Новак
Калено Стакло мембрана За Huawei MediaPad Т1 8.0 Челик филм Таблета Екран Заштита Зајакнато s8-701u т1-823L 821w Случај HD

Калено Стакло мембрана За Huawei MediaPad Т1 8.0 Челик филм Таблета Екран Заштита Зајакнато s8-701u т1-823L 821w Случај HD

Достапност: Залиха
DEN 434.00
DEN 457.44


Експлозија доказ зајакнато стакло филм за Таблети ( За Huawei Media Pad Т1 8.0 、S8-701 U、S8-701 W、Т1-821 W 、Т1-823 L )8.0 инчен, Друга Таблета модели не им е дозволено да ги користите
Експлозија доказ и отпорен на гребење、HD、 Ultrathin
2 парчиња од зајакнато филм еден пакет (вклучувајќи слободно, за да се спречат несреќи, почетниците се држи лоша) многу прифатлива евтини опција
Пакување ×1pcs、Калено стакло филм ×2 парчиња、Користат алатки ×1pcs

Параметрите на стоката

Употреба:
PDA
Материјал:
калено стакло
Количина:
2 Пакети
Карактеристики:
Нула Доказ
Пакет:
No
Бренд Име:
HUWEI
Компатибилен Бренд:
За Huawei

Подобро ви се допаѓа

она што во пакетот вклучува1pcs калено стаклоДимензии : Должина : 183 MM,ширина : 103 MM(+0.5 mm или 0.5 mm, толеранција

она што во пакетот вклучува1pcs калено стаклоКалено стакло Димензии : Должина : 183 MM,ширина : 103 MM(+0.5 mm или 0.5

Пакетот вклучува : 1pcs калено стаклоПред да го поставите цел,pls потврдете го вашиот таблет е lookis како на с

XSKEMP 9 H Зајакнато LCD Калено Стакло За Samsung Galaxy Tab 4 Лајт 7.0 СМT116 Таблета АнтиНула Јасно Екран Заштитник Филм

треба да се испрати порака до нас .ние нуди голем број на електронски бизнис форма целиот свет2.Ако не до

Откако примивмепроизводот, ви помогне да испраќаат во рок од 24 часа Ако мислите дека постои било каков п

9 H Калено Стакло Екран Заштитник за Huawei Media Pad Т1 8.0 S8701 U S8701 W Т1821 W Т1823 L Таблета Заштитна Зајакнато Стакло Ф

Висок Квалитет на 3слој strucutre, и прашина repelling антигребење, перат и издржливи висока светлина трансмисиј

Пакетот вклучува : 1pcs калено стаклоДимензии : Должина : 183 MM,ширина : 103 MM(+0.5 mm или 0.5 mm, толеранција) Материј

НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина На сликите кои се прик

Ако тоа се нашите производи квантитетот не е во ред, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние

XSKEMP 10 Pcs / Многу 0.3 mm Ултра Јасно Таблета Guard За Леново A5000 7" 9 H Вистински Калено Стакло LCD Екран Заштитник З

Ултратранспарентно5 Повратни информации Доколку не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве моли

Функција Антинула Антирефлекс Антистатички Dustproof Одлична photopermeabilityСпецификација Примарна функција : М

Функција Антинула Антирефлекс Антистатички Dustproof Одлична photopermeabilityСпецификација Примарна функција : М

Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена Ако овој објект е во ваш

Количина : 1* Калено Стакло Екран Заштитник Маска1* инсталација алаткаGPS е само за демонстрација и НЕ е вк

XSKEMP 10 Pcs / Многу За ASZen Pad C 7.0 Z170 C Z170 CG Z171 CG Јасно Таблета Екран Заштитник 9 H Калено Стакло Заштитна Кожата Ф

Исто така, даде нашиот тим најдобар охрабрување.Ако ни email и не heara одговор .Ве молиме не грижете се, ние с

Цената што ја плаќаат за објектот исклучува било царински даноци Почитувани Пријатели, ако сакате да ку

HD Екран Заштитник за CHUWI Hi Book Hi Book Про 10.1 Карактеристики : 1 Ултра Тенок Екран Заштитник 2 Ултра транспарен

Ако производот во процесот на превозот на производот оштетен, ве молиме не двоумете се да контактирате

Scroll