Новак
3d ѕид хартија Пејзаж декоративни сликарство 3d тапети за ѕидови дневна соба позадина дом Не wovens позадини

3d ѕид хартија Пејзаж декоративни сликарство 3d тапети за ѕидови дневна соба позадина дом Не wovens позадини

Достапност: Залиха
DEN 888.00
DEN 1200.00

00 /метар квадратен US $ 29.00 /метар квадратен US $ 30. Ви треба за да купите 7 метри квадратни (7 парчиња).9=7 метри квадратни.ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни customsfees.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати на предмети
Боја На Несовпаѓање
Diferences во боја може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот,осветлување,припадност и сл.ширина и висина.ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
ние ќе рефундирање на ју ако ви се врати предметите wihtin 15days на вашиот приемот на предмети за било каква причина.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме слободно контактирајте со нас, прво befor ќе остави негативен фидбек.00 /метар квадратен US $ 30.овие дополнителни fes може да се собираат во времето на испорака,wel не rdfund превозот hcarges за одбиени пратки.90 /метар квадратен
11
.
Се враќа :
ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
3d ѕид хартија Пејзаж декоративни сликарство 3d тапети за ѕидови дневна соба позадина дом Не wovens позадини s
Почитувани купувачот ,оваа цена е за еден метар квадратен,кога вашиот игра цел ,ве молиме Оставете порака за вашата големина .ако верувате дека објектот примена е погрешна боја,ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.
Превозот цена не вклучува било importtaxes,и купувачи се одговорни за царински давачки.брокерски такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја.00 /метар квадратен US $ 25.ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5stars ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги.меѓутоа,купувачот треба да бидете сигурни дека предметите rdturned се во нивните orighinal conditons.00 /метар квадратен US $ 25.

Параметрите на стоката

боја:
embossment хартија, свила крпа, Не wovens
Димензии:
со квадратни метри
Функција:
Водоотпорен,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла-Доказ,Анти-статички
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Винил Тапет Тип:
Хартија Назад Винил Позадини
Површински Третман:
Врежана
Бренд Име:
ANNAGOODS
Материјал:
Дрво влакна позадина
is_customized:
Yes
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Употреба:
дневна соба
Шема:
Yes
Тип:
Винил Позадини
Број На Модел На:
w16645255
Стил:
Гроздобер

Подобро ви се допаѓа

Ние продаваме страна метри квадратни, а не од страна на ролни.Доколку купите повеќе од 7 метри квадратни,

Ве молиме бидете сигурни дека за да се дуплира вашата адреса пред завршувањето на вашата исплата 3 Конта

Ширина x висина = квадратни метри = Цел Количество Забелешка : ве Молиме да се биде внимателен за цел 1m2 ѕи

Функција : Материјал : Неплетени Големина : S, M, L, XL, XXL (види подолу), или прилагодено Назад состојба : без л

Ви благодариме за доаѓање и lood очекувам да вашиот следен wisit!Позадина на ЛОГОТО екранот Ве молиме директ

За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема даоставете информации

ве молиме да ни каже.Драги мои пријатели.Имаме 12 фиксна големина цел Сакате мојата соба стане убава? Ве м

3 квадратни метри кралскиот големина : 32 Позадина ќе добиете може да има некои брчки на тоа, или и двете ц

Чекор 3 : Означите материјалот и детали ѕид ширина и висина под цел.2 метри, Висина = 2 3 D Ослободување3.Ако

5165368188354197 Голем Попуст ,ТоплоПродажба метар квадратен метар квадратен метар квадратен метар квадратен

Ние ќе ви даде се пресмета на правилен редослед количина и цената на најчесто поставувани ПРАШАЊА : купу

Тоа точки : 1 ѕидот mural сте го добиле, не една целина лист! Тоа е повеќе делови на уметнички дела, можете да

Ние не сме одговорни за било царина.98 / парче метар квадратен метар квадратен метар квадратен метар ква

Испорака : Ние ќе брод предмети во рок од 5 работни дена по исплата потврда 3, Контактирајте со нас преку em

3 квадратен метар =3pcs Бидејќи многу мали димензии имаме 12 фиксна големина цел.4 eters висина,Брои до грешки,

02539 м)Забелешка : ве Молиме да се биде внимателен да нарачате 1 метар квадратен, Бидејќи тоа е многу мали д

5 метри квадратни, ќе треба да го стави на ред за 4 метри квадратни.Купувачот различна количина цел...

99 / метар квадратенБесплатен превозот обичај модерна 3 D фреско ѕвезденото небо на дневната соба во ЖИВО

Најчесто поставувани ПРАШАЊА : За Царинска Тарифа Ние не презема никаква царина Ве молиме љубезно ве мо

1 парче =1 метар квадратен 1 Квадратен Метар= Висина*Должина ве Молиме мерка вашиот ѕид Heigth и Должина голе

Scroll