Новак
Мотоцикл Скутер на издувните гасови Модифицирани Издувните Пригушувач цевка За Yamaha YZF R1 R6 R6S YZFR1 YZFR6 YZFR6S YZF-R6S Мото Додатоци

Мотоцикл Скутер на издувните гасови Модифицирани Издувните Пригушувач цевка За Yamaha YZF R1 R6 R6S YZFR1 YZFR6 YZFR6S YZF-R6S

Достапност: Залиха
DEN 958.00
DEN 958.08


7428369276
НИ 87.06 / set НИ 6.79 / парче НАС 9.99 / парче НАС 3.99 / парче НАС 13.08 / парче НАС 5.99 / парче НАС 23.49 / пар НИ 42.98 / пар НИ 27.79 / пар НИ 8.99 / парче
Универзален Мотор Вистински карбонски влакна издувните Издувна цевка Пригушувач
За 36-51mm дијаметар за Kawasaki Јамаха Suzuki Хонда Ducati Харли-Дејвидсон Triump Победа Aprilia
ktm и така натаму
Опис на производот
Состојба : 100% сосема нов
Материјал : Алуминиум .Нерѓосувачки Челик Заварување конектор.
Боја : Титаниум и карбонски влакна главата, како слика.Издувните Пригушувач Со Подвижен DB Убиец.
Должина : 370mm.
тежина : 17 00g
Конекција влезот Кол : 51mm. Ве молиме проверете на податоци и да се споредат за вашиот оригинален цевки пред да купите.
Звук : Звучи неверојатно, убаво режењето, гласно, без да се премногу досадни (со silencer во)
Нерѓосувачки челик заварување адаптер овозможи да се вклопи цевка 36 MM-51 MM.
неговите добри за голема моќ мотор, >250cc универзална сите мотоцикл
Јас т е универзална пригушувач може да се користи за dirt bike улица велосипед, скутер atv quad и сите други велосипед со цевки со дијаметар од 36-51 MM.
Fitment :
Одговара за Тркачки Модел dit велосипед АТВ и МОДЕЛ
Пакет Содржина :
1 x Издувни Цевки . Налепница и некои Додатоци Дијаметар : 36-51mm
Answer : ___________________________ Note : пратено од Кина може да бидат испратени, налепници, испратени од Германија складиште не вклучува налепници, ви благодариме

Параметрите на стоката

Бренд Име:
YOWLING
Име На Модел:
EP
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
0cm
Објектот Ширина:
0cm
Објектот Висина:
0cm
Објектот Тежина:
1.3234kg
Објектот Дијаметар:
0inch
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Специјални Функции:
мотоцикл издувна цевка
Motobike Направи:
Универзална
Е Прилагодена:
Yes
Функција:
на издувната цевка
Fitment:
ЗА 36mm-51mm модел
Употреба:
мотоцикл пригушувач

Подобро ви се допаѓа

Мото ГП Цевка Издувни цевки интерфејс нова смисла хоризонт издувни цевки адаптер издувни цевки интерфе

51mm Влезот Мотор Издувните Пригушувач Цевка со ДБ Убиец Карбонски Влакна и Нерѓосувачки Челик Мотоцикл

Универзална Карбонски Влакна Боја Мотоцикл Скутер Модифицирани Akrapovic Yoshimura Пригушувач Издувни Цевки CB60

2017 Нови Пристигнување Две Модел на Универзалната 3651 MM Мотоцикл Издувните Пригушувач Мотор Издувни

Функција : Состојба : 100% сосема нов Материјал : Јаглерод Влакна, од не ' Рѓосувачки Челик Влезот Дијаметар

Нарачки обработени во рок од 2448 часа по плаќањето се врши и проверка Ние го наместите стандардниот прев

Функција : Состојба : 100% сосема нов Материјал : Јаглерод Влакна, од не ' Рѓосувачки Челик Влезот Дијаметар

Модифицирани Издувните ПригушувачЗа пакување ве Молиме љубезно истакна : Предмети ќе бидат repackaged да го

Целосна Издувниот Систем за Хонда CB500 R / F / X Нерѓосувачки челик издувни цевки, вистински карбонски влакн

Нашата цел е задоволството на клиентите!7 Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да бр

Карактеристики& Опрема : Ласерски Означување на Мотоцикл Издувни Цевки Скутер Модифицирани Пригушувач

Издувни Цевки KTM 50 Издувниот Систем Помлад Високи Мини SX ПРО LC СРЕБРО Грејач ЗаштитникИма две verison на цев

ZS MOTOS Мотоцикл Издувните Средината цевка За оригинални Kawasaki Z900 Пригушувач Цевка Пред Насловот Цевка Цев

Карактеристики& Опрема: Ласерски Означување на Мотоцикл Издувни Цевки Скутер Модифицирани Пригушувач

Модифицирани Издувните ПригушувачМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликВкупна Должина : 350mmЦевка Должина : 265 mm

Модифицирани Издувните ПригушувачМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликВкупна Должина : 350mmЦевка Должина : 265 mm

Scroll