Новак
beibehang Стилски ентериерно уредување Висок квалитет позадина Крајбрежје тема Полна куќа простор позадина ѕид de papel parede

beibehang Стилски ентериерно уредување Висок квалитет позадина Крајбрежје тема Полна куќа простор позадина ѕид de papel parede

Достапност: Залиха
DEN 739.00
DEN 1344.00

Треба да се цел Количество : 5 ПРАШАЊА : Што оваа позадина? Ова е слика за позадина. ве молиме да ни каже. Не ѕидот налепници. Ние ќе ви даде се пресмета на правилен редослед количина и цената на најчесто поставувани ПРАШАЊА : купувачи наредено да ја напуштат. Не позадина ролни.

Параметрите на стоката

Димензии:
1 квадратни метри
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Функција:
Чад-Доказ,Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација
Тип:
Хартиените Тапети
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Отпорен на Вода,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang
Материјал:
свила позадина
Број На Модел На:
13640425
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Површински Третман:
Печатени
Стил:
Класичен

Подобро ви се допаѓа

Бојата може да се промени поради затворен осветлување, фотографијата на ѕидот за повикување само...

ве молиме да ни каже.Драги мои пријатели.Имаме 12 фиксна големина цел Сакате мојата соба стане убава? Ве м

Ви благодариме за доаѓање и lood очекувам да вашиот следен wisit!Позадина на ЛОГОТО екранот Ве молиме директ

76 квадратни метри совет : Ако нозете (инчи) ми Даде информации ќе даде се пресмета на правилен редослед к

Функција : Материјал : Неплетени Големина : S, M, L, XL, XXL (види подолу), или прилагодено Назад состојба : без л

Текстура Крокодили фото позадина,дневна соба тв троседот ѕидот во спалната соба ресторан, бар 3d ѕид мур

Купувачот ќе добие соодветната големина Количина : 1 s quare метар = 140cm (W) x 70cm (H) (4'3 "x 2'3") ft Количина : 2 s quare мет

· Ве молиме љубезно остави позитивни повратни информации и 45stars Ширина и висина.Купувачот мора да ги про

Испорака : Ние ќе брод предмети во рок од 5 работни дена по исплата потврда 3, Контактирајте со нас преку em

3 квадратен метар =3pcs Бидејќи многу мали димензии имаме 12 фиксна големина цел.4 eters висина,Брои до грешки,

Купувачите мора да се прочита : фото позадина цена : $ / метар квадратен исчисти лепак overflow.Неплетени поз

Прилагодено за анимација во позадината, Подводниот Свет seagull Светилник за детска соба дневна соба и спа

3 квадратни метри кралскиот големина : 32 Позадина ќе добиете може да има некои брчки на тоа, или и двете ц

76 m 2 заокружување 5 : ѕидови и позадина лепак четка Тоа е многу важно за нас да изберете правилно и соврше

Ние обично го помине Кина Пост Авиокомпанија Повелбата Слободни (ако треба, ние исто така може да испрат

Па нормално превозот време : во САД се : 723 работни дена АУ : 723 работен ден Европа : 725 работни дена Бразил :

Ви благодариме! Ако не постои големина треба ве Молиме имајте во предвид дека големина што ви треба е ши

Ширина x висина = квадратни метри = Цел Количество Забелешка : ве Молиме да се биде внимателен за цел 1m2...

S 140cm (W) x 70 Ви благодарам многу.5 (H) (4'3 "x 2'3") ==== цел 1 парчињаМ 208cm (W) x 146cm (H) (6'8 "x 4'8") ====цел 3 парчињаL 250cm (W) x 200cm (H

(ширина и висина) Не постер.8 m Висина = 1.Вид прикажаниОпис На ПроизводотДанок : "Ние не сноси никаква цари

5165368188354197 Голем Попуст ,ТоплоПродажба метар квадратен метар квадратен метар квадратен метар квадратен

Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Боја на Ѕвонење може да варира, поради различни осветлување во просторијат

76 квадратни метри совет : Ако нозете (инчи) ми Даде информации ќе даде се пресмета на правилен редослед к

Тоа точки : 1 ѕидот mural сте го добиле, не една целина лист! Тоа е повеќе делови на уметнички дела, можете да

Ние не сме одговорни за било царина.98 / парче метар квадратен метар квадратен метар квадратен метар ква

Ве молиме бидете сигурни дека за да се дуплира вашата адреса пред завршувањето на вашата исплата 3 Конта

02539 м)Забелешка : ве Молиме да се биде внимателен да нарачате 1 метар квадратен, Бидејќи тоа е многу мали д

Ве молиме бидете сигурни дека имате доволно трпение пред ставањето на вашите нарачки.

Не 10m L и 0 Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата email и ние ќе ви о

Scroll