Новак
Персоналните Врежани 6oz Хип Колба Сет Бела обвивка Подарок Кутија Деверуша Најдобриот Човек Свадба Годишнината Ангажман Оркестарот Корист

Персоналните Врежани 6oz Хип Колба Сет Бела обвивка Подарок Кутија Деверуша Најдобриот Човек Свадба Годишнината Ангажман Оркестарот

Достапност: Залиха
DEN 434.00
DEN 457.44

Pls NOTEING ова е висока од Нерѓосувачки Челик и се добри за Свадба или на Партијата Услуги По купувањето pls изберете кој стил ви треба и ме остави пораката што треба Ласерски Engrave секој Хип Колба може да се избере различен Стил и Differnt Текст Pls ја Напушти текстови преку порака или да ја означите текст за редоследот по плаќање : -) како што се Колба #1 Првата линија xxxxxxx Втора линија xxxx Три линија xxxx четири линија xxxx итн. ви благодарам многу Капацитет : 6oz Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Боја : Црна Димензии : 9.0*2.0*10.5 CM фрлаат инка Дијаметар : 35mm Стакло Дијаметар : 35mm Стакло Висина : 45mm Количина : 1 Хип Колба Сет (еден Сет вклучувајќи ја и онаа Хип Колба+на фрлаат инка+2 Чаши )

Параметрите на стоката

Повод:
Број На Модел На:
1SFLK03
is_customized:
Yes
Шема:
Полна Боја
Бренд Име:
yangsion
Материјал:
нерѓосувачки
Број на Компјутери:
Еден сет

Подобро ви се допаѓа

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ(8pcs / Многу)+"Палма Ветре" Хром Палма Шише Настроената Плажа Тематските или Дестинациј

добредојдовте да ја посетите нашата продавница : http : / / www.aliexpress.com / store / 1964668 Можеби ќе најдете нешто што

добредојдовте да ја посетите нашата продавница : Можеби ќе најдете нешто што ви се допаѓа за партија или

Нови Персоналните Bowknot Свадба Торта Серверот Подарок Сет Торта Серверот Нож во Собата со Кристал за Сва

Трговија на големо 150pcs / многу Свадба декорација антички сребрен Antiqued Птица Место за Држачот на љубовта

50 Pcs Персоналните Свадба Партија Подарок За Гости,Сребро Срцето Чанта Кука Торба Закачалка Корист,Корис

Услови на плаќање.♥Само неисправни производи ќе бидат понудени го замени услугата.(пред да ред) : 1.Returen&Н

Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 6 дена откако вашата уплата е завршен.Повратни информации : За ваш

Посебни персоналните налепница за вашата свадба / бебе туш / Ангажирање / Годишнина / Роденден / Дипло

Опис На ПроизводотМатеријал : АлуминиумскиТежина : 80grams / ПарчеДетални информацииЗа превозотСите предм

10 компјутери Дијамантски прстен форма keychain Копче додатоци на почетниот партија Услуги Свадба Подароци

Бесплатен превозот 200pcs / многу Невестата и Младоженецот Сол и црн Пипер Shakers Свадба Фаворизира1 lot = 200pcs= 10

ДИМЕНЗИИ : должина : 9.7 см , со Лажица во садот големина : 2.0 cm *2.3 см3 боја да изберете ,злато , сребро, бакарВ

Ако сте задоволни со производи и нашите услуги, ве молиме потрае неколку секунди за да се остави позитив

Категорија : Сол & Пипер ShakerТеми : Градина ТемаМатеријал : КерамичкиБоја : Бела,СинаГолемина На Подарок К

Основни Детали : Материјал : природни flourite кристал камен Техника : Полиран Стил : Фенг Шуи се Користи : Сва

10 компјутери / многу Ангел Ознака Услуги Свадба Фаворизира И Подароци Свадба Подароци За Гостите на Сва

Свадба фаворизира Плажа Морска Школка Шише НастроенатаPS : Pls ни емејл ако ви треба други количина, ние см

Ве молиме овозможи 24 деловни часа за нас да одговор.Важно е да се прогласи за вашиот пакет како "Производ

Производ материјал : не ' рѓосувачки челик стапчиња за јадење должина на : 22.5 CM Пакување спецификација : 24

материјал : пластични школка +неутрален мастилорефил : 0.5 мм црно мастилодимензии : должина17.5 cmстил : мач

Бебе туш корист роденден подарок и рекламирање материјалиБебето на Блок (писмо A B C D)Сол црн Пипер Shakers 80s

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ(30pcs / Многу)+Бела Еленов Место за Држачот на Единствена Партија Декорација Свадба Мас

Ако сакате да остави негативни повратни информации, ве молиме контактирајте ме на прво, ние да се верува

100 PCS / МНОГУ Најновиот "Нека Патување Започне" Гроздобер Куфер Багаж Ознака свадба булчински туш Корист

Сет од 52+2 Картички 7.Добредојдовте на нашата продавницаИме : Златна Фолија Покер Картички 24 K ЗлатоФолиј

добредојдовте да ја посетите нашата продавница : Можеби ќе најдете нешто што ви се допаѓа за партија или

Scroll