Новак
3D Природата Зима Снег Дрво Езерото Голем Фото Позадина Mural HD Ѕид Хартија Дневна Соба во ЖИВО Позадина Ѕид Декоративни Custom Size

3D Природата Зима Снег Дрво Езерото Голем Фото Позадина Mural HD Ѕид Хартија Дневна Соба во ЖИВО Позадина Ѕид Декоративни Custom

Достапност: Залиха
DEN 499.00
DEN 959.04

Ние не сме одговорни за било царина.98 /парче US $ 19.99 /метар квадратен US $ 19.99 /метар квадратен US $ 19.32 /метар квадратен US $ 19.99 /метар квадратен US $ 18.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА 1 : Што е со големина на mural позадина ?
Ова е прилагодено mural позадина.
Ако не n не кажете ни за вашите омилени површината материјал, ние ќе произведе основен материјал "платно" .
Доколку купите повеќе од 7 метри квадратни, во многу земји, ние може да ви даде бесплатен превозот од express.
ФА П 2 : Што е материјал од mural позадина ?
Постојат 2 материјал на располагање за да го изберете водоотпорен платно и хартија. Не постои било лепак или испуштање во прав на задниот дел од тоа.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА 5 : Е mural позадина самолепливи ?
Нема.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА 6 : тоа Е целата mural ?
Нема.99 /метар квадратен US $ 18.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА 7 : Како за данок ?
Било увозни давачки или такси се купувачите одговорности.
Вие треба да ги купите лепак во хардвер вашата локална продавница пред pasting. На mural позадина не е само-adhesi пет.32 /метар квадратен US $ 18.99 /метар квадратен US $ 18.8 м во ширина и 1,6 m висина.86m2, Па треба цел 3 метри квадратни.
Ако не се обезбедени ни вашиот ѕид големина во рок од 24 часа, ние ќе се прилагодите на mural позадина како на над стандардната големина.99 /метар квадратен US $ 19.99 /метар квадратен US $ 19.99 /метар квадратен
Видете подолу за тоа како да нарачате :
Количина 1pcs=1 квадратен метар = 140cm(W) x 70cm(H) (5'2" x 1'97") ft
Количина 2 парчиња=2 квадратен метар = 200cm(W) x 100cm(H) (6'7" x 3'3") ft
Количина 3pcs=3 квадратен метар = 220cm(W) x 140cm(H) (7'3" x 4'7") ft
Количина 4pcs=4 квадратен метар = 250cm(W) x 160cm(H) (8'2" x 5'3") ft
Количина 5pcs=5 квадратен метар = 280cm(W) x 180cm(H) (9'2" x 5'11") ft
Количина 6pcs=6 квадратен метар = 300cm(W) x 200cm(H) (9'10" x 6'7") ft
Количина 7pcs=7 квадратен метар = 330cm(W) x 210cm(H) (10'10" x 6'11") ft
Количина 8pcs=8 квадратен метар = 360cm(W) x 230cm(H) (11'10" x 7'6") ft
Количина 9pcs=9 квадратен метар = 380cm(W) x 240cm(H) (12'5" x 7'10") ft
Количина 10pcs=10 квадратен метар = 400cm(W) x 250cm(H) (13'1" x 8'2") ft F requently поставувани прашања.

Параметрите на стоката

Димензии:
1 квадратен метар
Бренд Име:
JRong
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Материјал:
Дрво влакна позадина
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Стил:
Модерна
Употреба:
дневна соба
Шема:
Флорални
Површински Третман:
Врежана
Тип:
Текстилни Позадини
Текстилна Тапета Материјал:
Не-плетени
Број На Модел На:
de papel parede флорални
Функција:
Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Чад-Доказ,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Анти-статички
is_customized:
Yes
Функција:
Mildew Отпорни,Формалдехид-бесплатно,животна Средина Пријателски,Екстра Дебели,Отпорен на Вода
Место на Производство:
Кина
боја:
како фото

Подобро ви се допаѓа

Ви благодариме за доаѓање и lood очекувам да вашиот следен wisit!Позадина на ЛОГОТО екранот Ве молиме директ

Ве молиме бидете сигурни дека за да се дуплира вашата адреса пред завршувањето на вашата исплата.Матери

3 Контактирајте со нас преку email или нашиот трговија менаџер, пред да замине никакви негативни или неутр

Ние продаваме страна метри квадратни, а не од страна на ролни.Доколку купите повеќе од 7 метри квадратни,

Ние обично го помине Кина Пост Авиокомпанија Повелбата Слободни (ако треба, ние исто така може да испрат

Не 10m L и 0 Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата email и ние ќе ви о

5 метри квадратни, ќе треба да го стави на ред за 4 метри квадратни.Купувачот различна количина цел...

Тоа точки : 1 ѕидот mural сте го добиле, не една целина лист! Тоа е повеќе делови на уметнички дела, можете да

5165368188354197 Голем Попуст ,ТоплоПродажба метар квадратен метар квадратен метар квадратен метар квадратен

Ние ќе ви даде се пресмета на правилен редослед количина и цената на најчесто поставувани ПРАШАЊА : купу

Ви благодариме! Ако не постои големина треба ве Молиме имајте во предвид дека големина што ви треба е ши

99 / метар квадратенБесплатен превозот обичај модерна 3 D фреско ѕвезденото небо на дневната соба во ЖИВО

3 квадратни метри кралскиот големина : 32 Позадина ќе добиете може да има некои брчки на тоа, или и двете ц

Испорака : Ние ќе брод предмети во рок од 5 работни дена по исплата потврда 3, Контактирајте со нас преку em

S 140cm (W) x 70 Ви благодарам многу.5 (H) (4'3 "x 2'3") ==== цел 1 парчињаМ 208cm (W) x 146cm (H) (6'8 "x 4'8") ====цел 3 парчињаL 250cm (W) x 200cm (H

ве молиме да ни каже.Драги мои пријатели.Имаме 12 фиксна големина цел Сакате мојата соба стане убава? Ве м

Купувачите мора да се прочита : фото позадина цена : $ / метар квадратен исчисти лепак overflow.Неплетени поз

Оваа формула може да се користи за општа calulating но, за какви и да било посебни отпечатоци,или големи печат

76 m 2 заокружување.6 Испорака Thmee Packet во САД : 820 дена Кина Пост Воздух Mail : Околу 45 работен Ден Превозот врем

Информации За ПроизводотЛист Вистинската големина : 11.8" x 23.6" / 30cmx60 cmЛист по кутија : 12 компјутери Еквива

За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема даоставете информации

Функција : Материјал : Неплетени Големина : S, M, L, XL, XXL (види подолу), или прилагодено Назад состојба : без л

Текстура Крокодили фото позадина,дневна соба тв троседот ѕидот во спалната соба ресторан, бар 3d ѕид мур

Па нормално превозот време : во САД се : 723 работни дена АУ : 723 работен ден Европа : 725 работни дена Бразил :

Scroll