Новак
Fundas за Redmi забелешка 4 Меки Силиконски Задниот Капак на Телефонот Случај За Xiaomi Redmi Забелешка 4 Note4 Coque Кеси За Mi Забелешка 4 Случај Опфаќа

Fundas за Redmi забелешка 4 Меки Силиконски Задниот Капак на Телефонот Случај За Xiaomi Redmi Забелешка 4 Note4 Coque Кеси За

Достапност: Залиха
DEN 86.00
DEN 139.20

Овозможува лесен пристап до сите копчиња & порти
3. Моден Дизајн , Го Спречува Вашиот Телефон Падне.
Shippment
ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба со цел да се квалификува за враќање или размена на стоки.
Топло Информации :
Додадете нашата продавница за вашата продавница листата и да стане нашите ВИП ,
да имаше специјален попуст за вашиот втор ред
Опис на производот : Product Description100% Сосема Нов & Висок Квалитет,Нови моден дизајн, Многу роман, симпатична,и популарни. (Освен некои земји и APO/FPO) Наредби обработени навремено по плаќање на проверка. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Услуги на клиентите е нашиот Број 1 приоритет. Заштити Површината Против триење и Покритие Нула Знаци ,Прашина , Отпечатоци од прсти и Испакнатините. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во објекти цена. Ние само брод да се потврди цел адреси. J ust задниот поклопец случај само , телефонот не е вклучуваат
Шопинг Водич :
Услуги на клиентите е нашиот Број 1 приоритет!
Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви загриженост за купувањето и ние се повеќе од среќни да се обрати за вашата грижа со решение. Нашата цел е задоволството на клиентите! Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Одличен подарок за себе, пријателите, посебни еден, итн
4.Fundas за Redmi забелешка 4 Меки Силиконски Задниот Капак на Телефонот Случај За Xiaomi Redmi Забелешка 4 Note4 Coque Кеси За Mi Забелешка 4 Случај Опфаќа
Карактеристики :
1.

Параметрите на стоката

Материјал:
ДОН Верзија, Глобална Верзија
Бренд Име:
ERAMIKE
Мало Пакет:
No
Тип:
Половина завиткани Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
xiaomi
Компатибилен Xiaomi Модел:
redmi забелешка 4
дизајн:
Ткаеше
Големина:
for 5.5 inch
Карактеристики:
мека луксузни модни случај покрие торба fundas
Состојба:
100% Сосема Нов
Материјал:
Меки Пластични TPU
Стил:
Прекрасна Гума Анти-лизгање Мека TPU Телефон Случај
Продажбата на начин:
Трговија на големо Поддршка во парк
Тежина:
Ultra Thin About 30g
Функција:
Висок Квалитет На Модата Цртан Филм Мека Пластика Мобилен Телефон
Пад на превозот:
Поддршка
Одговара:
за Redmi Забелешка 4

Подобро ви се допаѓа

Опис На Производот>>>[Нагласи] : Тешко Назад Случај + Прилагодено Лого + Лични DIY Мобилен Телефон Случај По

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако вашиот вкупен цел изн

Ние НЕ се ОДГОВОРНИ за испорака штета на САМИОТ ПРЕДМЕТ .Ние исто така, обезбеди КАПКА ПРЕВОЗОТ услуги з

Портокал телефон случај за AsZenfone 2 ZE551 ML ZE550 ML 5.5" 2 во 1 Оклоп хибрид PC + TPU со Потпирач покритие за AsZenfone 2Ако

XSKEMP За 8.9" 12" Таблет Случај Универзална Прилагодливи PC Shockproof заштитниот Поклопец Стои Флексибилни Мека

започнете Цена : $4.79 Цена : $4.99 Цена : $4.99 Цена : $4.99 Цена : $4.99 Цена : $4.99крајот

Ако не добивате нашиот производ во рок од 60 дена, се надевам дека ќе може да почека неколку дена повеќе,н

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако вашиот вкупен цел изн

Преку Кина Пост Воздух Mail Време на испорака : Гаранција и Политика на Враќање : Сите производи ќе се пров

Ако не добивате нашиот одговор,ве молиме љубезно ве молиме да ја препратите на емаил и ние ќе ви одговор

Издржливи и перат. Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбедидоволно инфор

Додаток За Redmi забелешка 4 X НОВА ТОЧКА ПРЕПОРАЧУВА добредојдовте во мојата продавница, Најдобри желби з

Huawei Искачи mate9 Mate8 Mate7 Телефон Заштитник Случај За Huawei колега 9 8 7 Задниот Поклопец 3 во 1 Тенок Златен позл

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако изберете превозот нач

Руски Пријатели, ве молиме дај ни вашиот полно име за испорака, ви Благодариме! Redmi 5 Плус Случај за Xiaomi Redm

Оригиналниот Луксузни Кожни Мат Задниот Поклопец за Apple i Phone 7 6 6s Плус Hoesjes Coque Fundas за Samsung Галакси S8 Плус S8

(Освен некои земји и APO / FPO) Наредби обработени навремено по плаќање на проверка.Повеќе предмети ќе може

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако изберете превозот нач

Почитувани Клиент : ви посакам Добредојде на нашиот бренд продавница, имаме висок квалитет на производ

1% меѓународните купувачи ќе бидат наплатени царински давачки !.ИзвестувањеМоже да бидат предмет на уво

Scroll