Новак
Toocene ветробранското стакло wiper ножеви за Ssangyong Korando(2011-2013), 16+24, автомобил wiper ножеви авто додатоци

Toocene ветробранското стакло wiper ножеви за Ssangyong Korando(2011-2013), 16+24, автомобил wiper ножеви авто додатоци

Достапност: Залиха
DEN 652.00
DEN 815.52


Испорака :
1, точка ќе биде предаден во рок од 3 дена откако уплатата се населат освен празник.
2, ветробранското стакло wiper ножеви треба да се замени, кога тие не се изврши како што се очекува, или не обезбедуваат asufficient ниво на безбедност.

Параметрите на стоката

Објектот Ширина:
2cm
Година:
2017Year
Материјал Тип:
Природна Гума
Објектот Тежина:
0.35kg
Korando-Година:
2011,2013,2012
Специјални Функции:
Чистење на шофершајбната
Објектот Висина:
3inch
Бренд Име:
toocene
Ssangyong Модел:
Korando
Име На Модел:
TC215
За Возило Брендови/Модел:
Ssangyong
Големина:
24+16
Потекло:
NingBo Кина

Подобро ви се допаѓа

Одговара за : Nissan KubistarГодина : 2003 > 2009Задните Wiper Сечилото Големина : 16" / 40 CMТоа е задните wiper сечилото сам

Меѓународни wiper големина : За Chevrolet Aveo план за 20112015 26+15 Возачот Големина : 26inch Патникот Големина : 15inchДетал

Одговара за : Хонда Спогодба HatchbackГодина : 1999 > 2003Задните Wiper Сечилото Големина : 16" / 40 CMТоа е задните wiper с

Одговара за : Fiat UlysseГодина : 2002 година > 2010Задните Wiper Големина на Ножот : 14" / 35 CMЗАДНИТЕ WIPER + РАКАЗошто TRIPL

Одговара за : PEUGEOT 207 Hatchback / 207+ HatchbackГодина : 2006 Година > НавамуЗадните Wiper Сечилото Големина : 16" / 40 CMТоа е

Одговара за : фиориноГодина : 2007 > НавамуЗадните Wiper Големина на Ножот : 14" / 36 CMТоа е задните wiper сечилото

Ветробранското стакло Wiper За Nissan Cube 2009 година наваму 20"+20" Автомобил Додатоци Авто Гума Шофершајбната Wiper

Почитувани купувачот : Вести 1 : Ако се купуваат стоки од нашата продавница успешно повеќе од $50, ние авто

Опис : Погодни / За Кадилак XTS 4Врата 20132015 Големина 18" + 26" 100% Сосема Нов Bracketless Шофершајбната Wiper Ножеви За

Почитувани купувачот : Вести 1 : Ако се купуваат стоки од нашата продавница успешно повеќе од $50, ние авто

Ние би сакале искрено да комуницираат со вас за да се решат прашањата заедно.

Опис на производот : За SEAT Alhambra (2011 )ГОЛЕМИНА : 14 " (350mm) за Заден прозорецВе молиме Потврди големина и Дизај

Карактеристики на производот : Состојба : 100% нов Должина : 11" / 280mm Боја : Црна Материјал : Мека Гума + Пласт

Одговара за : Citroen Xsara PicassoГодина : 2000 > 2010Задните Wiper Сечилото Големина : 16" / 40 CMТоа е задните wiper сечилото

Fitment : За Volvo XC70Година : 20052007Возачот Големина : 24inch(60cm)Патникот Големина : 22inch(55cm)Задните Wiper Големина на Но

4、Ние имаме свои фабрики,сите производи се сопственото производство ќе се провери тоа внимателно пред

Може исто така да треба задните wiper , кликнете на следната слика за врската : ПОВРЗЕТЕ се : ПРОИЗВОД ДЕТАЛ

Нашата компанија е во близина на најголемиот авто делови на пазарот на Кина, па ние сме многу среќни да с

Опис На Производот : Производ : Автомобил Задните Wiper ножевиКвалитет : А+ Одделение (Нашата продавница си

Scroll