Новак
Водоотпорен Такси Возач Врвот Светилка со Магнетни Автомобил Возило Индикатор Светла со мозок и plug|Водоотпорен Такси Врвот Светлина

Водоотпорен Такси Возач Врвот Светилка со Магнетни Автомобил Возило Индикатор Светла со мозок и plug|Водоотпорен Такси Врвот

Достапност: Залиха
DEN 903.00
DEN 1272.00

Напојува со автомобил запалка приклучок.2 m запалка приклучок за кабелот за напојување. Ако не сте задоволни со било аспекти на нашите производи или услуги, pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации. Ние ќе рефундирање на дека за било какви проблеми со квалитетот. Водоотпорен,Двојно светлината,заштеда на енергија,простор за заштеда на енергија. Се снабдува со 2. Пакет се вклучени : 1 X Такси Врвот Светлина Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде 5-ѕвезда повратна информација, вашата позитивна повратна информација ќе ни ги охрабри да се направи подобро во иднина. Многу лесно да го инсталирате,магнет поставен на покривот,многу погодно. Магнетна база,со силна вшмукување,без оштетување на автомобилот боја. Враќање или размена поради лични причини : превозот надомест е платена од страна на купувачот, pls испрати назад на пратката во рок од 7 дена и одржување на објектот неискористени.Опис : Материјал : ПВЦ Големина : 265*112*102mm Школка во Боја : Бела Напон : 12 V LED боја : бела Тип : Такси врвот светлина,индикатор за светло Направени со две светилки во внатрешноста. Ве молиме да ни остават заврши испорака адреса, Особено руски купувачот,ве молиме потврдете да го оставите вашето име и презиме. Ние ќе ви одговори во рок од 12 часа и решавање на било какви проблеми за вас. Бесплатен Превозот за e-пакет или Кина Пост Воздух Mail Екстра пари, потребно е да се плати за изразат испорака. На shippment ќе се организира во рок од 48 часа,само 10% од нашите производи се подготвени во 3-6 работни дена. Погоден за сите возила со 12 V извор на енергија.Пред да плаќаат за цел, Pls контактирајте ја нашата интернет услуги на клиентите претставник. Поради празниците, логистика, времето, царински преглед,пратката ќе пристигнат подоцна, Овие не се контролира фактори, ве молам, разберете,Ние ќе го цениме вашето разбирање.

Параметрите на стоката

Бренд Име:
IZTOSS
A6-Година:
2015,2014,2012,2010,2002,2007,2009,2003,2008,2016,2011,2004,2013,2005
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Audi Модел:
A6
Специјални Функции:
Водоотпорен
Име На Модел:
t128w
Тип На Објект:
Ден Светлина
За Возило Брендови/Модел:
Audi
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Тежина:
0.5kg
Материјал Тип:
ПВЦ
Извор На Светлина:
LED
Напон:
12V
Автомобил модел:
повеќето
Година:
2017

Подобро ви се допаѓа

Опис На Производот : Ако имате било каков проблем во врска со метод на плаќање, ве молиме контактирајте г

ИмеВредностИме на производ 4 D Автомобил логотоГолемина14.5cmx7.2cmУпотребаавтомобил предЖивотен век3000050000ho

Lelf светлина и Вистинската светлина вклучуваат : Производ : LED Taillightsголемина : Оригинална големина 11Функц

само екстра долари 10 Гаранција 1 : Што ќе се обезбеди една година гаранција Повратни информации 1 : Ние се

СпецификацијаБаза : T10 W5 W 194 501Led чип : 12*2835smdLiftspan : 65,000 часаОперативен Напон : 12 VФункцијаCANBбез ГрешкиНиска

1 Пар Килибар Пред LED Пак Сигнал Светлина За 20072017 Jeep Wrangler JK JKU Индикатор Ламбата Чадот ЛеќаLED Пак Сигнал Св

Ние ќе рефундирање на дека за било какви проблеми со квалитетот Бесплатен Превозот за eпакет или Кина По

Добра вест : Драги пријателе ,Само да ги купите овој производ, вие ќе добиете 1set "алуминиумско тркало на а

Опис На Производот : Ако имате било каков проблем во врска со метод на плаќање, ве молиме контактирајте г

Со цел да се контролира магла светилка,ќе мора да ги купуваат нашите универзална магла светлина прекину

Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ Ако не можете да добиете на нашат

На Резервни Замена светла за Магла употреба 100 W висока осветленост халоген светилки , не и на другите ни

Scroll