Новак
Нов Мобилен Телефон RF Сигнал Оклопна Блокатор Торба Jammer Торбичка Случај Анти Заштита од Зрачење За Бремени Жени за iPhone 4 5 5s

Нов Мобилен Телефон RF Сигнал Оклопна Блокатор Торба Jammer Торбичка Случај Анти Заштита од Зрачење За Бремени Жени за iPhone

Достапност: Залиха
DEN 132.00
DEN 143.52


Нов Мобилен Мобилната Мобилен Телефон RF Сигнал Оклопна Блокатор Торба Jammer Торбичка Случај Анти Заштита од Зрачење За Бремени Жени
Карактеристики :
Сосема нов и висок квалитет
Телефони нема да ѕвони додека во внатрешноста на чантата
Оваа Анти-зрачење Кеса направена од нано-материјали. Удобно чувства за вас, кога ќе се допре оваа торба
Таму ќе биде сигнал во првиот слој додека нема сигнал ако ставаш во вториот слој
Сигналот автоматски ќе се ре-стекнати кога телефонот е донесена надвор од торбата
Анти-нарушен, ако не сакате да примате повици, само да се стави на вашиот мобилен телефон во внатрешноста слој. Потоа, повикувачот ќе се слушне "Повици не може да биде поврзан"
Специјално дизајниран за вашиот телефон, мобилен телефон
Нуди многу заштита за вашиот телефон од оштетување, гребење и прашина
Одлично функционира вклучува анти-зрачење, анти-degaussing
Бидејќи на мобилен телефон бран зрачење, долго време носеа телефонот ќе се стави на човековите во опасност. Со користење на оваа торба може да се ублажи овој проблем во голема мера за овој телефон торба има голем ефект во анти-зрачење
Може да се стави вашите магнетизам картичка во торба која може да се избегне магнетизам изгубени и информации излегуваат во јавноста во голема мера
Тоа е, исто така, сладок подарок за вашата сакана, членови на семејството, особено бремена дама, вашите пријатели или колеги
Анти-зрачење функција ефикасност 99.9 %
Боја : Црна
Големина : 13.5 cm x 9cm
Погоден за Мобилен телефон големина:4 инчи, и 4 инчи под,како што,iphone5,iphone4s
Пакет Се Вклучени :
1 x Мобилен Телефон Блокирање Торба
НЕМА Мало Поле. Спакувани Безбедно во Меур Торба.

Параметрите на стоката

Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 4s,iPhone 5s,iPhone5c,iPhone 3G/3GS,iPhone 4,iPhone SE,iPhone 5
Големина:
13.5cm x 9cm
дизајн:
Обична,Бизнис
Бренд Име:
HengLiTai
Тип:
Торбичка
Функција:
Нечистотија-отпорни,Анти-удар
Мало Пакет:
No
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Карактеристики:
Нов Мобилен Мобилната Мобилен Телефон RF Сигнал Оклопна Блокатор Торба Jammer
за Мобилен телефон големина на:
4 инчи, и 4 инчи подолу
за Модел:
Се однесува на сите мобилни телефони под 4 инчи
За Модел 1:
За iphone За Samsung За Сите телефон

Подобро ви се допаѓа

2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката Објектот боја може да се разликува ма

Торбичка Случај за obi S550 Кран Опис * Сосема Нов Кожа покрие случај за obi S550 Кран Заштитена од надворешни п

Торбичка Случај за Highscreen Алфа Бес / Експлозијата / Алфа GTR Опис * Сосема Нов Кожа покрие случај за Highscreen Ал

Камен Шема Спојувалка за Каиш Торбичка Случај за ZTE ZFive L LTE / Страствен Трио / Престиж 2 / Мали Свежи 3 C880 / Си

IPX8 Водоотпорен IPX8 водоотпорен со тројно запечатување дизајн за да се обезбеди водоотпорен заштита, до

2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.5x4 инчен (Забелешка : мобилни телефони

3 D 9 H Криви Целосна Покриеност калено Стакло Екран ЗаштитникФункција : Материјал : Калено стакло Дебелин

Опис : Стил : Паричникот Стил Стојат Флип Кожа СлучајМатеријал : СТП Кожа & TPU МаскаФункција : Со стојат фу

За AsZenfone 2 Ласерски ZE500 KL 5.5 инчен Телефон Случај Двоен Слој Потпирачот Тешки Оклопи Shockproof Хибридни Силик

Вистинска Кожа Торбичка Случај за DEXP Ixion P245 Арктикот / X 4.7 / Ixion ML 4.7 / Ixion X147 Мозаик Боја : Црна. Материјал : В

Универзална МултиФункција Спојувалка за Каиш Спортска Торба Торбичка Случај за Мобилен Телефон Под 6 И

Вистинска Кожа Торбичка Случај за i Pro СЛАВА II / Брзина L / Повеќе 5.0 / Брзина XОпис Боја : Црна Материјал : Ви

*Заштитете го вашиот вредни инвестиции од рбет и да се оштети Ве молиме да бидете трпеливи да се чека ако

(Освен некои земји & APO / FPO)2 Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот и опис недоследни.За Поврат

3 D 9 H Криви Целосна Покриеност калено Стакло Екран ЗаштитникФункција : Материјал : Калено стакло Дебелин

Торбичка Случај за Highscreen Омега Премиер Мини SE / Зголемување / Искра Опис * Сосема Нов Кожа покрие случај з

Топло Информации : Купувачи Од Русија ќе им понуди полно име на примачот 6 цифренброј на поштенски код...

За UHANS Забелешка 4 5.5 инчен Квалитет Микрофибер Кожа Ракав Случај ТорбичкаТелефон Торба Покрие со картич

Компатибилен : Xiaomi Redmi Забелешка 4Може да се однесува на следната табела, изберете најсоодветниот начино

Effelon 5.2~6.3" Мажите СТП Кожа Половината Пакет Гроздобер Хип Сокол Појас Торбичка Fanny Пакет за Samsung S7 S6 S8 Плус

Универзална Отворено Спорт Тактички Holster Воена Molle Хип Половината Појас Паричникот Чанта Телефон Случа

pls дозволете 1~2 mm грешка.[БЕЛЕШКА 1] : 1 Функција : СТП Кожа Торбичка , Нов ДизајнБизнис Стил.за samsung Note 3,N7100,з

Топло Информации : Купувачи Од Русија ќе им понуди полно име на примачот 6 цифренброј на поштенски код и

Вистинска Кожа Торбичка Случај за DEXP Ixion X 4 / Ixion E 4 / Ixion М 4 / Ixion ES 4 / Ixion XL240 Боја : Црна. Материјал : Вистинска

3 D 9 H Криви Целосна Покриеност калено Стакло Екран ЗаштитникФункција : Материјал : Калено стакло Дебелин

За Леново p70 5.0" Луксузни Микрофибер Кожа Ракав 4 Стилови ТорбичкаТелефон Торба Случај Покритие За Ленов

Scroll