Новак
TOYL XL крупните Полна Големина Автомобил Покритие УВ Дише Дожд Водоотпорен Отворен и Затворен мото couverture

TOYL XL крупните Полна Големина Автомобил Покритие УВ Дише Дожд Водоотпорен Отворен и Затворен мото couverture

Достапност: Залиха
DEN 754.08


За внатрешна или надворешна употреба, овој автомобил покритие одговара на вашиот стандард за заштита на возилото потреби.
Овој Автомобил Покритие е Водоотпорен и така го задржува прашина и нечистотија надвор додека сеуште овозможувајќи заробени топлина и кондензација да избега.
Направени од светлината квалитетен материјал, обезбедува трајност и заштита од дождови, капки, нечистотија, заштита од сонце.
Поради тоа што вработува светлина-тежина материјал, тоа е брзо да се стави на или полетување на вашето возило.
Автомобил Покритие доаѓа во современата темно сива боја која е идеална за намалување на површината на топлина.
Автомобил покритие е Водоотпорен
Направени дише за да се овозможи заробени топлина и влага да избега од под автомобил покритие
Elasticized дното тесни околу основата на вашето возило
Автомобил Покритие НЕМА огледало џебови.
Дише ткаенина овозможува добра циркулацијата на воздух под поклопецот, се спречува влага & намалува топлината се изгради
УВ отпорни ткаенини заштитува вашето возило боја од штетните УВ зраци & загадувачи на воздухот
Одговара на автомобили Екстра Големи димензии, вклучувајќи Салон на автомобили до 5.4 m (ве Молиме проверете со вашиот автомобил димензија првиот)
Околу Маска Димензија : 540cm L x 175cm W х 120cm

Параметрите на стоката

Бренд Име:
sikeo
Тип На Објект:
Автомобил Опфаќа

Подобро ви се допаѓа

SUV L Водоотпорен Dustproof Автомобил опфаќа за "Рено" Koleos Mazda М5 Lifan x60 Хонда CRV XRV Vezel Додатоци За Peugeot 2008Водоотпо

Големина : 13" / 14" / 15" / 16" / 17" (Инч) Одличен дизајн со еластична Водоотпорен, dustproof, и антикорозија за заш

Функција : Се Вклопи / За Jeep Wrangler 4Врата 100% Нов Бренд Фабрика директно продавање,производот е во парк,гар

75 M Автомобилски Додатоци За Автомобил НегаОбјектот Информации : 1.C : Предмети обично ќе биде предаден во

Совети : Нашата Покрива Само Одговара За Стандард Велосипед, Не Вклучувајќи Страна Кутија, Багаж Кутија

Извести : Ние нудиме висок квалитет на производот , И ова е трговија на големо цена за вас , Ако ви треба п

Функција : Се Вклопи / За Ауди S5 100% Нов Бренд Фабрика директно продавање,производот е во парк,гаранција

Функција : Се Вклопи / За Mini Countryman 100% Нов Бренд Фабрика директно продавање,производот е во парк,гаранциј

Функција : Се Вклопи / За Алфа Ромео 166 100% Нов Бренд Фабрика директно продавање,производот е во парк,гара

СОВЕТИ : 1,кажи ми што е на вашиот автомобил модел 2,автомобил покритие може да се одразат сончева светлин

Сите DERMAY бренд обезбеди висок квалитет на производите .Материјал Наука : СТП КОЖА, Магнет, Пластични кук

0 L 4951 CC 302 Cu V8 ГАС DOHC Природно Aspirated За Ford Mustang 2017 Eco Boost Премиум Купе 2Врата 2 V6 ГАС DOHC Природно Aspirated За Ford Mustan

Руската клиентите би можеле да избор избави од руски Шпанија , португалија ,франција ,германија, италија

Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуг

СОВЕТИ : 1,кажи ми што е на вашиот автомобил модел 2,автомобил покритие може да се одразат сончева светлин

СОВЕТИ : 1,кажи ми што е на вашиот автомобил модел 2,автомобил покритие може да се одразат сончева светлин

Автомобил покритие е мултифункција и Пренослив дизајн,тоа е со предупредување рефлексивни лента,windproof

Неговата површина да може ефективно да го блокира ултравиолетова светлина зрачење, имате одредено нив

СОВЕТИ : 1,кажи ми што е на вашиот автомобил модел 2,автомобил покритие може да се одразат сончева светлин

Scroll