Новак
AiLiShi За THL 5000 THL 4400 Случај Врвен Квалитет Флип Мода СТП Кожа Случај Топла Продажба Заштитна Маска на Кожата Со Картичка

AiLiShi За THL 5000 THL 4400 Случај Врвен Квалитет Флип Мода СТП Кожа Случај Топла Продажба Заштитна Маска на Кожата Со Картичка

Достапност: Залиха
DEN 228.00
DEN 239.52


1.Висок Квалитет на СТП Кожа,100% Сосема Нов
2. Паричникот Стил : Card Slot & Пари Сајт
3. 100% посебно за вашиот телефон, на случај имаат посебни дупки за камера и звучник

Параметрите на стоката

Материјал:
Висок квалитет на СТП
Бренд Име:
AiLiShi
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Флип Случај
Функција:
Со Картичката Џеб,Анти-удар
дизајн:
Обична,Сјајни
Карактеристики:
Нагоре И Надолу Флип
Компатибилен Бренд:
за ThL
боја:
црна,кафеава,црвена,темно сина
во парк:
Yes
квалитет:
Висок квалитет
Трговија на големо:
Yes
цена:
Фабрика цена

Подобро ви се допаѓа

Добредојдовте нание сме посветени на Обезбедување на Најдобри производи и Услуги,бренд водич : Топло Со

Но, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа,ги исклучува време на викендите и празниците.Ве молиме да се чувст

Олеснување Цвет Кожа Случај За Леново Атмосфера K5 Плус Случај Флип 5.0" Паричник Стојат Покритие За Ленов

Сликата изгледа толку досаднаA>>> Со цел да се осигура веродостојноста на производот; сите овие слики кои

(3 Стилови) 2017 нови Флип СТП Кожа Телефон Паричникот случај за Водафон Smart Platinum 7 VFD900 (5.5 inchs) телефон торба

Добредојдовте на нашата продавница! Имајте пријатен шопинг!Производ деталиКорисникот заBQ BQS5030 СвежиМа

dianxiaobao_1dianxiaobao_2[ Број на модел ] : За AsZenfone 3 Ласерски ZC551 KL 5.5 инченЗабелешка : телефон случај е само одговар

Добредојдовте на нашата продавница! Имајте пријатен шопинг!Производ деталиКорисникот заHighscreen ЗаливМа

Опис : 1 Со еден Слот за Кредитни Картички.2 Луксузна СТП Кожа Случај + Флип Паричникот Случај3 Материјал :

Добредојдовте на нашата продавница! Имајте пријатен шопинг!Производ деталиКорисникот заLeagoo Z1Материја

Флип Случај За Xiaomi Redmi Забелешка 3 Про специјално Издание Случај 152mm SE Глобална Меѓународна Верзија Пари

Удобен Стојат Функција 2 Ве молиме не плаќаат ако вие не може да го прифати ова време на испорака3...

2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка

Луксузна Паричникот Флип Кожа Случај телефон задниот Поклопец Домување случај fundas со Картичка Слот+Сто

dianxiaobao_1dianxiaobao_2[ Број на модел ] : За HTC Океанот Имајте на ум / U Ултра 5.7 inchЗабелешка : телефон случај е само

Scroll