Новак
JIGU Оригинални лаптоп со Батерија ЗА SAMSUNG Галакси S2 10.1 Таблет Јазиче 10.1 N8000 N8010 N8013 P5100

JIGU Оригинални лаптоп со Батерија ЗА SAMSUNG Галакси S2 10.1 Таблет Јазиче 10.1 N8000 N8010 N8013 P5100

Достапност: Залиха
DEN 779.00
DEN 926.88

Ние не сме одговорни за производи кои се оштетени поради лошото пакување, изобличени пакување, или изгубени пратки.
Слики за повикување само,на специфичен вид преовладуваат! Ако ви треба најновите и тековната слики, ве молиме контактирајте со нас !
Поради транспорт проблеми, производ изглед може да има мали гребнатини.1 GT-N8010 ЗА Galaxy Tab N8010 Таблета 10.1 GT-P7510
Имајте на ум.1 GT-N8020 ЗА Galaxy Tab P5100 Таблета 10.
Ако не може да се прифати, ве молиме да не цел. Наплата Откажани нарачки ќе биде вратена по враќањето на стока во sellable состојба. И производи мора да се врати 100% завршена, вклучувајќи ги и сите компоненти, оригинални пакувања и пакување, материјали, прирачници и други додатоци обезбедени од страна на производителот.
ЗА Samsung SP3676 B1 A лаптоп батерии може да го замени следните дел број : ЗА SAMSUNG SP3676 B1 A SP3676 B1 A(1 S2 P) SP3676 B1 A лаптоп батеријата е компатибилна со следниве модели : ЗА SAMSUNG ЗА Galaxy S2 10. Во враќање на производи за нас, клиентите мора да ги плати за враќање товар.1 Таблет ЗА Galaxy Tab P7500 ЗА Galaxy Tab 10. Repack во оригинално пакување : Затворен сè што првично се примени, вклучувајќи ги и сите прирачници и слични материјали. Ние го задржуваме правото да ја наполните 25% restocking надоместокот за НЕ-НЕИСПРАВНИ се враќа. Ве молиме да се осигурате дека вратени предмети се оние кои ќе купи од нас. Г нема да бидат прифатени. Враќање пакети од страна на В. Ние не сме одговорни за било која ставка испратени до нас, тоа не е нашиот производ. Не се користи не-стандардните кратенки. На restocking такса може да се полни, во зависност од состојбата на врати стока. За Превозот Адреса Тоа е одговорност на корисникот за да ни дадете точни и целосни адреса. Производи мора да се врати 100% завршена, вклучувајќи ги и сите компоненти, оригинални пакувања и пакување, материјали, прирачници, празно гаранција картички, и други додатоци обезбедени од страна на производителот.

Параметрите на стоката

Бренд Име:
JIGU
Капацитетот На Батеријата:
>5001 MAh
Тип:
Li-Ion
Компатибилен Бренд:
Samsung
Батеријата Напон:
3.7 V
Број На Модел На:
ЗА Galaxy S2 10.1 Таблет
Пакет:
Yes
Гаранција:
2 години гаранција
Пакет:
Индивидуални браун неутрален кутија
Тип На Производ:
Оригинална Батерија

Подобро ви се допаѓа

068 BTPAS4520 G LC.025 AS07 A31 AS07 A32 AS07 A41 AS07 A42 AS07 A51 AS07 A52 AS07 A71 AS07 A72 AS09 A61 AS09 A71 БТ.012Овој Лаптоп Батеријата е исто така ко

Ако не го примиш предмет во време,ги споделите со насАко примите погрешни објект,ги споделите со наскак

1 Ние продаваат сите производи кои се во добар квалитет ,тие се 100% сосема нов 2 Ние нудиме 1 година гаранци

Сите фотографии и информации во оваа продавница се за референца.Испорака : 1.Политика На Враќање : Објект

1 Ние продаваат сите производи кои се во добар квалитет ,тие се 100% сосема нов 2 Ние нудиме 1 година гаранци

Поштенски код 35, 07, 38 и Balearen, Канарските Острови, Las Palmas, Санта Круз де Тенерифе во Шпанија не може да се ис

Добредојдовте на нашата Продавница, вашиот лаптоп компјутери Моќ Решение Посакуваме среќен Ешопинг ис

127 3 ICR19 / 662 934 T2078 F AS10 D7 E AS10 D5 E AS10 D81 AS10 G31 Овој Лаптоп Батеријата е исто така компатибилна со следниве модел

N5 YH9 VV0 NF VVONF VJXMC 0 M7 T5 F 0 K8 HC 1 N9 C0 7 W6 K0 F49 WX NVWGM CXF66 WGCW6ЗА DELL Dell Latitude E5540 Dell Latitude E5440

Исто така можете да видите споредба слики, од формата на батеријата и батеријата интерфејс и понатаму д

1 Ние продаваат сите производи кои се во добар квалитет ,тие се 100% сосема нов 2 Ние нудиме 1 година гаранци

Во враќање на производи за нас, клиентите мора да ги плати за враќање товар Наплата барање ќе биде прифа

ААPB9 NC6 B Лаптоп со Батерија за SAMSUNG R428 R429 R430 R467 R468 R528 R560 ААPB9 NC6 W ААPB9 MC6 W ААPL9 NC6 BСо цел да го дознаете типот ш

Адреса корекции по пакетот е испратен надвор е многу скапо, а често и невозможно Ако не сте задоволни со

Ве молиме да се осигурате производ(и) кои ви се случува да се купи одговара на марка, модел и дел број на в

Ако сè уште не се сигурни, ве молиме испратете ни порака.Користете "ctrl + F" за да пребарувате за една стран

Лаптоп Компатибилни Модели : Q430 R728 RV720 350 U2 B R467 RF510 350 V5 C R468 RF511 355 E5 C R470 RF512 355 V4 C R478 RF710 3430 E R466 RF411 550 P5 C R500 RF712 550

Новата батерија за DELL Inspiron 15 5000 Серија 5551 5555 5559 P51 F Батеријата M5 Y1 K 14.8 VГо замени Дел Број : K185 W M5 Y1 K WKRJ2 GXVJ3 H

Ве молиме да се осигурате производ(и) кои ви се случува да се купи одговара на марка, модел и дел број на в

Лаптоп Компатибилни Модели : Q430 R728 RV720 350 U2 B R467 RF510 350 V5 C R468 RF511 355 E5 C R470 RF512 355 V4 C R478 RF710 3430 E R466 RF411 550 P5 C R500 RF712 550

Scroll