Новак
ангел девојка 20x30 5D diy дијамант сликарство ѕид налепница целосна дијамант мозаик крстот бод везана везови дијамант везови

ангел девојка 20x30 5D diy дијамант сликарство ѕид налепница целосна дијамант мозаик крстот бод везана везови дијамант везови

Достапност: Залиха
DEN 300.00
DEN 384.00

ангел девојка 20x30 5 D diy дијамант сликарство ѕид налепница целосна дијамант мозаик крстот бод везана везови дијамант везови Производ Детали
Дијамант Детали
Платно Детали
Производството Чекори
1, Отворете ја кутијата, проверете колекции е тоа, заврши . 2, Според боја код, изберете боја во чинија . 3, се Најде на симболи во слика, почетокот ставете додека не се заврши тоа . 4. Кога ќе се заврши тоа , стави некои книги на врвот , нека се повеќе јасно . 5. Честитки, можете да одат врамени до сега !

За Ефектот На поголема на големината, подобар ефект! Секој дијамант големина : 2.5x2.5мм. Ако сликата е комплексен, мала големина, ќе не е многу добро! Ако ви треба голем големината на никакви слики, ве молиме контактирајте со нас. За Нас Нашите дијамант сликарство се полу заврши, не вклучуваат рамка.Ние ќе се обезбеди дијамант везови алатки за вашиот направи. И ние ќе сместени 20% повеќе дијаманти! Квалитетот на нашите производи е најдобар! Кога ќе се заврши тоа, можете да испраќате фотографии од вашите слики за нас, ние ќе го покаже тоа да купувачи од целиот свет го цениме! Повратни информации Од вашето мислење е важно за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме! Ако не сте задоволни со производот и услугата, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни и било неутрален повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Ви благодариме!
Добредојдовте Да Ја Посетите Следниот Пат !
Посетете Ја Нашата Продавница

Параметрите на стоката

Големина:
20x30cm, 25x35cm, 30x45cm, 40x60cm, 50x75cm, 60x90cm
Шаблон Тип:
Портрет
Дијамант форма:
Круг
Бренд Име:
Вежба Сјајна
Материјал:
Смола
Платно Пакување Метод:
Навива
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Стил:
Југоисточна Азија
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45

Подобро ви се допаѓа

Треба да знаете каква форма на дијамант сликарство продавачот кои се продаваат На богати бои и живопис

(Поголема големина, подобар резултат Повторете ги претходните чекори, се додека не заврши целата слика..

За да исечете некоја добра фигура на цртежи се одржи сортирана низа монтиран на авионот на материјалот

A4 Модел HD цртежи (вклучувајќи цртежи, боја табела) 3 Ви благодариме за вашето разбирање...

Ако не сте задоволни со стока, ве молиме контактирајте со нас, ние може да го реши секој спор со вас, наме

Ако најдете некоја квалитет проблем, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена откако ќе се добие с

50g / 100g Polymorph Insta Morph Термопластични Пријателски Пластични Пелети DIY 4mm Опис : Ова е нов материјал може да би

Отворен мал дел од селотејп, обрнете внимание за да ги задржи прашина надвор Правење Чекори за да се Отв

H274 Планински Куќи,diy дијамант вез,кристал сликарство,5d,дијамант сликарство селоДраги пријатели, ...

Ве молиме јасно кажете ни за вашите купувачи,' адреса информации кога тргување, ние ќе се бориме да биде

Нашата големина е платно големина, не големина на слика7.98 Наредби( 58) ПОПУСТ Тарифни платени од страна н

) За Дијаманти : 100% Полн Плоштад Дијаманти.Со цел да се благодарност за вашата нарачка, ние редовно ќе го

Тарифата По стоки пристигна во вашата земја, тоа може да произведуваат одредени тарифи во некои земји...

Внимание : Нашата Дијамант Сликарство Е Без Рамка,И Тоа Не Е Finished Painting,Што Треба Да Заврши Себе Име на про

Scroll