Новак
пред шалтерот дрвени pendant светлина Цврсти Дрвени Нордиските цврсто дрво дневна соба и спалната соба трпезарија жешко тенџере продавница бар

пред шалтерот дрвени pendant светлина Цврсти Дрвени Нордиските цврсто дрво дневна соба и спалната соба трпезарија жешко тенџере

Достапност: Залиха
DEN 6576.00


Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.
Обезбедување на квалитет!
Дај ми ги сите мои најмили клиенти.
опис :
(1) Материјали : дрво
(2) Боја : дрво
(3) Светлосен : E27(не вклучувајќи)
(4) Напон : 90 V-260 V, ние ќе брод во зависност од вашата земја.
Answer : ___________________________ Note : Основни собранието е потребно.
Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.
четири големина може да се избере
димензии : Дијаметар 30/35/38/45 cm/50 CM

Параметрите на стоката

Боја На Каросеријата:
D30CM, D35CM, D38CM, D45CM, D50CM
Тип На Објект:
Pendant Светла
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Железо,Дрво
Инсталација Тип:
кабелот pendant
База Тип:
E27
Место:
Студија,Салон,Хотел, Сала,Хотел Соба,Господар Спална соба,други спални соби
Абажур Боја:
Беж
Број На Модел На:
z1706291118
Е Светилки Вклучени:
No
Бренд Име:
WINZSC
Напон:
90-260V
Примена:
Foyer
Техника:
Перфориран
Осветлување Област:
15-30square метри
Е dimmable:
No
Стил:
Арт Деко
Материјал:
Дрво
Гаранција:
a1
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
сертификација:
CCC
Број на извори на светлина:
1
Тип На Прекинувач:
00
Заврши:
00
Тип На Објект:
Pendant Светла
Тип На Прекинувач:
1
Заврши:
Дрво

Подобро ви се допаѓа

НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ANEXPIRED ГАРАНЦИЈА Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријаве

Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите м

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пр

Увозни давачки и даноци, придонеси и други сопствени грешки трошоци не се вклучени во точка цена или пре

Почитувани Купувачот : 1 Увозни давачки, даноци и други сопствени грешки трошоци не се вклучени во точка

Информации За ПроизводотТехнички ДеталиОбјектот Тежина од 3 КИЛОГРАМИПроизвод Димензии КАКО сликаРед

Чувајте запаливиматеријали далеку од запали сијалица Сите стоки само ќе биде предаден на превозот адре

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пр

Само негативно или неутрално повратни информации нема да го реши проблемот.Се надевам дека ќе може да г

Новиот Модерен Бесплатен Превозот Ратан Pendant Светлина Студија трпезарија Pendant светилка Југоисточна Ази

* Голема трговија на големо цел е прифатливо и цената е да се преговара, ве молиме контактирајте со нас з

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пр

Бебе Опис : Кодот на Производот : BSC44098 S светилка големина : W = 1200 MM H = 360 MM D = 450 ММ Сенка Материјал : обоено с

12months Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (со исклучок на itemsdamaged и / или злоупо

Бебе Опис : светилка големина : W = 110 CM H = 38 CM D = 45СМ Сенка Материјал : обоено стакло извор на Светлина : 25 W за

Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите м

1 Објектот цена не ги вклучува и увозните давачки, треба купувачи плати Ние може да прогласи дека произв

Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас Сите вратен

Ако објектот е неисправна на 1 месец, ние ќе рамо ЕДЕН НАЧИН товарни и праќаш замена по добивањето враќа..

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пр

Упатство За Купување : 1.Светилки НЕ е вклучена.2.plese љубезно ве молиме да изберете Боја на pendant светлина п

Scroll