Новак
YERLLSOM 100PCS/многу Кориснички Персоналните печатење на логото ткаенина wristbands алки за подароци Y061501

YERLLSOM 100PCS/многу Кориснички Персоналните печатење на логото ткаенина wristbands алки за подароци Y061501

Достапност: Залиха
DEN 2304.00


Ткаенина Wristbands
Ткаенина wristbands се добра опција ако сте во потрага за долгорочно решение за прием на фестивали, научни конференции, или други мулти-ден настани. Овие wristbands се удобно, вода и водат отпорни, и да дојде опремен со подесувате-доказ за заклучување забот со цел да се задржи приемните безбеден и едноставен. Wristbands Куќа е спектар на платно wristbands се целосно индивидуализира, што значи дека може да палубата ги изнесе со вашите сопствени логоа, дизајни, слогани, или уметнички дела, кои ви даваат слобода да пазар вашиот бренд или настан ТОКМУ како што замислував. Крпа wristbands, исто така, доаѓаат со малку екстра маркетинг сила поради својата издржливост и уникатни дизајни кои го поттикнуваат гости да се држи до нив долго по настанот помина. Кога тие тоа го прават, тие ќе се носи вашиот бренд околу ЗА СЛОБОДНИ.

Параметрите на стоката

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
Y061501
Пол:
Унисекс
Поставување Тип:
Никој
Стил:
Тренди
Бренд Име:
YERLLSOM
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Материјал:
Силикони
Обликотшема:
Круг
Метали Тип:
Ткаенини

Подобро ви се допаѓа

Но, ако вашиот вкупен износ надминува $200,ние ветуваме дека ќе испрати стоката од ЕМС.comUPSотЗа 35 денаwww...

КанадаБесплатни Пост Воздух Mail$60$200, Слободни e Packet>$200, Слободни Fed Ex / DHLОбединети Арапски Емирати>$150, Слоб

Враќање УсловиМоже да се врати на објектот во оригиналниот пакет рок од 2 дена по добивањето ако не сте з

RONGQING Бесплатен Превозот був Шарм Хривнија Жените од не ' Рѓосувачки Челик Жица Алка Хривнија Шарм Накит

90 / многупарчиња / многу6pcs / многу diy сребро 5 копчиња метал snap шарм хривнија ѓумбир snap копчето хривнија

, Улица, Град, Регион и држава.Ние нудиме 8% попуст за стари купувачот Бразил & Русија ќе трае подолго врем

99 / многу100 парчиња / многуТрговија на големо Мода Гроздобер Шарм Крст Со Крсте Приврзоци DIY Накит Одлук

RONGQING Мода Круг Квадратни Отвори Хривнија Жените Улица Вкус Геометрија Нараквици & Алки Накит Позлатен С

Материјал : 100% Природни сина камен Камен Големина : Прибл 8~14mm Тежина : Околу 6~8g Облик : Freeform Метал заврши :

ИспоракаБесплатен превозот цел ќе биде испорачуван Кина пост воздух mail Целосна плаќањето мора да се из

Моден Нов Дизајн Гроздобер Исклучителна Пердув Алка Прилагодливи сребро Отвори Листот Bracele за Жените Н

Ако нешто не ви е јасно,ве молиме да ни испратите порака,ние ќе ви одговори во 2448 часа,ве молиме да се раз

Ве молиме не ни остави негативни повратни информации, безбило каква комуникација со нас...

Ние нудиме 8% попуст за стари купувачот .и нашите превозот е многу брзо, Хонгконг Пост Воздух Mail ...

75 инчи во дијаметар (8.Epacket : 725 бизнис денови за САД.Ние сме фабрика штекер,да го прифати одобрението за пр

Опис На ПроизводотМатеријал бакар ГолеминаПрибл : 20mmконверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченБоја Сребре

Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци ,царински и други давачки во текот на прев

comUPSотЗа 35 денаwww.Супериорен Квалитет и Разумни Цени се нашите главни предности, со што нашите производи

Материјал:се Зголеми Злато Позлатен Пакување : Фланелен боксери накит кеси Тежина:18.3 g Здраво! Добредо

net / en / e Packet 825 дена www подолу е проценет испорака брзина за вашиот референца.cn DHL 38 дена www.com / EMS 515 дена www..

Време На Испорака : 1 Сите се врати ставки мора да се врати со своите оригинално пакување и додатоци (ако

Scroll