Со Складирање Кутија, Торба Случа

Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен...

Транспарентен Водоотпорен 5 Прегради Риболов Справи Складирање Кутија Мами Кутии cajas де pesca Крап Риболо

200pcs Простор Грав Конектор Риболов Возен Вртливата Со Блокирам Snap Конектор Риболов Вртливата Терминал Р

45 mm целосно shrinked; Φ1 : околу 1.5 mm целосно shrinked; Φ4 : околу 4.5 mm пред намалила, ≤3,5 мм целосно shrinked; Φ8 : околу 8...

modname=ckeditorИнструкцииЛинијата ќе бидат внимателни за да се оштетат водич прстен на следната, внимателни д

Расклопна и 5слој дизајн, лесно да се носат и доволно простор за да се одржи уловена риба Топ врата, лесно

wyприклучокstartЖешка Стока$13.43 $17$7.99 $9.99$9.57 $16.5$13.92 $21.41$15.78 $21.32$23.55 $43.61$6.95 $9.26$8.86 $12.84wyприклучоккрај

Ве молиме, напишете точно ZIP / пост КОД КУТИЈА број Поради акции статус и временски разлики, ние ќе избере

Материјал : Stainess ЧеликПревозот И Ракувањето Со : Сите предмети ќе бидат испратени од нашиот магацин во К

Карактеристики : 1 Направени на супериорен PP материјал, тоа е нетоксични, scentless, капка отпорни, шокдоказ и

11.5x8.3x4cm Риболов Намамат Кука Кутија 1pc Риболов Справи Кутии, Пластични Куки Мами Мамки Кутија Pesca Риболов

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : мамка мамка за чување за риболов Запечатување прс

торбаТопла Продажба на Паметни 5m Риболов Заклучување Тока Нерѓосувачки Челични Јажиња Плови Риба Жила

Тежината е околу 590g Превозот : објектот ќе бидат испратени до вас во рок од 24 часа по приемот на плаќање...

10pcs / многу Зелена Боја Риболов Sinker Тежина Клип Крап Риболов Коса Екипаж Додаток Кодот

50pcs 0# / 1# 15 / 20 кг Топката Имајќи Вртливата Со Солидна Прстен Риболов Swivels За Празно Мамка И Кука Pesca Acesories с

50 Pcs / многу Риболов Додатоци Простор Грав Маслиново Постоечкиот Приклучок за Риболов Конектор Блокирам

Scroll