Новак
IPhone 5s/5/4s/4 ID отстранети 32bits 64bits NAVI pro3000s NAND грешка поправка алатки и EEPROM програмер за IPhone icloud отстрани

IPhone 5s/5/4s/4 ID отстранети 32bits 64bits NAVI pro3000s NAND грешка поправка алатки и EEPROM програмер за IPhone icloud отстрани

Достапност: Залиха
DEN 5630.00
DEN 6624.00


Комплет слика покажува : Програмирање може да се Читање и Пишување Сериски Број, Модел, Регион, Wlan, Bluetooth, Адреса, Боја Отклучување видови на Падовите на Wifi моделот со промена Сериски Број Одредување на Nand 9, 21, 40, 4013, 4014 грешка при враќање со i Tunes Проширување/Ажурирање momeory на видови на подлоги&iphone-да 128 G или 64 G или 32 G Слика покажува и како да ги користите 32bit 64bit nand програмерот 2 режим во 1
iphone 4 S 5 5 C 5s EPROM IC тест приклучок и тест убодни тела, ре-програмирање baseband-от мемориски чип, копија IMIE датотека со податоци, поправка на eprom ic грешка проблем 3.
Прашајте 2 Проширува меморискиот капацитет на мобилниот iphone информации како да го направите?
Одговор : Тоа е поддржано од iphone 5s,6,6 стр, ipad mini2,mini3,воздухот(ipd5),air2(ipd6), треба да се прошири,прво треба да се отстрани hdd ic, купи поголем капацитет на hdd ic назад(како 32 G/64 G/128 G), за да ја промените hdd ic податоци, така што да одговара на imei спарување на податоци, по промена, голем капацитет на hdd ic инсталиран на матичната плоча, по нормален активирање. Поддршка 4 S、5、5 C/5 S、итн, eprom чип IMEI висока брзина на читање & пишување
2. стави чип случајно, не треба разликуваат ориентација, Поддршка на големи / мали чип за читање и бришење на податоци
Поддршка iphone 4 S 5 5 S 5 C eprom ic
Работи на WL | МЈ софтвер онлајн платформа, најновата верзија : V2. Една клучна работа, ќе добиете чип модел и волумен. Адаптер и програмерот се одвоени.

Параметрите на стоката

боја:
5S 5 4S 4 eeprom комплет, NAVI Pro3000s, Сите две уред, Само iPad 3 Адаптер, Само iPad 4 Адаптер, iphone 6 6p адаптер
Бренд Име:
KZT
Број На Модел На:
iphone icloud отстрани уред

Подобро ви се допаѓа

3pins Авијација plug XS123 Дијаметар 12mm, микро конектор,кружни конектор Приклучок за Приклучок

RF N женски Y тип 2 X TS9 машки Десен Агол Splitter Combiner кабел pigtail RG316 Еден NКЕНТАКИ точка 2 TS9 / S197 конекторконектор

Материјал повеќе : PA66Странски Модел : DJ70312.211Боја : сиваМинимален Пакет : 200 компјутериНад цената не содрж

.Функција : * 100% сосема нов и висок Квалитет и duarable* Тестирани пред превозот* Лесен за употреба* * * Техничк

modname=ckeditor5pcs / многу DC Моќност Женски Plug solderless Џек Адаптер за Полнач Plug 2.1 x 5.5 мм за 5050 3528 Единствена Боја на

Ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас на прво ако ther е никакви проблеми со својата цел пред

Ве молиме двојно проверете ја вашата адреса кога ќе ја напишете во aliexpress,ако сакате да ги промените пред

4469 Crimp Конектори За Цврсти и Заробени Cat5 Кабел RJ45 ,8 P8 C, 100 Парчиња Crimp КонекториЗа Цврсти и Заробени КабелC

7pins Авијација plug XS127 Дијаметар 12mm, микро конектор,кружни конектор Приклучок за Приклучок

Подготовка на Време : ние треба 35 дена да се подготви ред според нашите numberoнаредби секој ден.Ако не се за

Ве молиме да направите исплата во рок од 3 дена од денот на цел ако е можно.Ве молиме двојно проверете ја

Опис : 5 X 3 начин женски конектор за домување и вметнете 15 X Силиконската гума кабел печати 15 X женски терм

Црвено Жица Конектори Магарешки Заклучување Брз Splice Терминали Crimp Жица Конектори 5pcs / многуИме : Wire коне

Бесплатен превозот 3 Pair=6 Pcs GX16 GX169 9 P 9 Pin 16mm Машки&Женски Жица Панел Конектор приклучок Кружни Авијација К

Опис : 5 X 8 начин машки конектор за домување 40 X машки терминали Објект слики : Слични Производи : 1) да ја пр

2pins Авијација plug XS122 Дијаметар 12mm, микро конектор,кружни конектор Приклучок за Приклучок

ПАКУВАЊЕ ЗА 1000 PCS Микро USB AB тип socket женски USB 2.0 приклучок 5pin директни plugin TYPE1 : ИСКРИВАТ УСТАТА TYPE2 : РАМНИ

Повратни информации1.ние ќе прогласи пониска сметка за купувачот јасно.Купувачот е одговорен за сите до

6pins Авијација plug XS126 Дијаметар 12mm, микро конектор,кружни конектор Приклучок за Приклучок

ПАКЕТ ЗА Бесплатен превозот висок квалитет 100pcs / многу DC026 DC моќност џек полнење конектор за (Внесете кол

Материјал повеќе : PA66Странски Модел : DJF70317221Боја : црнаМинимален Пакет : 200 компјутериНад цената не содрж

5pcs / многу ,слободни лемење 10мм 4pin L форма PCB Одбор Конектор за 5050 RGB LED Лента L Форма RGB LED КонекторLed лента 505

Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на праткатаметод Ве моли

Ве молиме проверете со вашиот земјата царинскатаканцеларија за да се утврди она што овие дополнителни

Scroll