Новак
4x7mm Природни Rondelle Корални Gem Камен Монистра Spacer Влакно 15 За DIY Ѓердан Нараквици Накит Одлуки,трговија на Големо Бесплатен Превозот

4x7mm Природни Rondelle Корални Gem Камен Монистра Spacer Влакно 15 За DIY Ѓердан Нараквици Накит Одлуки,трговија на Големо Бесплатен

Достапност: Залиха
DEN 320.00
DEN 410.40

Ве молиме бидете сигурни дека плаќање адреса во Pay Pal е точно. Вашето задоволство е важно за нас и ние го цениме вашиот бизнис. Сите не-примени предмети предизвикани од невалидна адреса регистриран на Pay Pal не се во нашата целосна наплата или замена политика. Ние брод на одобрени адресата дадена во Pay Pal за плаќање. За НАС, и Ние бизнис во 2011 година , кога имаше само 2 членови во нашиот тим и само снабдување на нашите накит изработка на производи за неколку клиенти ! Сега имаме стана професионална снабдувач , на нашите клиенти, вклучувајќи Синџир-Продавница , Веледрогерија , Увозникот , Монистра Продавница , Дизајнер на Накит , итн . Ние не се дозволи наплата или размена поради промена на умот. Ве молиме да ги прочитате сите опис предвидено како водич пред да конкурираат. Сакаме бисери & накит , ние се надеваме да се обезбеди на нашите производи на повеќе и повеќе купувачи ! Ви благодариме за да ни даде можност да се услуга за вас , ние ќе се потрудиме за вас ! За Повратни информации Што зависат од нашата задоволството на клиентите за да се успее,затоа што повратни информации е од исклучително значење за нашата продавница
Ако не сте задоволни со нашата објект и услуга,ве молиме оставете ни активни повратни информации
Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни и неутрални повратни информации, ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми се Враќа Рок Во случај да сте го добиле дефект на објектот, потрошувачот има до 7 дена од денот на приемот на барањето за враќање или замена за нова. Додека секој чекор е донесена за да се осигура дека ние брод надвор точен објект, ќе има прилика кога ќе примите предмети кои се различни од опис. Експрес ПРОЗОРЦИ / EMS, дојде до еден недели. Во таков случај, ние бараме да контактирате со нас веднаш, така што може да се поправи ситуацијата.

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
jbyzbsm
Надворешниот Дијаметар:
4mm
Објектот Тежина:
About
Број На Модел На:
zzy1419
Материјал:
Камен
Објектот Форма:
rondelle
Објектот Дијаметар:
4mm
боја:
Бела, Розова,Црвена,Портокалова
Обликот:
rondelle
Метал:
Никој
Должина:
15 инчен
Дупка со ГОЛЕМИНА:
Материјал:
Скапоцен камен
стил:
Надворешниот Дијаметар:
4mm

Подобро ви се допаѓа

Количина : 100pcs / многуГолемина : кол 9mm, 12mm,15mm со 2,5 mm дупка за панделка или кабелотpls остави порака со боја

За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијат

Бесплатен превозот,снабдување DIY мода накит Додаток,Нараквица Монистра,Turquiose,пчелата,Мешавина Бојадиме

Нашите главни производи : природен камен, ѓердан, нараквица, pendant, корали, бисер, Сребрен прибор и разни DIY

Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да ја потврдите вашата пратка метод.00 / многу5 парчињ

Ако вашиот вкупен цел е $5 до $200,ќе испрати Кина Пост Превозот (околу 2040 дена),САД за да испратите EUB(за 1020 д

Се ПРЕПОРАЧУВА ID : 6910 Име : Европската Сребро Позлатен Шарм Монистра Материјал : Алуминиумски + Сребро По

Ви благодарам многу ! Ние alaways го цениме и да се обиде да се грижи за нашите ценети клиенти,ве молиме да ни

Точка Име : Акрилик Гума Монистра Неонски Мат Круг Spacer Лабава МонистраМатеријал : Акрилик / од Пластика

Драги пријатели,овој ѓердан е полуготови производи, со исклучок на тока, ако треба да додадете тока .ве м

ПРОИЗВОДИ : Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија !( Фотографиите с

ние ќе го избере транспорт во согласност со клиентот област; 4.Боја несовпаѓање : разлики во бојата може

Повратни информации&Контактирајте со Нас на нашиот succeess се зависи од вашето задоволство,па повратни ин

ПРОИЗВОДИ : Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија !( Фотографиите с

Scroll