Новак
Зимски Есен децата облека на жените прилагодите 4XL семејство изгледа облека мама деца девојка 1Y-16Y фустан мајка и ќерка мода се облекуваат

Зимски Есен децата облека на жените прилагодите 4XL семејство изгледа облека мама деца девојка 1Y-16Y фустан мајка и ќерка мода

Достапност: Залиха
DEN 2097.00
DEN 2688.00


БРЕНД CHILDHOODDAYS МАЈКА И ЌЕРКА ПОЈАВУВАЊЕ НА ФУСТАНИ
2017 Пролет, Есен Зима бренд CHILDHOODDAYS дизајн нови долги ракави фустан модни Американски Европската облека свежи tangerine цветни печати облечи гроздобер девојки партија се облекуваат младата детска мајка и ќерка фустани семејство опремени облека татковство семејни изгледа облека поставува семејство појавување на облека одговара на жените midiskirt девојки pleated партија формално се облекуваат
Елемент : лабава pleated долги ракави мода се облекуваат tangerine цветни печати партија фустани , еден-парче сет здолништа
Боја : tangerine цветни печати сомот поставата / tangerine цветни печати памук поставата
Големина на : ( Нашиот фустан може да се прилагоди доколку е потребно , ве Молиме ги споделите со нас вашите детали за мерење на големината . Посебни може да се направи хоризонтални старечки openning со невидливи патент во ѕверот позиција за мајката )
девојка : 12 M/66 18 МИЛИОНИ/73 24 M/80 3 T/90 4 T/100 5 T/110 6 T/120 7 T/130 8 T/140 9 T/150 10 T/155 11 T/160
Мајката : S/155 М/160 L/165 XL/170 XXL/175 XXXL/180 4 XL/185
Материјал : 100% полиестер платно со 100% памук поставата
(ткаенина намали од страна на случаен избор , секој фустан се посебни различен модел отпечатоци )
Мека : фитинг удобно
Дебелина : редовна
Флексибилни : Нема бомба
Модел : Изгубат големи димензии долги ракави фустан , посебно плус големи димензии 4 XL
Фустан Должина : редовна
Пол : бебе девојка се млади деца девојка девојки, жени, мајка мајка дама дами бремена жена
ВЕ МОЛИМЕ СЛЕДЕТЕ ГИ ГОЛЕМИНА НА ТАБЕЛА ДЕТАЛИ ЗА ДА ИЗБЕРЕТЕ ГОЛЕМИНА ЗА ВАШЕТО БЕБЕ !
ГОЛЕМИНА НА НАДОМЕСТОК : +/-( 2 CM-4 CM ) !
ЗАБЕЛЕШКА : Различни компјутер / мобилен може да покажува малку тон на боја нијанса различни !

Параметрите на стоката

Големина:
S 155CM MOTHER, M 160CM MOTHER, L 165CM MOTHER, XL 170CM MOTHER, XXL 175CM MOTHER, XXXL 180CM MOTHER, 4XL 185CM MOTHER, 12M 66CM BABY GIRL, 18M 73CM BABY GIRL, 24M 80CM BABY GIRL, 3T 90CM BABY GIRL, 4T 100CM BABY GIRL, 5T 110CM BABY GIRL, 6T 120CM KIDS GIRL, 7T 130CM KIDS GIRL, 8T 140CM KIDS GIRL, 9T 150CM KIDS GIRL, 10T 155CM KIDS GIRL, 11T 160CM KIDS GIRL
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Тип На Објект:
Фустани
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
ChildhoodDays
Стил:
Европски и Американски Стил
Шаблон Тип:
Печати
Материјал:
Полиестер
боја:
Tangerine отпечатоци
Големина:
12M 18M 24M 3T 4T 5T 6T 7T 8T 9T 10T 11T / S M L XL XXL XXXL
Материјал:
100% полиестер жакард ткаенина Tangerine флорални активност отпечатоци
Шема:
Свежи ткаенина midiskirt pleated Фустан европската парче сет стил
Пол:
бебе доенче деца деца девојка девојки на мајка ми мајка и ќерка дама дами
Стил:
Моден повик краток гроздобер американски европски стил пот свежи
Се применува за:
семејството појавување одговара на мајка и ќерка се поставува бремени жени танц партија
Функција:
wicking сува светлина супер меки дише удобно
Состојба:
Кина познатиот бренд Childhooddays Оригинални дизајнер нови
Објектот:
pleated долги ракави фустан голем плус големина свежи Tangerine отпечатоци

Подобро ви се допаѓа

Ако објектот е дефектен, pls пратете ни слики и контактирајте со нас пред поведување на спор.Ние нудиме Ви

2017 Божиќ Деца Возрасни Семејство Пижами Поставите Подароци !!Висок квалитет и Сосема нови 100% Главната Б

БРЕНД CHILDHOODDAYS МАЈКА И ЌЕРКА ПОЈАВУВАЊЕ НА ФУСТАНИЕлемент : кратки ракави pleated стил со polka точка печатење

СЕ КАЖЕ НЕ НА НИЗОК КВАЛИТЕТ !! ЦЕНА DEPEDN НА КВАЛИТЕТОТ !!само добар квалитет на стоката е дозволено да се п

БРЕНД CHILDHOODDAYS МАЈКА И ЌЕРКА ПОЈАВУВАЊЕ НА ФУСТАНИ2017 Пролет Лето Есен Зима бренд CHILDHOODDAYS дизајн нов фуста

ВЕ МОЛИМЕ СЛЕДЕТЕ ГИ ГОЛЕМИНА НА ТАБЕЛА ДЕТАЛИ ЗА ДА ИЗБЕРЕТЕ ГОЛЕМИНА ЗА ВАШЕТО БЕБЕ !ГОЛЕМИНА НА НАДОМ

БРЕНД CHILDHOODDAYS МАЈКА И ЌЕРКА ПОЈАВУВАЊЕ НА ФУСТАНИЕлемент : pleated ракави бела стил со conch печати формално ф

БРЕНД CHILDHOODDAYS МАЈКА И ЌЕРКА ПОЈАВУВАЊЕ НА ФУСТАНИ2017 Пролет Лето Есен бренд CHILDHOODDAYS дизајн нови кратки ра

БРЕНД CHILDHOODDAYS МАЈКА И ЌЕРКА ПОЈАВУВАЊЕ НА ФУСТАНИ2017 Пролет Лето Есен бренд CHILDHOODDAYS дизајн нов фустан без

БРЕНД CHILDHOODDAYS МАЈКА И ЌЕРКА ПОЈАВУВАЊЕ НА ФУСТАНИЕлемент : лабавалинија ong ракави црвена / сива со флора

Искрено барање дека ќе контактирајте со нас веднаш,ПРЕД да ни даде 3 ѕвезди или 1 ѕвезди повратни информа

Кога ќе цел за "I love Татко или Мајка "Ве молам Оставете ме Порака,наведени од кој оној што го сакате.ако не

Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка Ви благодариме! 2 Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛО

Поднесе Цел06.Препорачуваме Ali Express Стандард за Испорака : / AU / Русија / European / Оддалечена Област 4 Ви благо

БРЕНД CHILDHOODDAYS МАЈКА И ЌЕРКА ПОЈАВУВАЊЕ НА ФУСТАНИ2017 Лето Пролет бренд дизајнер нови кратки ракави фуста

МАЈКА И ЌЕРКА ПОЈАВУВАЊЕ НА ФУСТАНИЕлемент : лабава pleated фустани без ракави бела стил со цветните отпеча

Scroll