Новак
Убава! 6Strands Бел Бисер Хривнија

Убава! 6Strands Бел Бисер Хривнија

Достапност: Залиха
DEN 793.92


Ние се Обидуваме се потрудиме да одговорите на вашите пораки веднаш штом е можно, сепак се должи на висока јачина на звук на дневни дојдовни е-пораки и временската зона разлика, ние може да не биде во можност да одговорите на вашите пораки веднаш. Ако побрзо превозот начин е потребно, ве молиме ни e-mail штом ќе го нареди на предмети и ние ќе го избере побрз начин за вас.
Накит Опис
Камења Информации : Свежа Вода образован бисер, круг и фенси бел бисер, добар квалитет, со висок сјај ! Дијаметар : 4x5mm(samller бисер), 9-10мм(поголема бисер).
Ние ќе го прават истото за вас. ве молиме овозможи 24 деловни часа за нас да се одговори.
Контактирајте Со Нас
Ние се грижиме за нашите ценети купувачи, ако имате било какви прашања, нашата Служба за корисници службеници ќе биде многу мило да ви помогне. должина : 8"(Белегзија) затворач : Камео Цвет Затворач
Ве молиме имајте во предвид пред да ја купите
Моите принципи нема да прифати неутрални или негативни повратни информации, не го прифати ниска оценка повратни информации! ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте ме однапред, ние ќе се обидеме да ви помогне и да ви даде задоволни решение! За добар бизнис зделки, ве молиме дај ми остави 5star позитивни повратни информации!
Ако малициозен ни остави ниска или негативна повратна информација,Нашиот ПРОЕКТ ќе биде известен Азија Накит Асоцијација, во комбинација со други накит црната листа на добавувачи, засекогаш забрана за купување на нашата продавница стока!
International Shipping
Бесплатен превозот преку E-Пакет/Кина пост воздух Достава на пошта со Следење на број,Трае околу 10-20 работни дена. Но дополнителни превозот надомест мора да бидат платени од страна на купувачи.
Повратни информации
Вашето задоволство е наша крајна цел е!
Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате во секое време ако имате било какви прашања.

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Затворач Тип:
Лесно-кука
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Пол:
Жените
Стил:
Чешка
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Растенијата
Бренд Име:
AIPIAODEGUAIGUAI
Метали Тип:
бакарни легури
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Број На Модел На:
види детали
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Функција:
Фитнес Тракер

Подобро ви се допаѓа

Моден 6mm Сина Песочник Beaded Камен Тибетската Будистички 108 Молитва Бисери Ѓердан Gourd мала Молитва Хривниј

Тибетската рака заврзана шарени мини beaded нараквици.*шарени мини пластични монистра.*шарени,мулти бои,мн

Материјал : Црна CarnelianГолемина на(Приближно) : 6 MM(Монистра)Должина(Приближно) : 7.5 ИнченТежина(Приближн

Добра вест : ќе ја испратите вашата нарачка страна на курирската служба DHL ако вашата цел е над 100$ ,на пре

ве молиме да ни испратите Email порака пред да ја сакате да остави негативни повратни информации или спор

Нов Стил за Мажи Нараквици, Направени од страна на 8мм Мат Ахат Монистра Нараквица, Антички Сребрен и Зла

Ние нудиме различни видови на висок квалитет на Свежа Вода Бисери, кои се протегаат од лабава бисери, по

Ако вашиот заштита на време е речиси нагоре и се уште не добиете парцела ве молиме контактирајте со нас,

2 парчиња Сина Shamballa Белегзии Жените рачно изработени Кристал Диско Топка Монистра Хривнија Прилагодли

Вашето разбирање и да се поттикне ќе ни се задржи се движи напред,ви Благодариме! ТОПЛА Зелена Турција Т

Не заради проблеми со квалитетот на примените, ве молиме да Плаќаат за превозот на трошоците3.Ве молиме

Ние сме посветени на 100% задоволство и ќе работи на решавање на сите прашања што се во врска со нашите пре

Место ќе цел $200+ вкупно, ве молиме да одберете бесплатен превозот и јас ќе се надополни на превозот да се

Мушка Дијаметар : 6mm Хривнија периметар : 19cmВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате как

големина или одговара прашања : големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации.За

Природни Зелени Индискиот Ахат Енергија Накит Мода Нараквици 414mm 7inch DIY Free Shipping трговија на Големо Гемвн

ПРОИЗВОДИ : Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија !( Фотографиите с

) кога ќе се направи исплата Откако производите се испратени, Ние ќе ве информира за следење на број...

Материјал : Магнетни ХематитГолемина на(Приближно) : 6 MM(Монистра)Должина(Приближно) : 7.5 ИнченТежина(Пр

Новиот дизајн антички сребрен алуминиум монистра нараквица со 10 mm хематит круг монистра како роденденс

Материјал : Природен БисерКамен Големина : Камен : Монета : 15~18mm,Мушка : 7~9mm Т : Монета : 5~7mm Внатрешниот Синџ

Scroll