Новак
Црна Акрилна Романтични Предлог Торта Topper Свадба Торта Декорација Свадба Партија Материјали OH025

Црна Акрилна Романтични Предлог Торта Topper Свадба Торта Декорација Свадба Партија Материјали OH025

Достапност: Залиха
DEN 268.00
DEN 383.04

2 cm Пакување : OPP
Совети : Совршен за секоја свадбена торта стил Слики :
Превозот :
1.
Повратни информации и Преглед :
Драги пријатели, бидејќи ја вашата повратна информација е многу важно за нас, ние искрено ви посакувам да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ние исто така нудиме замена или враќање на парите, но, превозот на трошоците мора да бидат платени од страна на купувачот. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Ве молиме да ни остават на правото Име, Адреса, Мобилен Број, така што ние можеме да брод на вашиот предмет побрзо и поради вашите грешки, на поштата не можеше да се достави пратката да се во право адреса, ние не сме одговорни за вашата загуба и не ќе рефундирање на вашите пари. Ви благодарам многу.
Уживајте во вашата шопинг во нашата продавница и да имате убав ден. Целосна навремено враќање на средствата ќе бидат дадени по предметот се врати на нашиот место во нивната оригинална состојба во рок од 7 дена.
Објектот спецификите Теми : Класичен Тема
Сезони : Пролет, Лето,Есен,Зима
Повод : Свадба, Булчински Туш
Категорија : Торта toppers
Стил : Класичен На Г-Дин&Г-Ѓа Тема
Материјали : Акрилик
Боја : Црна Тежина : Околу 20g
Големина : Стан. Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.
Други Политики :
1.
Ако имате било какви проблеми или предлози во вашиот купување, можете да ни e-mail и ние ќе се потрудиме да ви помогне. Ви благодариме за вашето разбирање. Ние ќе брод вашата објект во период од 3 до 7 дена по приемот на вашата исплата;
2.

Параметрите на стоката

Број На Модел На:
OH025
Повод:
Свадба & Ангажман
Материјал:
Акрилик
Тип:
Торта Toppers
Материјал:
Акрилик
боја:
Црна
Пакување:
opp
Стил:
Класичен Тема
Спецификација:
0.7-0.9M

Подобро ви се допаѓа

3 Ниво Плоштад Торта Стојат или Cupcake Стојат Торта Декорација Свадба Чаша Торта Стои Роденден бизнис наст

wyприклучокstartЖешка Стока$255$199$56$190$170$100wyприклучоккрај Транспарентен Акрилик Стакло Торта Стојат Pls се Пр

ГДин & ГЃа Лилјак Животинско Свадба Торта Знамиња Мулти Бои Акрилик Торта Topper За Свадба Годишнината Пар

Топла Продажба Дедо Мраз Среќен Божиќ Торта Знамиња Со Елка Црно Бела Акрилна Торта Topper За Божиќ Партиј

100 компјутери срце торта toppers4 парчиња / set20 поставува=100 компјутериголемина : 2.5*2.5 cm срце8cm долгоматеријал

23cm високи мечето Неколку Свадба Торта Topper декорација свадба автомобил декорација свадба подароци услу

Оваа вилицаdropper сјаат со величествени бои во светлина, ова нема да се разочараат Ви благодариме : ) Кога ќ

Пакување : 100 PCS бонбони чанти (Само кеси, нема други предмети)Материјал : пластикаТежина : 200g / многу;Голе

Ние ќе се потрудиме да им служи на сите клиенти кои цел од нас.стоката ќе го добиете ќе имаат големини ка

Здраво,драг пријател.Добредојдовте да ја посетите нашата продавница.Ќе имаме бизнис патување во бангла

Добредојдовте на Sweet Day! Ние сме подготвени да сторат сè што можеме да направиме за да те направи среќен к

3 : ве молиме имајте во предвид дека нашата испорака DDU, царински давачки и не се вклучени увозни тарифи.П

Изборот ни е вистинскиот избор!60pcs Нов Ласерски Сече принцезата принцезата во превоз Свадба Cupcake Wrappers Пе

BR купувачот ве молиме наведете cpf или cnpj, тоа ќе биде подобро за вас да се добие побрзо НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Пр

Добредојдовте на Sweet Day! Ние сме подготвени да сторат сè што можеме да направиме за да те направи среќен к

парче10pcs / многу Љубов Срцето Сјајот Торта Topper Среќен Birthdday Торта Знамиња За Роденден, Свадба Партија Печ

Сопствен Свадбена Торта Topper Персоналните Лопез И Од Неодамна Црното Злато Сребро Торта Topper Почетна То

5pcs Safari Животни Зема Тропска Шума Торта Topper Фламинго Жирафа Слон Со Поместување Очи Берач Торта Декораци

Карактеристики : Материјал : Висок квалитет на храна стандард хартијаБоја : Како на сликаПакет : 24pieces=12piec

Изборот ни е вистинскиот избор!Ве молиме скенирање Gracesky APP store да уживаат Повеќе ПОПУСТ : )50pcs бесплатен п

Ако не сте задоволни со производот, ве молиме контактирајте со нас пред правење на спорот, ние ќе се обид

Ве молиме контактирајте со нас да извештајот неисправни предмети во рок од 14 дена од приемот Вратени пр

Количина : 5 PCS / SetТип : LED СвеќиБоја : 9 Colors Да се ИзбереМатеријал : ПластикаГолемина : About3.6*4cmОблик : Столб5pcs

Scroll