Новак
MEWANT Црна Вистинска Кожа Автомобил Воланот Покритие за Kia Sorento 2015

MEWANT Црна Вистинска Кожа Автомобил Воланот Покритие за Kia Sorento 2015

Достапност: Залиха
DEN 2539.20


Погоден автомобил модели : за Kia Sorento 2015
Забелешка 1 : Производ Материјал : Вистинска Кожа
Забелешка 2 : ве Молиме да ги проверите и да се споредат вашиот автомобил воланот со воланот во
сликата пред да го купат.(Нашата воланот опфаќа се обичај производ,доколку постои каква било
разликата,тоа нема да се вклопи)!

Параметрите на стоката

Боја Име:
Црвен Конец, Бел Конец, Светло Сива Конец, Црн Конец, Жолта Конец, Сината Нишка, Црвени, Сини Нишка
Тип На Објект:
Управниот Тркала & Воланот Центри
Објектот Дијаметар:
38cm
Материјал Тип:
Горниот Слој Кожа
Бренд Име:
Mewant
Објектот Висина:
6cm
Име На Модел:
за kia sorento 2015
Објектот Тежина:
0.32kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
15cm
Специјални Функции:
се чувствуваат удобно
Објектот Должина:
21cm

Подобро ви се допаѓа

Над големина за прирачник плочка мерење, поради лични мерење техника е различна, може да биде 13 см грешк

СпецификацииПредмет Тип : Воланот МаскаMaterilal : Микро влакна кожаТежина : 80gБоја : Црна+Нишка / Црна+Црн Кон

dianxiaobao_1dianxiaobao_2 ве Молиме проверете и да се споредат вашиот автомобил воланот со воланот во слика пред да

!!! Ако имате било каков проблем за цел Ние ја прифати за персоналните сопствени , ве молиме кажете ни ја в

Погоден автомобил модели : за Ауди А6 20002004 / A3, 20002003Забелешка 1 : Производ Материјал : Вештачка Кожа(Синте

Hui ER Нови Сјајна Снегулка Автомобил Воланот Покрие 4 Бои Против пролизгување Симпатична За 3738 CM Автомоби

Предности : ладно отпор, носатотпор, пропустливост на воздух, антистареењето, мека текстура, заштита на

Погоден автомобил модели : за Peugeot 206 2003 / 206 CC 2005Забелешка 1 : Производ Материјал : Вештачка Кожа(Синтетич

Вашиот управувачот тркала целосно ќе се погледне на нови, големи и професионални Ви благодариме!Детали

Погоден автомобил модели : за Кадилак ATS 20132015 CTS 20142016Забелешка 1 : Производ Материјал : ВелурЗабелешка 2 : в

2921058797638459 Топла Продажба парче парче парче парче парче парче парче парче торба парче парче парче парчеDIY

Опис на производот : Погодни за Управување Тркала (38cm дијаметар) Со Повеќето Автомобил Земете Надвореше

ве молиме имајте во предвид вашите специфични модели на автомобили на автомобил пред да го поставите це

ПЛАЌАЊЕ : 1 Ние прифаќа плаќање со Кредитна Картичка, Банкарски и други начини на плаќање дека AE поддржув

Опис на производот : Погодни за Управување Тркала (38cm дијаметар) Со Повеќето Автомобил Земете Надвореше

Погоден автомобил модели : за Peugeot 307Забелешка 1 : Производ Материјал : Вештачка Кожа(Синтетички Кожа)Доко

Ве молиме проверете и да се споредат вашиот автомобил воланот со воланот во слика пред да го купат.(Наша

Внимание : Бидејќи истиот автомобил модел може да биде различно произведени во различни држави...

Ве молиме да ни остават позитивен фидбек со 5 ѕвезди Ако не сте задоволни со квалитетот на вашиот купува

Scroll