Новак
ХГ линеарна водич 2бр HGR15 - 200mm + 4pcs HGW15CA линеарни блок превоз CNC делови

ХГ линеарна водич 2бр HGR15 - 200mm + 4pcs HGW15CA линеарни блок превоз CNC делови

Достапност: Залиха
DEN 3557.00
DEN 3744.00


Ве молиме имајте во предвид пред купување :
овој водич железнички е честа квалитет направени во Кина ! ! ! ако ви е потребен висок квалитет.можете да изберете HIWIN водич железнички !
Количина :
2 парчиња HGR15 - 200mm линеарна железнички
4pcs HGW15 CA Превоз
Железнички должина може да биде cutted според вашата потреба.

Параметрите на стоката

Водич Ширина или Дијаметар:
15mm
Број На Модел На:
HGR15
Превоз Тип:
HGW15CA Превоз , Прирабница тип
is_customized:
Yes
Водич Должина:
200mm

Подобро ви се допаѓа

Ве молиме имајте во предвид пред купување : овој водич железнички е честа квалитет направени во Кина ! ! !

1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се оста

4pcs / многу Бесплатен Превозот LM20 LUU долго тип 20mm линеарна топката имајќи CNC делови за 3 D печатач

Предмет : Ballscrew SFU2005 Теренот 5 mm Должина 1050 мм со Топката орев CNC 3 D Печатач ДеловиОбјектот вклучувајќи1 x SFU

Предмет : Ballscrew SFU1605 Теренот 5 mm Должина од 700 мм со Топката орев CNC 3 D Печатач ДеловиОбјектот вклучувајќи1 x

Предмети мора да бидат во нивната оригинална состојба, не се носат, или да се измени.

3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (12 ѕвезди) повратни инф

Тип : Топката орев планината заградата домување Внатрешна дупка : 40mm Материјал : Алуминиум легура се При

Предмет : Ballscrew SFU1605 Теренот 5 mm Должина 550mm со Топката орев CNC 3 D Печатач ДеловиОбјектот вклучувајќи1 x SFU1605

Ние ќе ви одговориме во рок од 1224 часа 2 Wan Дао Патот, Daojiao Таун, Dongguan Сити, Провинцијата Guangdong, Кина 523182.com / s

2 Wan Дао Патот, Daojiao Таун, Dongguan Сити, Провинцијата Guangdong, Кина 523182 Исто така, ние ќе ве остават позитивен фид

Тип : Топката орев планината заградата домување Внатрешна дупка : 36mm Материјал : Алуминиум легура се При

Предмет : Ballscrew SFU2005 Теренот 5 mm Должина од 900 мм со Топката орев CNC 3 D Печатач ДеловиОбјектот вклучувајќи1 x

Предмет : Ballscrew SFU1605 Теренот 5 mm Должина 600mm со Топката орев CNC 3 D Печатач ДеловиОбјектот вклучувајќи1 x SFU1605

Количина : 2 парчиња SBR16 600mm линеарна упатство2 парчиња SBR16 600mm линеарна упатство2 парчиња SBR16 1000mm линеарн

САД $50 Овој Објект Z оската е 300мм, X оската се движат од 100mm да 1300мм,Y оска се движат од 100mm~1300мм,за customzation на

КОНТАКТ СО НАС НА : Dongguan MJUNIT Прецизност Механички Co.yuWechat : +86 180 2898 2881Whatsapp : +86 180 2898 2881Вебстраница : www.mjunitТви

BI0002762Спецификација : Бренд новиМатеријал : Имајќи ЧеликГолемина : 4.3 cm*2.6 cm*1cmИздржливи, висок квалитет на

3axis CNC Рутер гравирање,мини cnc машина линеарна железничкиВАЖНИ ИНФОРМАЦИИ : Сите од нашите производи се с

4pcs KFL08 8мм перница блок rhombic имајќи го вметнете линеарна вратило поддршка CNC дел

Откако вашата нарачка е предаден, тоа веќе не може да се откаже. Нарачки откажана 13 дена по исплата потв

Ако ви се враќаат или размена на линеарни водич или додатоци, ве молиме бидете сигурни дека тие се во нив

Предмет : Ballscrew SFU1605 Теренот 5 mm Должина 1000mm со Топката орев CNC 3 D Печатач ДеловиОбјектот вклучувајќи1 x SFU160

Scroll