Новак
4PCS Нови Оригинални HE4 2500mAh Li-lon Батерија 18650 3.7 V акумулатори Max 20A,35A испуштање На LG Е-цигара+посочи

4PCS Нови Оригинални HE4 2500mAh Li-lon Батерија 18650 3.7 V акумулатори Max 20A,35A испуштање На LG Е-цигара+посочи

Достапност: Залиха
DEN 565.00
DEN 897.60

Нарачки обработени навремено плаќање по верификација. ВРЕМЕТО на ПРЕФРЛУВАЊЕ УСЛУГА е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Вашата цел адресата МОРА да СООДВЕТСТВУВА НА вашиот Превозот адреса.висок квалитет со голема енергија до 30 A празнење 18650 HE4 2500mah+ Посочи детали за Производот : Потекло : Јужна Кореја Модел : DBHE41865 Стандарден Капацитет : 2500mah Стандарден напон : 3. Висок капацитет, мали димензии, мала тежина 2. Ние ќе ги сноси трошоците за превозот, ако производот (ите) што е (се) не како рекламира. Сите елементи МОРА да се врати во оригиналната амбалажа и МОРА да се обезбеди нас со превозот на следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел. НИЕ ЌЕ ги ВРАТИ ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ВРЕДНОСТ НА ПОБЕДНИКОТ, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ОТКАКО Купувачот и Продавачот ја откажете aliexpress трансакцијата. Ние ќе го следат испраќање и се backto вас како е можно поскоро со одговор. Поради разликите во статус и акции на време, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Ограничена гаранција на неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и / или лошо по приемот).5 v Одржлив испуштање струја : 20 A Употреба : електрични алатки, електрично возило на батерии, индустриски, Јуни, граѓанското опрема, и други електронски цигари Карактеристики : 1. Ако не сте добиле вашата пратка во рамките на проценетиот дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.6 V Празнење критичниот напон : 2. Ние само брод да се потврди цел адреси. Неисправни предмети МОРА да бидат пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување ако е можно).

Параметрите на стоката

Замена На Батеријата:
Yes
Поставете Тип:
Само Батерии
Бренд Име:
VariCore
Батеријата Број:
4pcs
Тип:
Li-Ion
Пакет:
Пакет 1
Номиналниот Капацитет:
2500mAh
Број На Модел На:
LGDBHE4
Големина:
67*18.4 mm

Подобро ви се допаѓа

Ние ви испрати Висок Квалитет Складирање Торба заедно како подарок! Подигање на струјата : 200 A Врв на стр

По батерија се користи, ако батеријата е топло, може да се стави во место каде што нема директна сончева

12 V 3000m Ah NiМЗ Батеријата за MAKITA 1235 1233 192698А 1050 D 4013 D 6227 D 8413 D НОВИ 12 V Продолжен РокТим 3.0 АХ / 3000 MAH NiМЗ Батериј

Ако овој објект со plug ве молиме запомнете да ни кажете каков вид на приклучокот сакате,инаку ние ќе се и

Објектот спецификите Име : King Wei Модел : 18650 Тип : LiIon Батерија на Реалниот Капацитет : 1500mah (капацитетот на

Батеријата не е дозволено да се стави во вода Повратни информации Гаранција Сите предмети се продава од

Објектот спецификите Модел : 18650 Тип : LiIon БатеријаКапацитет : 2600mahНапон : 3.7 vБоја : ЖолтаТежина : 46gБатериј

висок квалитет со голема енергија до 30 A празнење 18650 HE4 2500mah детали за Производот : Потекло : Јужна Кореја

Eleoption 7.4 V 1300m Ah NiCD Батерија за полнење за MOTOROLA HNN9013 B HT750 HT1225 HT1550 GP140апарат gp320Спецификации : Батерија тип : Р

50 XHR2 P 2 ние сме во состојба да преземе било каква одговорност за било.10 вистински капацитет на заштитна п

Висок Квалитет на Најновите 12 V 2000m Ah Liion Моќ Алатка Rechargable battery за AEG BS12 C2 BSS12 C BS12 C L1215 L1215 PСпецификации : 1.Ба

10* вистински капацитет на заштитна плоча е малку помалку од номиналниот капацитет на електрична core пора

За руската клиент,ве молиме љубезно го напишете целото име и презимеИзградена во PCB за полнење ,испуштањ

обичај задоцнување или данок Не обидувај се да се батерија одвојување или мечка истиснување и судир, мо

На Одделение 7.2 V 1600 MAH АА*6 NiМЗ Батерија на Пакети за Играчки Камери Игра Играчи на Моќ БанкаВНИМАНИЕ!!!Ве

25 V, тогаш CV (константен напон 4 ние сме во состојба да преземе било каква одговорност за било.Сите Пакет ќ

2 mmЕлектрични core капацитет : 5000 Ma HНоминалниот напон : 7 Батеријата може да не се користи во граничните усл

10pcs Kingwei 18650 3.7 V 2600mah LiIon Литиум Батерија За Headlamp Светло Факелот ЕЦигара100* Висок Капацитет 18650 3.7 V 6000mah PCB Ба

Полнење метод според техничките спецификации на нашите Батеријата може да изгори или да произведуваат

Не користите стар и нов батеријата клетки заедно.По батеријата е испразнетане го остават празни=>беспла

Заштита одбор параметриРаботат на струјата : 1 Батеријата може да изгори или да произведуваат штетни ма

Scroll