Новак
FishSheep 2017 Гроздобер Геометриски Долго Капка Обетки Бохемски Голема Зелена Коцка Монистра Dangle Earring За Жените Подарок Накит Bijoux

FishSheep 2017 Гроздобер Геометриски Долго Капка Обетки Бохемски Голема Зелена Коцка Монистра Dangle Earring За Жените Подарок

Достапност: Залиха
DEN 205.92


Fish Sheep 2017 Гроздобер Геометриски Долго Капка Обетки Бохемски Голема Зелена Коцка Студ Dangle Earring За Жените Подарок Накит Bijoux
Точка Бр.
РГ-E9379
Материјали
Пластични Studs
Позлата Боја
Зелена Боја
Нето Тежина
0.015 KG / пар
Големина
Како што е прикажано во слика
Фабриката Веб-Сајт

Параметрите на стоката

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Акрилик
Бренд Име:
Fishsheep
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски

Подобро ви се допаѓа

Што е потребно за 720 денови за воздухопловната да пристигне во САД,велика БРИТАНИЈА,Канада, и повеќето Е

Јас ќе го реши тоа за вас како е можно (Целосна наплата или размена е валидна во текот на 60 дена по уплата

Шопинг известување 1.нашата компанија е специјализирана во производство на сите видови на модни накит,

Трговија На Големо Текстура Бела Вода Капки Широк Еластична Хривнија Алка 2016 Годинановиот дизајн лично

Производ Стил : БАКНИ МЕ Домот & Мода Симулирани Бисери Бела Глеѓ Цвет Обетки Златна Боја Долг Синџир на

100% Сосема Нов Стил : Двоен Круг Капка Обетки Главниот Камен Материјал : Кубни ЦиркониОблечен Повод : Свад

Совети:Ако не можете да изберете бесплатен превозот од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус поради Вашата ц

Han Cheng Нова Мода Геометриски Виси Златна 925 Sterling Silver Циркон Керамички Капка Обетки За Жените Накит brincos bijo

Боја : како на сликата Материјал : Метални легури Позлата : Позлатен platinum & розово злато позлатен Кристал

Цел Вредност Од 24 Земји Бесплатен Превозот Преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус Ние Секогаш Сме Тука Да

Боја несовпаѓање : разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како боја одраз в

Трговија На Големо Текстура Бела Вода Капки Широк Еластична Хривнија Алка 2016 Годинановиот дизајн лично

Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИновата колекци

Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба Политика на

Yulaili триаголник стил полн со романтични чувства капка обетки за слатки девојки во важни occassionПроизвод С

Нова Мода Секси Устата Голема Капка Обетки За Девојки Панк Акрилик Црвени Усни Устата Долго Dangle Обетки B

Производ Стил : БАКНИ МЕ Бренд Жените Етничка Стил Сина Јаже Tassel Големи Обетки 2017 Легура Гроздобер Капка

Долго Монистра Синџир Фитили Бохемија Рачно Изработени Обетки Tassel Гроздобер Мода Накит Етничка Обетки

comКина Пост ВоздухОколу 1525 денаwww.Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци ,царинск

потоа на враќање ќе бидат issude со оригиналниот метод на плаќање.Ако објектот е неисправен Враќање: 1.ве м

Yulaili се зголеми златна боја бакар обетки толку романтични чувства за вашиот љубовник во годишнинатаПро

Scroll