Новак
жените чипка секси долна облека на жените градник поставува Секси тенок нето целосна чипка градник поставите секси проѕирна чипка градите тенок дел долна облека

жените чипка секси долна облека на жените градник поставува Секси тенок нето целосна чипка градник поставите секси проѕирна чипка

Достапност: Залиха
DEN 950.40


Параметрите на стоката

Чаша Големина:
70A, 70B, 70C, 70D, 75A, 75B, 75C, 75D, 80A, 80B, 80C, 80D, 85B, 85C, 85D, 90C, 90D, 95C, 95D
Тип На Објект:
Градник & Краток Поставува
Пол:
Жените
Поддршка Тип:
Underwire
Градник Стил:
Им Помогнам На
Бренд Име:
уништи
Стил:
Секси
Материјал:
Полиестер,Памук
Куп Форма:
Три Четвртини(3/4 Чаша)
Шаблон Тип:
Цврста
Декорација:
Чипка
Број На Модел На:
0022
Рака Тип:
Прилагодени-ремени
Затворање Тип:
Назад Затворање,Забавува Кука-и-око

Подобро ви се допаѓа

Godier Жените intimates бикини транспарентен ултратенок долна облека чипка градник секси долна облека екстрем

Модел ШоуКако да ја изберете големината на вашиот градници? Како да се comfirm големината? Чекор 1 : Мерка гр

ШПЕДИЦИЈАПРЕВОЗОТ ЦЕНАЗЕМЈАПРОЦЕНЕТО ВРЕМЕ НА ИСПОРАКАБЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ ЗАРусија ,Сад,Украина,нов З

Ако ви треба брза испорака DHL,UPSот,ТНТ,FEDEX,EMS, иако тие не се слободни, но можат да уживаат во многу добар по

Вашата следна цел , ние ќе брод со убав подарок за благодарност Ако сте задоволни со нашите производи и

Предмет : Жените Underwire Градник Поставува Флорални Чипка Pushup долен Веш Гаќи Постави долна Облека 32 B36 BСос

Вистинска боја може малку поинаква од слики поради компјутер на екранот е со резолуција, светлината, ко

Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни

, Улица, Град, Регион и држава)кога ќе плаќањеВнимание ве молиме : Ако имате било какви прашања во врска с

Како да ја изберете големината на вашиот градници? Како да се comfirm големината? Чекор 1 : Мерка градите тур

Големина на ТабелаМерење Во CM Големина Горниот дел на Градите, Под Биста 70 B 83 6772 75 B 88 7277 80 B 93 7782Мерење Во

Драг пријател, многу мило да дојде на Модата дом во љубовта , употребата на мобилни шопинг, можат да ужив

5 инчи во мерењето.AB првенство е иста Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја,

Дали постои следење на Број за мојот објект? Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете д

Купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.Специфики :

Големина : 32 / 70 ABC (гаќи големина S) 34 / 75 ABCD (гаќи големина M) 36 / 80 ABCD (гаќи големина L) 38 / 85 BCD (гаќи големина XL)

Најчесто поставувани ПРАШАЊА : 1.Забелешка : точка боја прикажува може да биде малку поинаков од вашиот co

Scroll