Новак
Децата Cheongsam Сатен Блузи Традиционалните Qipao Кинеската Нова Година Облечи За Девојки Guzheng Пијано Дебела Облека Vestido Ориентални

Децата Cheongsam Сатен Блузи Традиционалните Qipao Кинеската Нова Година Облечи За Девојки Guzheng Пијано Дебела Облека Vestido

Достапност: Залиха
DEN 2203.00
DEN 2937.60


Параметрите на стоката

Големина:
XXS, XS, S, M, L, XL, XXL, 4XL, 5XL, 6XL
Бренд Име:
BOOCRE
Материјал:
Полиестер,Rayon
Број На Модел На:
cheongsam
Ткаенина Тип:
Сатенски
Традиционален Кинески Облека:
Cheongsams
девојка cheongsam:
децата се облекуваат
девојка партија облечи:
а-линија фустани девојка
црвено qipao:
божиќ облечи
Цвет Девојка Фустани:
vestidos де comunion
девојки фустан:
господна вечера (причест) фустани
Девојки Церемонија Фустан:
Првата Причест Фустани За Девојки
vestido menina daminha:
нова година фустани за девојки
децата облека:
бебе девојка облека
деца фустани за девојки:
костим за деца
Принцеза Се Облекуваат:
децата божиќ носии

Подобро ви се допаѓа

^ Повеќе производи Добредојдовте да ја посетите мојата онлајн продавница Линк : .

Кога ќе го поставите цел,Pls забелешка вашата висина, тежина биста и половината големина 1 ст .Ако вашиот it

Материјал : Сатен ПолиестерГолемина : S M L XL XXL XXXL7 Боја на вашиот избор (може да мало боја разлика според в

Лето Есен Особено Мода Кинески невестата свадба gown фустан Златна cheongsam Suzhou везови женски златна кимоно

вклучува : фустанТопло PromptОва е фаза покаже облека која е различна од заеднички облечен во облека , глав

Ве молиме да бидете трпеливи со него И ние ќе ве информира ако не постојат акции во секој магацин Задово

Само бара за нашата служба за корисници за каков било сакате да знаетеВРАЌАЊЕ&НАПЛАТАChoises онлајн продав

[Мерење]1 БистаСите на патот околу вашиот биста и назад право во вашата брадавица линија, носење на вашат

[Мерење]1 БистаСите на патот околу вашиот биста и назад право во вашата брадавица линија, носење на вашат

[Мерење]1 БистаСите на патот околу вашиот биста и назад право во вашата брадавица линија, носење на вашат

Големина на Табела (Азија Големина ) / Единица (CM)Големина(cm) / ЕтикетатаРамоБистаПоловинатаХипДолжинаS347

Дизајн карактеристики : 1 : Еден збор жаба 2 : Застане јака 3 : Вертикален lapel 4 : Краток ракав 5 : Задниот дел п

"ЗАБЕЛЕШКИ : СЛЕДНИТЕ Е СОВЕТИ ЗА ВАС , НЕ Е ТОЧНО ЗА СИТЕ ВИСИНА(CM) ТЕЖИНА (KG) 155 4045 4549 4953 5357 5761 160 42.понекога

Материјал : ПолиестерГолемина : XS S M L XL XXL2 Боја на вашиот избор (може да мало боја разлика според вашиот м

Големината погоре е со големина на облека; тоа НЕ е тело мерење Подготвени да се носат : Повеќето Азиски

Пакет : 1 парче Облека без додатоци[Мерење]1 БистаСите на патот околу вашиот биста и назад право во вашата

Scroll