Новак
1M x 100mm Четка Правосмукалка Гравирање Машина за Прашина Маска За CNC Рутер За гравирање машина Вретено Мотор делови

1M x 100mm Четка Правосмукалка Гравирање Машина за Прашина Маска За CNC Рутер За гравирање машина Вретено Мотор делови

Достапност: Залиха
DEN 398.00
DEN 398.40


Функција :
Големина : 1 M x 100mm
Боја : Црна
Пакет Се Вклучени :
1 x Четка

Параметрите на стоката

Напон:
thick 5mm 0.24kg, thick 7mm 0.34kg
Број На Модел На:
100mm Четка
модели:
Индустриски Четка

Подобро ви се допаѓа

ако на другите земји, ве Молиме проверете ги следните препораки : ЗемјаПрибл Ние може да се надополни на

Име на производ Машина Малку Имајќи Стандард 1 / 4" x 5 / 16" Машина Горниот Дијаметар од 0.7 cm / 0.28" Вкупна Должи

Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3

Reci Ласерски Напојување DY13 за Co2 Laser Инструмент Ставка Опис : За Co2 Laser Гравирање и Машина за Сечење Цена за

1.5 KW 80 MM ER16 cnc Вретено 24000rpm Машина Вретено Мотор Воздух Colling Гравирање Мелничката Вретено 220 V AC Вретено 4 И

5 парчиња CNC машина тешко ограничување на гума студ тешко ограничување на гума полПревозотАко бесплатен

Име на производ Заокружување Над Рутер Малку Големина 1 / 4 x 5 / 16" Материјал Метал месо тело Дијаметар (При

Тогаш ќе треба замени со нов flyback трансформатор за ласерски моќ Сите пакети на Бразил, треба CPF број од DHL

Име на производ Dovetail Малку Материјал Метална Сива Боја месо тело со Дијаметар 6.3 mm / 0.25" месо тело Должина

ER8 се соберат орев за ТОЈ се соберат чакСе враќа : Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент нашите н

Мини Мултифункционален крстот работната маса фреза Соединение Дупчење Слајд Табела за Дупчење на фрез

6 gМатеријал : МесингПовршина : никел Сребро, Coppery како целина бакар (Бакар 3 Купувачот треба да плаќаат за

Име на производ Флеш Намали Малку месо тело со Дијаметар од 6 мм / 1 / 4" Сечење со Дијаметар од 13 мм / 1 / 2" С

Опис : 6mm месо тело Слива Цвет Тип Обновлив Центар Живеат Центар за Мини СтругСпецификација : Материјал Ч

Модел : 85 C1 Тест Опсег : 0~50m A на Точноста : Класа 2.5 Тежина : 112g Големина : 64 x 56 x 52mm Работа температура : 40 ~ +70o

Scroll