Новак
МОТО ЈАГЛЕРОД КЕРАМИЧКИ СОПИРАЧКИ РАМПА Пред+Задни За ХОНДА БЛАГАЈНИЧКИ 500 97-03 NX 500 97-99 FX 650 99-03 NX 650 97-02 SLR 650 97-98

МОТО ЈАГЛЕРОД КЕРАМИЧКИ СОПИРАЧКИ РАМПА Пред+Задни За ХОНДА БЛАГАЈНИЧКИ 500 97-03 NX 500 97-99 FX 650 99-03 NX 650 97-02 SLR

Достапност: Залиха
DEN 852.00
DEN 1152.00


ЗА
ХОНДА
CB 500 V/W/SW/X/SX/Y/SY/2/S2
(1997-2003)
NX 500 V/W/X Dominator
(1997-1999)
FX 650 X/Y Енергија
(1999-2003)
NX 650 V/W/X Dominator
(1997-2002)
SLR 650 V/W
(1997-1998)

Параметрите на стоката

Објектот Тежина:
0.46kg
Материјал Тип:
КЕРАМИЧКИ & МЕТАЛ
Бренд Име:
DTRAD
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Објектот Ширина:
8cm
Специјални Функции:
диск кочница подлога
Објектот Должина:
15cm
Објектот Висина:
2cm
Објектот Дијаметар:
18cm

Подобро ви се допаѓа

• Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга.Опис : * Полу

* Брзо Обновување на Сопирање Моќ за време влажни.Гаранција : Сите наши накладките се целосно гарантиран

Опис на производот Тема : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : 420 нерѓосувачки челик Високо Квалитетен ма

Опис на производот Тема : Состојба : 100% Сосема Нов Завртки дупка : 5 Материјал : 420 нерѓосувачки челик Висо

Ако планирате да ни даде неутрален / негативни повратни информации, ве молиме пишете ни веднаш, така што

Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни тр

2 : ќе се организира испорака според адресата на купувачот се обезбедени, Па ве молиме да се потврди и да

ЗАПОЛАРИС700 Ranger 6x6 EFI (20062009)700 Ranger XP 4x4 (2006)700 Ranger 4x4 EFI / LE (2007)700 Ranger 4x4 EFI (2009)IMP : ЌЕ НЕ ОДГОВАРА 700 Ranger Екипажот 2

Треба да контактирате со нас за оваа услуга Ние имаме единствена географска предности и просперитет на

Тие се обезбеди подолг животен век отколку оригиналната влошки заедно со голема кочница ефект и речиси

Без оглед на вашите потреби или предлози,можете да не контактирате преку нашата online услуги на клиентит

9604 FXL250 СТЕПЕН MD26 9496 FXLR 250 РМ / R3 N 91 FXLR 250 BAJA MK2 MD22 FXR 250 Y / 3 0003 FXR 250 3 / S 0305 FXR 250 III Y / 3 BAJA 0003 FXR 300 R 10 10 FNX4 СОКОЛ 0205 FXR

Ве молиме Осигурајте се дека Вашиот Мотор е во нашите компатибилност.КАРАКТЕРИСТИКИ : Резервни 100% НовиБ

ПРЕД накладките за ЈАМАХА RT180 XT350 YTZ250 XT225 TTR225 3 BNW00450100Спецификација : Производи како што е прикажано...

100% Сосема Нов.Боја : Како На Сликата.Материјал : 6065T6 АлуминиумCNC Машински и тешко anodised.Одговара : 125530 SX / SXF

Scroll