Новак
LORDXX 2018 нови 3 боја везови мода beanie капи прифати мин 20pc/многу сопствени цел различни бои

LORDXX 2018 нови 3 боја везови мода beanie капи прифати мин 20pc/многу сопствени цел различни бои

Достапност: Залиха
DEN 6240.00


Добредојдовте на нашиот магазин
ние прифаќаме микс цел
квалитетот Овласти;сопствен бренд;Врвен квалитет;обезбедување на квалитет;Вистинска кожа материјал;враќање гаранција!
ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ + БРЗА ИСПОРАКА + ЕНТУЗИЈАСТИ УСЛУГАТА+БРЗО одговори ++15 Дена се Врати Guarante
Опис На Производот :
Искрено Сигурен 100% Најдобар и Навремени услуги
1.Ние точно да се опише со информации за производот,Ние ви гарантира вредност за пари!
2.Кога ќе цел на нашите производи, ние ќе го испратите производот Слика за вас и потврди производот Слика,да се Осигура дека ние Точна испорака на стоки за вас !
2.1. Ние прифаќаме микс цел,се МЕША брендови,стилови и големини;
2.2. Капка превозот на располагање;
2.3. голем попуст за голема цел;
2.4. Брза испорака во 12-24 часа;
2.5. Во рок од 6 часа, да одговорат на вашето барање;
3.Ние прифаќаме враќа за наплата или размена на сите предмети.
По добивањето на производи, ако ги има проблеми со производите, ќе се применуваат за разменување во 15 дена.
Состојба на располагање за 15 Дена Гаранција за Враќање :
3.1,Производи скршени.
3.2.Квалитетот на производот прашања
3.3.Испрати погрешен точка completel
Напомена :
ако ви треба обичај везови pls контактирајте со нас, ние ќе провери тоа за вас, ви благодариме

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Skullies & Beanies
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Шаблон Тип:
Писмо
Материјал:
Акрилик
Стил:
Повик
Бренд Име:
LORDXX

Подобро ви се допаѓа

Име на производ : додадете сомот капа,toca,gorros,beanie,Производ материјал : MinkПопуларната елементи : букви,плат

Пријателски Потсетување : Ако сакате да купите нешто, ве молиме да го користите купонот Почитувани Купу

Материјал : акрилни влакнаКоличина : 1 компјутеркапа големина : за деца на возраст 310 годиниПакет : opp вреќ

00 Добиете 10% Попуст !Ве молиме да ги прочитате УСЛОВИТЕ под внимателно пред да го стави на ред.* Ние поддр

ZY84001 Нови Arravid Вистинско Крзно Плетени Mink Завртка Капа Капи Мода Женска Дами Зима руски Стил Топло Попул

Нежно рака мие; не машина за миење, исплакнете, присилува, ви благодариме!2 НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМ

FURANDOWN 2017 Зима, Есен Волна Beanie Капи За Жените Мода Beanies Капи Mink Крзно Pompon ШапкаНапомена : 1.оваа капа крзно т

Материјал : ВолнениХуд : 4052 CMШапка големина ќе има грешка 12 cm, ве молиме да се разбере!Слики : Поради разли

Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок

Добредојдовте на Нашата ПродавницаМоден Жените Turban Капи Chiffon Цвет Beanies Капи Turban Хаубата еластичен Skullies B

>Ние сме директно капа & шапка производство , фабрика , 2.Ние ќе ви испрати следење на број кога ќе го објав

Детска Зимска Вистинско Крзно Шапка Деца Плетени Капа Вистински Големи Крзно Пом Пом Шапка Волна Beanies Т

Ние брод на сите нарачки во рок од 48 часа по вашата исплата заврши Но, генерално, може да се земе за испор

Mink крзно шапка, рачно плетениМатеријал : вистински mink крзноГолемина : еластична капа на глава 5560cm​​

Ве молиме овозможи 3cm разлики поради прирачник за мерење, бидете сигурни да проверите вашето тело мерењ

Raglaido Жените Шапка Зима Вистински Mink Крзно Капа со Сребро Фокс Топката Капи Русија Моден Бренд Крзно Кап

Превозот1 Можете да изберете EMS и курирската служба DHL Ве молиме да ни даде позитивни повратни информаци

Материјал, Плетени Боја Црна,Морнарско,Црвена Возраст Возрасни Parttern Солидна Големина како слика за Обе

Телескопски Големина : 55 CM63 CMТелескопски Големина : 28 CMБренд NUZADA Skullies Beanies

Материјал : акрилни влакнаКапа големина : една големинаПакет : opp вреќаВнимание : 1 Подготовка на Време : н

ZY84017 руската Стилови Вистински Есен Зима Женска Вистински Рекс Зајакот Крзно Со Fox Крзно Голема Pompon Моде

Scroll