Новак
Мис Прекрасна Дама Куче Животинско Целосна Rhinestones Легура Clavicle Синџир Pendant Ѓердани За Жените 2017 SY-N00469

Мис Прекрасна Дама Куче Животинско Целосна Rhinestones Легура Clavicle Синџир Pendant Ѓердани За Жените 2017 SY-N00469

Достапност: Залиха
DEN 156.00
DEN 183.84


Параметрите на стоката

Должина:
45cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Метали Тип:
Метални Легури
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
MLSY00469
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Бренд Име:
Мис Дама
Pendant Големина:
2.6*3.1 cm
Материјал:
Легура
Компатибилност:
Никој
Функција:
Никој

Подобро ви се допаѓа

Сепак,доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја,ве молиме контактирајте со нас за да ј

Подолу е нашиот Летен Ден Сјајна Злато Зелена Круг Claddagh Ѓердан информации и нашата компанија информаци

килограмПревозот И Ракувањето Со Поштенски : Само наплаќаат $2.77 за rigister Не,и Без наплата на превозот над

Материјал : Genuine Austrian кристал, Восок јаже,Дијаметар : 2.0*2.0 cmБоја и Стил : погледнете како го сликаПоставет

Испрати нашата produciton Нема да ни ,како X001кажи ни како да го промените тоа ,или можете да го испратите ваши

Ние сме биле во овој години, за многу години,па ние може да го направи подобро што другите во иста цена2.Н

ПРОИЗВОДИ : Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија!( Фотографиите с

Вашето разбирање и да се поттикне ќе ни се задржи се движи напред,ви Благодариме!.Сепак,доколку сметате

Ние имаме сопствено производство фабрикатание може да се строго контрола на производството квалитет и

Се Враќа & Повратна Информација : Ние сме многу убедени дека нашите објект ќе ги задоволи и надмине вашит

Зборуваме за цена и рок на плаќање3.Ако вашата цел е morn од 500pcs ние треба да се организираме да ги направит

ПРОИЗВОДИ : Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија!( Фотографиите с

Фабриката ИсторијаНие сме водечки производител и извозник на накит , со повеќе од 14 години искуство во Г

За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијат

start Isv Module Wrap10563end Isv Module Wrap10563 превозот политика hzдатотеки подесувањеserverupload3_hewl68a8 Повеќето наредби ќе би

Scroll