Новак
Корисни 3 Слоеви Кутија За Накит Додатоци Цилиндар Случаи Ѓердан Earring Накит Носителот Организатор Кутии Топла Продажба Z380

Корисни 3 Слоеви Кутија За Накит Додатоци Цилиндар Случаи Ѓердан Earring Накит Носителот Организатор Кутии Топла Продажба Z380

Достапност: Залиха
DEN 460.00
DEN 574.56

Корисни 3 Слоеви Кутија за Накит Додатоци Цилиндар Случаи Ѓердан Earring Накит Носителот Организатор Кутии Топла Продажба Z380 Опис Големина : 13x7.5x7.5cm Боја : Розова , Црвена , Топла Розова , Виолетова Материјал : Акрилик Објект Количина : 1pcs/многу Забелешки : ве молиме проверете ја големината пред да ја купите , ве молиме да не слика со себе и јасно види на опис,може да се избегне проблеми . јас не сакате да ја видите лоши коментари (за големината)итн. ако имате било какви прашања , ве молиме контактирајте со нас ,ви благодариме! Пакување
За Превозот
1. Повеќето од нашите пакети кои се испраќаат по пошта ВОЗДУХ MAIL во рок од 2 до 5 дена откако ќе добиеме вашата уплата. 2. Во нормално ние ќе ја испрати на пратката од страна на E-пакет на САД,тоа ќе потрае околу 7-20days за изведување. 3. Кина Пост Воздухопловната Пратката нормално зема во 15-90 работни дена да пристигнат. Точно испорака дена да варира во зависност од различни земји. Понекогаш потрае малку подолго , Поради Локалните испраќање или други причини.Тоа може да оди повеќе од 20 дена ,ви благодариме за вашето разбирање. 4. Понекогаш и ние ќе ви ја испратиме стоката со DHL ИЛИ FEDEX за слободен за некои земји, ако цел е над 100(Ако пратката е голем волумен ,ние не може да се направи ) ЗАБЕЛЕШКА : Купувачот ќе биде одговорен за даноци,царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до Aliexpress потврдена адреса, ве молиме проверете внимателно пред да го поставите цел ,ви благодариме ! За Продажба-Услуга
Повратни информации ви Благодариме за пребарување и среќен шопинг! Имаат добар ден! Корисни 3 Слоеви Кутија За Накит Додатоци Цилиндар Случаи Ѓердан Earring Накит Носителот Организатор Кутии Топла Продажба Z380

Параметрите на стоката

боја:
Розова, Црвена, Топла Розова, Виолетова
Тип:
Чување На Кутии & Кантите
Стил:
Европа
Број На Модел На:
Z380
Производот:
накит кутија
Обликот:
правоаголник
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Ткаенини
Капацитет:
45L
Техника:
Сјајни
Употреба:
шминка четки
Оптоварување:
60g
Ткаенина Тип:
Ткаенини
боја:
Розова , Црвена , Топла Розова , Виолетова
Големина:
13x7.5x7.5cm
materail:
Ткаенини
tyle:
козметички складирање кутија
Употреба:
пластична кутија за складирање организатор
ОДГОВАРА ЗА:
Транспарентна Пластична Кутија За Складирање Организатор
Моден:
Акрилик Складирање Кутија Носителот
Повод:
Јасно Акрилик Чување На Кутии
користат за:
шминка кутија организатор
Употреба:
Кармин Организатор Козметички Случај

Подобро ви се допаѓа

Преносни 7 Слотови Кружни ротирачки таблета кутија, Фармацевт, поделено комплет пилула Носителот Орган

Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Цврсто Дрво Канцеларија Биро Организатор МултиКористете Криејтив Канцелариски Материјали Канцеларис

Креативни складирање мултифункционален микро пејзаж накит кутија за складирање кутија 9*6.5 см бесплате

Креативни купола колекција кутија Cablebox Моќ wire кабел кутија Овална телескопски моќ складирање кутија 430*

Добредојдовте во мојата продавница! Домаќинствата трговија на големо & Глобалната продаде Фабрика цена

Handmade Pu Er Чај Кутија Кунг Фу Чај Складирање Алатки за Здравствена Заштита Екопријателски Чај Поставите Б

2 парчиња / многу забавува боја на Високоодделение печат кутија за накит, модни pendant кутија големина : 9 X6.8

1025 работни денови за пост превозот Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.Испорак

1.Материјал : Пластика2.Боја : како се покаже3.Големина : 6.3*2.6*5cm

Мини Складирање Кабинетот на високиот квалитет на убавина, дизајн складирање кутија 12.8*15.8*15cm бесплатен

Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни

Опис : Монтажни пилула случај пакет Идеален за тоа што да се земе вашата дневна лекови.Поделени во 7 днев

LINKWELL Антички Стар Изглед Гроздобер Унијата Џек велика БРИТАНИЈА Националното Знаме, СТП кожа Молив Пен

На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!Превозо

Scroll