Новак
LED светилки drl Дење Работи Светлина Водоотпорен 12v КОЧАН Бела Боја Ден Светло за Магла Светлина Вртење Сигнал Флексибилни Автомобили Работи Светлина

LED светилки drl Дење Работи Светлина Водоотпорен 12v КОЧАН Бела Боја Ден Светло за Магла Светлина Вртење Сигнал Флексибилни

Достапност: Залиха
DEN 383.00
DEN 479.04


Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
НИЕ НЕМА ПРАШАЊЕ ШТО ВРАЌАЊЕ НА ПАРИТЕ ИЛИ ЗАМЕНА.
специфична причина за враќање, и вашата цел број. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз даночни
Ве молиме љубезно ве молиме да не информирате на точни вредност на фактура
2 парчиња = 1 сет
*Ве молиме љубезно ве молиме имајте на ум ние го цениме вашиот позитивни повратни информации и целосна 5 ѕвезди продавачот рејтингот.
Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, тоа се смета користи. Ја процесираме вашата нарачка во рок од 1 работен Дена ако нареди информации и плаќање избришани.
Ако не можете да знаете дали вашата адреса за е Оддалечена област или не е , ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба.
ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.
Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број.
НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Општо земено, ние брод на овој објект од страна на вашиот назначени express, освен на определени изразат не може да брод оваа точка.
LED светилки drl Дење Работи Светлина Водоотпорен 12v КОЧАН Бела Боја Ден Светло за Магла Светлина Вртење Сигнал Флексибилни Автомобили Работи Светлина
Ние ќе пишува ниска вредност на фактура да им помогне на купувачите плаќаат помалку данок.

Параметрите на стоката

Е Корола-Година:
1993,1994,1998,1990,2008,2013,1997,1995,2009,2000,2007,1996,2015,2006,1992,2001,2004,2003,1991,2011,2002,2014,2005,2012,1999,2010
Бренд Име:
FASTKAS
За Возило Брендови/Модел:
Тојота
Тип На Објект:
Ден Светлина
Објектот Тежина:
0.2kg
Материјал Тип:
флексибилни гума
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Име На Модел:
КОЧАН-ДАО
Тојота Модел:
Е корола
Објектот Дијаметар:
22.5cm
Специјални Функции:
Дневна Светлина, светилки drl, Дење Работи Светлина
светло функција:
Светилки drl и се Претвора Сигналот Светлина
Гаранција:
14 месеци
LED чип вид:
кочан предводени
Лер Зрак Тип:
кочан led светилки drl
Напон:
12V
Тип На Објект:
Дење Работи Светла
Автомобил модел:
сите

Подобро ви се допаѓа

2 парчиња / set КОЧАН LED светилки drl3 Објектите што сте ги примиле во рок од 30 дена од доставената датум За Ца

Опис На Производот : Ако имате било каков проблем во врска со метод на плаќање, ве молиме контактирајте г

3% Квалитет гаранција : 24 месеци Креативно Размислување : Создадена преку светлината производство искус

1 Усвојување на Високомоќ, висока осветленост САД се увезуваат LED монистра,што е доволно да предизвика д

Испорака Детали 1 : ве Молиме потврдете ја вашата АДРЕСА и ТЕЛЕФОНСКИ БРОЈ се carefull откако ќе се направи н

Враќање : Ако објектот DOA(Мртов на Пристигнување), Купувачите Можат да се врати во 14 Дена, Ние ќе го замени

1 Пар Килибар Пред LED Пак Сигнал Светлина За 20072017 Jeep Wrangler JK JKU Индикатор Ламбата Чадот ЛеќаLED Пак Сигнал Св

Бидете внимателни за да се избегне дробење или сечење на светилки Ви благодарам многу! За да избегнете и

Ние ќе рефундирање на дека за било какви проблеми со квалитетот Бесплатен Превозот за eпакет или Кина По

Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас Ние ќе ви испратиме кога

Со цел да се контролира магла светилка,ќе мора да ги купуваат нашите универзална магла светлина прекину

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет, Тоа е совршен за addon декорација и користење како Дење Работи / Возе

Опис : 2 парчиња (пар) на 12 W висока моќност SMD LED 9006 HB4 светилка сијалицата + Грешка Слободни Оптоварување О

Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ Ако не можете да добиете на нашат

Спецификација : Точка Име : ЕЛ Автомобил Амбиентниот Светлосни Направи Автомобил : Универзална Автомоби

Опис на производот како што е подолу, Крушка : H1112 V 55 W Магла светилка за Фокус Купе 2008~ЗА Брзо и лесно монт

само екстра долари 10 Гаранција 1 : Што ќе се обезбеди една година гаранција Повратни информации 1 : Ние се

Scroll