Новак
За Јамаха Blaster Raptor 350 660 Raptor350 Raptor660 Воин (orignal Акции На Рацете само) Мотоцикл Пред 3.5 Намалување на Комплет

За Јамаха Blaster Raptor 350 660 Raptor350 Raptor660 Воин (orignal Акции На Рацете само) Мотоцикл Пред 3.5 Намалување на Комплет

Достапност: Залиха
DEN 2052.00
DEN 2160.00

Ако соодветна замена не е достапна, делумно враќање на средствата ќе бидат издадени преку Плати богатство. EMS : 5-14 дена. Забрзана испорака : Express Mail Услугата е достапна.
Добредојдовте во мојата продавница!
Ако ви се допаѓа други shippingments ,ве молам да ми кажете. Ние имаме единствена географска предности и просперитет на надворешната трговија. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Alipay се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат. Секој дел е посебно направен за CNC изработени од палка T6061 алуминиум за точните спецификации. Ние брод на пакет рок 72hours од Кина Пост Воздух Mail или Хонг Конг Пост Воздух Mail,Ние брод на Alipay адреса САМО. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори што е можно поскоро. Доколку ставката што сте го нареди е дефектен, не контактирате во рамките на гарантниот период,ние ќе замена на неисправни објект за вас со една точка на еднаква функционалност на прв. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ние ќе ви даде детали на превозот што треба. Доколку купувачот не сакаат ниту замена, ниту делумно враќање на средствата, но сакаат враќање, купувачот треба да биде одговорен за сите враќање брод трошоци. Треба да контактирате со нас за оваа услуга Купувачи - ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. НЕ се наменети за скокање.Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги, ве молиме оставете ни пет ѕвездички,бидејќи позитивни повратни информации и пет ѕвездички се она што се залага за. Совршен за оние кои бараат да се подобри начинот на постапување на нивните АТВ за рамен песна трки или патека јава. За да се одржи контролата на квалитетот не ние лично се врши увид за секоја ставка пред пратката.

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Паѓа Заштита
Објектот Тежина:
1kg
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Должина:
1inch
Објектот Ширина:
1inch
Бренд Име:
GFYSHIP
Име На Модел:
за Јамаха Blaster Raptor 350/660 Воин
Објектот Висина:
1inch
Тип На Објект:
Намалување Колекции (Пред)
M:
За Јамаха Blaster (orignal Акции На Рацете само)
модел 01:
За Јамаха Raptor 350/660 (orignal Акции На Рацете само)
модел 02:
За Јамаха Воин (orignal Акции На Рацете само)

Подобро ви се допаѓа

Fitment : За BMW S1000 RR HP4 2009 2015Главната Опис : *100% Сосема Нов*Тежина : 375g*Боја : Како на сликата шоу*Материјал : Алу

Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги,ве молиме оставете ни пет ѕвездички,бидејќи позитивни п

Рамка лизгачи помогне да се заштити рамка, моторот случаи и лакот / маска за да се минимизира трошоците з

Мотоцикл Левата и десната Рамка Лизгачот несреќа заштитник100% Сосема нов и висок квалитетМатеријал : ал

Рамка лизгачи помогне да се заштити рамка, моторот случаи и лакот / маска за да се минимизира трошоците з

Опис на производот Опис : 360mm (13.3 / 4") вкупна должина 330mm (12.5 / 8") око за око центар Око Дијаметар : 10мм Око деб

Специфични : Издувни Лизгачи несреќа заштитник Материјал : CNC Алуминиум Боја : Црна, Сина, Златна,Црвена

Можеби ќе има некои задоцнување, како и превозот на компанијата или царината, ќе сакате да контактирате

Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на трошоците ако штета

Опис На Производот Функција: Паѓа Заштита Висока Температура Отпор 100% Сосема Нов и врвен квалитет Anodiced

Handlebar Рака Четка GuardМатеријал : ПП Пластични + Алуминиумски ЛегуриБоја : црвенаПакет : Вклучува рака guard д

CE означени Брз, бесплатен земјата испорака на сите предмети, Повеќето предмети се изведува во 17business ден

Рамка лизгачи помогне да се заштити рамка, моторот случаи и лакот / маска за да се минимизира трошоците з

Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка Ние само брод да се потврди цел адреси.(Освен некои

KODASKIN Мотоцикл Јаглерод Несреќа CNC Алуминиумски Мотор Лизгачот Рамка Лизгачи Заштитник Паѓа Заштита за K

Нови Handguard Мотоцикл Motorcross Supermoto Handlebar handguards За KTM XC W SMR LC SXF EXC CRF YZF KXF WRF АТВ

Описи : ОЕМ трки стил offrod handguardsСо доволно простор за сопирачка кабли и други уредиЕфикасно да ги заштита

Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ

Ве молиме имајте на стоки кои се неискористени и добар пакување состојба Тоа ќе потрае 1550 дена (Русија ќ

Опис На ПроизводотСпецификација : Состојба : 100% Гаранција Сосема Нов Материјал : Направен од Алуминиум &

НИ 10.59 / парче НАС 24.99 / парче НАС 12.99 / set НИ 33.98 / парче НАС 20.49 / set НИ 2.98 / пар НИ 36.09 / парче НАС 6.99 / па

ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.Лесно да се инсталира, Завртка постојат во рака костецПостојат 8 бои можете да избере

Опис На Производот Функција: Паѓа Заштита Висока Температура Отпор 100% Сосема Нов и врвен квалитет...

Нема Намалување Рамка Лизгачот Несреќа Заштитник За 20042011 Јамаха FZ6 Fazer FZ6 S ЦРНА Рамка лизгачи помогне да

Handlebar Рака Четка GuardМатеријал : ПП Пластични + Алуминиумски ЛегуриБоја : портокаловаПакет : Вклучува рака

Scroll