Новак
Fapully Се Повлече Кујнски Мијалник Тапа Хром Се Повлече Надолу Вода Миксер Потоне Допрете Топло Ладно Кујна Тапа Torneira

Fapully Се Повлече Кујнски Мијалник Тапа Хром Се Повлече Надолу Вода Миксер Потоне Допрете Топло Ладно Кујна Тапа Torneira

Достапност: Залиха
DEN 1487.00
DEN 2477.28


Fapully Се Повлече Кујнски Мијалник Тапа Хром Се Повлече Надолу Миксер Потоне Допрете Миксер Топла И Ладна Вода Torneira
Опис : Ова тапа може да ви помогне да се мијат работи повеќе за чистење На славина е доволно модерен да се направи вашиот дом да изгледа модерна Тоа е лесно за вас да го инсталирате тапа правилно дури и ако никогаш не сте се инсталира чешми пред Не-токсични, champion, и животната средина-пријателски Одлична за комерцијални или дома, кујната или бар употреба. Спецификации Елегантен Дизајн И Заврши На Производот Е Произведен Во Кина Инсталација Тип : Дек Монтирани Инсталација Дупки : Еден Дупка Број на Рачки : Една Рачка Заврши : Бранеа Никел Проток : 1.8 GPM (6.81 L/min) Вентил Тип : Керамички Вентил Ладна и Топла Прекинувач : Yes

Параметрите на стоката

Rotatable Или Не:
Опремени
Инсталација Тип:
дек монтирани
Стил:
Единствен Носител На Една Дупка
Стил:
Современа
Број на Рачки:
Една Рачка
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Ладно & Топла Вода:
Yes
Површински Третман:
Бранеа
Површина По Завршувањето:
Nickle
Вентил Core Материјал:
Керамички
Број На Модел На:
164-33N
Бренд Име:
Fapully
Спреј Тип:
Извлечете
Број на Дупки за монтажа:
Една Дупка
Стил:
Единствен Носител На Една Дупка
Површина По Завршувањето:
Никел Бранеа тапа миксер
Инсталација Тип:
дек монтирани
Број на Рачки:
Еден Справи со кујна чешми црна
Број На Модел На:
164-33N
Вентил Core Материјал:
Керамички кујнски мијалник тапа
Rotatable Или Не:
Yes
Спреј Тип:
Извлечете кујна вода од чешма
Број на Дупки за монтажа:
Една Дупка миксер тапа

Подобро ви се допаѓа

Ние брод на објекти во светот Купувачот треба да се провери објект кога објектот доставени, ако се оштет

Полиран Бакар вода saver Филтер Вртливата Robinet Став Torneiira Nickle Бранеа Повлече Кујнски Мијалник Тапа Миксер

Позитивни Fedback (5 ѕвезди) е многу важен за нас,ве молиме два пати пред да замине повратни информации...

Бања месинг инфраред автоматско смисла чешми хром позлатен Медицински Тапа, Една дупка потоне слив на в

·Предмети ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по расчисти исплата Ако не сте сигурни за данок пробл

ДАНОК : Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.Превозот време е надвор од контрола ф

ние ќе се одговорни проблем за вас! · Ве молиме порака мене, пред да замине повратни информации доколку н

Купувачот Известување : Ако стоката се оштетени, ве молиме контактирајте со нас за прв пат Ние ќе ви даде

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за

Надевајќи се дека ќе имаат пријатен шопинг патување, ви благодариме за вашето доаѓање.Може да биде збун

Нашите DHL логистика е мечка тарифа , па потребно е повеќе еден или два дена Гаранција : ·во Рок од една год

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за

Купувачот Известување : Ако стоката се оштетени, ве молиме контактирајте со нас за прв пат Ние ќе ви даде

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за

Scroll